אדריכלות ירוקה לשמירה על הסביבה

חזית פרויקט של תכנון אדריכלי

אדריכלות ירוקה שמה דגש על איכות הסביבה ועל שימור אנרגיה. מוטי וורד מלכה מסייעים לכם בכל שלבי הבנייה, בתכנון של אדריכלות ירוקה ברמה גבוהה, כדי שתוכלו ליהנות מכל העולמות.

איך יוצרים אדריכלות ירוקה

אדריכלות זו, יכולה להתבטא במגוון אלמנטים, כגון גג ירוק שעוזר להפחתת הטמפרטורה, תורם לאיסוף השמש ולניצול האנרגיה שלה. כשם שהבניה הינה ירוקה ומשתמשים בחומרים הידידותיים לסביבה וחוסכים באנרגיה, כך אנשי מקצוע שעוסקים בתחום האדריכלות הירוקה, מתכננים מראש את כל הפרטים שיכולים לנצל אנרגיה טבעית. האדריