עיצוב פנים

בשנים האחרונות אנו עדים למשקי בית רבים המבינים את החשיבות בעיצוב פנים איכותי ופרקטי לחלל שלהם. דרך עיצוב פנים אנחנו יכולים להפוך כל חלל לאיכותי, עיצובי, פונקציונאלי ואף פרודוקטיבי בהתאמה. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות עיצוב פנים – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של מלכה אדריכלים פה לעשות לכם סדר.

מהו עיצוב פנים לבית?

אנו מאמינים שיצא לכם לא פעם לשמוע את הביטוי ״עיצוב פנים״ יחד עם זאת לא ידעתם בדיוק מה זה אומר. הלכה למעשה עיצוב פנים הינו תחום הנחשב תת תחום בעולם האדריכלות העוסק בתכנון החלל הפנימי ו/או החיצוני של הבית שלכם. במהלך עיצוב פנים אנו מתכננים לפרטי פרטים את עיצוב הפנים של הבית תוך כדי אפיון הצרכים שלכם בהתאמה אישית, לרבות: תכנון צבעים, מרקמים, גופי תאורה, פונקציונאליות, בטיחות ועוד מגוון רחב של היבטים נוספים.

עיצוב פנים לבית נעשה על ידי אדריכל ו/או מעצב פנים המתמחה בעיצוב בתים פרטיים. מדובר במלאכה שדורשת מיומנות ומקצועיות לצד הבנה נרחבת עם עולמות העיצוב והאספקטים השונים. דרך עיצוב פנים לבית אנו יוצרים התכתבות הרמונית של כל חלל הבית.

קשר ישיר בין עיצוב פנים לבין אדריכלות

אנשים רבים נוטים לקשר בצורה ישירה בין עיצוב פנים לבין אדריכלות, אין זה מפתיע אותנו מאחר ויש קשר ישיר בין השניים. עיצוב פנים הוא תחום התמחות הנמצא בתוך עולם האדריכלות ומעצבי פנים ואדריכלים עובדים בשיתוף פעולה מלא ביחד.

אדריכל הינו בעל מקצוע אשר תפקידו להיות אחראי על תכנון המבנה החיצוני, שלד הבית והכנת תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת לקבלן המבצע. מאידך עיצוב פנים הינו תחום העוסק יותר בתכנון החלל הפנימי וסביבת הנכס לפרטי פרטים תוך כדי דגש על לא מעט אספקטים עיצוביים ופונקציונאליים אשר הופכים את החלל לפרקטי ואיכותי הרבה יותר.

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים מעצב פנים?

לאחר לא מעט לבטים החלטתם לעצב את בית החלומות שלכם ואתם מתלבטים מה הם הדברים אותם תצטרכו לדעת לפני שאתם בוחרים מעצב פנים לשם המלאכה. מלאכת בחירת מעצב פנים איננה מלאכה פשוטה מאחר ומעצב הפנים ישפיע בצורה ישירה על נראות הבית ועל הפונקציונאליות שלו. מאחר ומדובר במלאכה לא פשוטה הדורשת מיומנות ומקצועיות בתחום אנו נרצה לבדוק שאנחנו עובדים אל מול חברה אדריכלית המתמחה בעיצוב פנים ו/או לחילופין אל מול מעצב פנים המתמחה בתחום.

אנו נרצה להגיע אל שיחת אפיון בה אנו נלמד להכיר את הנפשות הפועלות והם אותנו, נשמע עליהם, על הניסיון המקצועי שלהם ונשתף אותם בכל החששות שלנו. אנו נרצה לעבוד אך ורק אל מול חברה בעלת ניסיון, ותק ומוניטין בעולמות העיצוב.

כיום ניתן לראות מגוון רחב של סוגי עיצוב פנים החל מעיצובי רטרו, דרך עיצובים כפריים, מודרנים וכלה בעיצובי יוקרה – לכן אנו נרצה להתאים את הצורך שלנו אל בעל מקצוע המתמחה בתחום העיצוב אליו אנו שואפים.

כמו כן, אנו נרצה להגיע מוכנים אל מעצב הפנים יחד עם כל הרצונות שלנו – אלו יכולים להיות דוגמאות לבתים, שרטוטים מהראש שלנו ו/או כל מידע אינפורמטיבי שיעזור למעצב הפנים להבין כבר בשיחה הראשונה מהו הכיוון ולאפיין יחד איתכם את הצרכים שלכם.

מהם היתרונות של העסקת חברה לעיצוב פנים?

בשנים האחרונות אנו רואים עלייה רחבה במודעות בקרב משקי בית פרטיים הפונים לבעל מקצוע המתמחה במלאכת עיצוב פנים לשם עיצוב הבית שלהם – אין זה פלא מאחר ופנייה אל בעל מקצוע ו/או אל חברה המתמחה בעיצוב פנים טומנת בחובה לא מעט יתרונות. בין היתרונות הבולטים אנו רואים:

  • עבודה אל מול בעל מקצוע המתמחה בתחום – בראש ובראשונה כאשר אנחנו עובדים עם חברה לעיצוב פנים אנחנו לא מנחשים, אלא יודעים בצורה מדויקת מה אנחנו רוצים ואיך אנחנו הולכים לפעול. עבודה עם חברה המתמחה בתחום עושה לנו סדר ובונה עבורנו תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת למלאכת העיצוב. כמו כן בעל מקצוע המתמחה בתחום ידע איך לגשת בצורה נכונה אל המלאכה ואף בצורה יצירתית כשידרש תוך כדי ניהול תקציב בהתאם.
  • להפוך חלום למציאות – עיצוב פנים איננה מלאכה פשוטה וטומנת בחובה לא מעט אתגרים. דרך עבודה עם חברה המתמחה בתחום תוכלו להפוך את החלום שלכם למציאות תוך כדי אפיון החלומות שלכם, סגנון החיים שלכם והאופי עיצובי שלכם לכדי תכנית עבודה מפורטת ומסודרת. החברה תתכנן בצורה הנכונה ביותר לשם הפיכת החלל למרחב נוח ונעים תוך כדי ניצול מרבי ופרקטי של החלל.
  • הכוונה וליווי – אתם כבר לא באפלה, יחד עם חברה המתמחה בתחום אתם תיהנו מליווי מלא לאורך כל שלבי הפרויקט. החברה תעבור איתכם על רשימת הצרכים שלכם, תוציא תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת ואף תעזור לכם למצוא את הקבלנים ונותני השירות הטובים ביותר עבורכם.
  • נותני שירות ובעלי מקצוע מן המובילים בתחום – חברה המתמחה בעיצוב פנים תעבוד עם נותני שירות ובעלי מקצוע מן המובילים שבתחומם. החל מחנויות עיצוב פנים ורהיטים, דרך נותני שירות בעולם האדריכלות, קבלנים ושאר נותני שירות – כך תוכלו להיות רגועים מאחר ואתם מקבלים הכל תחת קורת גג אחת בעת ובעונה אחת.

מה הן העלויות של עיצוב פנים?

זוהי אחת מן השאלות הנשאלות ביותר בעולמות העיצוב. משקי בית פרטיים, יזמים ואף קבלנים תוהים מה הן העלויות של מלאכת עיצוב פנים. מאחר וכל חלל שונה באופיו וגודלו כך אנו מסיקים שאין מחיר אחיד לעיצוב פנים. עלות עיצוב פנים מושפעת ממגוון רחב של היבטים לרבות – גודל הנכס, פונקציונאליות נדרשת, עיצוביות נדרשת, חומרי גלם, הניסיון והמוניטין של בעל המקצוע איתו אתם תעבדו לצד מגוון רחב של משתנים נוספים.

אנו מאמינים כי הדרך הטובה ביותר לדעת עלות של עיצוב פנים היא פנייה אל חברה המתמחה בתחום אשר תאפיין יחד איתכם את הצרכים שלכם ואת החלל שלכם – לאחר מכן תוכלו לקבל הצעת מחיר מפורטת ומסודרת בהתאם לחלל שלכם ולהיות חכמים הרבה יותר.

כיצד מומחה לעיצוב פנים לבתים יכול לחסוך לכם כסף?

עיצוב פנים עוזר לכם לשדרג את פנים וסביבת הבית שלכם אלפי מונים תוך כדי שאתם מגשימים את כל החלומות העיצוביים שלכם – הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאלית. אנשים רבים נוטים לקשר עיצוב פנים למלאכה יוקרתית במיוחד שעולה לא מעט – אך יחד עם זאת אנו למדים כי עבודה עם מומחה לעיצוב פנים לבתים יכול לחסוך לנו לא מעט כסף. בין הסיבות אנו רואים:

  • תכנון נכון ומניעת טעויות – עבודה עם חברה המתמחה במלאכת עיצוב פנים דווקא חוסכת לנו לא מעט כסף. חברה המתמחה בתחום תדע לבצע תכנון נכון של המלאכה על מנת למנוע טעויות – כך תדעו כבר בשלב הראשוני מה הוא המחיר שאתם הולכים לשלם ללא טעויות חישוב קריטיות בהמשך הדרך. במרוצת השנים פגשנו אלפי משקי בית פרטיים אשר בחרו לעצב את הנכס שלהם לבד ו/או באמצעות ליווי של בעל מקצוע ללא ניסיון בתחום מה שגרם לאבדן כסף, זמן ומשאבים רבים – אף אחד מאיתנו לא רוצה להגיע למצב שכזה.
  • כוח קנייה חזק – חברה המתמחה בעיצוב פנים הינה חברה הפועלת ללא אות אל מול עשרות חברות וגופים המתמחים בעיצוב מן השורה הראשונה. כתוצאה מכך אתם נהנים מכוח קנייה חזק במיוחד. מעצב פנים ידע להתאים עבורכם את המוצרים והאביזרים ההכרחיים ביותר עבורכם תוך כדי שאתם נהנים ממחירים אטרקטיביים במיוחד וחוסכים הוצאות מיותרות – כך שאם חשבתם שעבודה עם מעצב פנים לא חוסכת לכם כסף, זה הזמן לחשוב בשנית.
  •  

עיצוב פנים מקצועי – מדוע לעבוד עם מלכה אדריכלים?

כיום ניתן למצוא אלפי חברות ובעלי מקצוע המציגים את עצמם כמתמחים בעיצוב פנים מקצועי, אך כל זה לא צריך להדאיג אתכם מאחר והגעתם למקום הנכון ביותר עבורכם. מלכה אדריכלים בראשותם של ורד ומוטי מלכה הינו משרד לתכנון אשר הוקם בשנת 2004. המשרד החל כסטודיו קטן אשר התמחה בתכנון ועיצוב והפך במרוצת השנים לביטוי שגור בקרב עסקים ומשקי בית פרטיים.

תהליך התכנון מתאפיין בגישה אנליטית, ניסיונית וספציפית מה שעוזר לתפור את מלאכת העיצוב בהתאמה אישית מלאה אל מול הלקוח. מדובר באמנות ויצירה לכל דבר ועניין , הינה בראש ובראשונה תוצר של חשיבה המתחילה ברעיון איכותי ונכון.

התכנון במשרד עובד לפי ״מפתח דרכים״ הכולל שלושה היבטים: תכנון, עיצוב פנים ולא פחות חשוב מכך – פיתוח סביבתי. באמצעות אלו מצליחים לנהל דו שיח עיצובי המוביל ליצירה הרמונית תוך כדי התייחסות לפרטים הקטנים ביותר.

מלכה אדריכלים נחשבת אחת מן החברות המובילות בישראל בעולמות האדריכלות והעיצוב וחרטה לדגלה מקצועיות ואמינות.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל קהל לקוחותינו,
מחכים לכם – מלכה אדריכלים.

 

תוכן זה מוגן ע”י זכויות יוצרים ושמור לזכות מלכה אדריכלים כל העתקה או הפצה ללא הסכמה עלולה להתבטא בתביעה משפטית ו או גניבת זכויות יוצרים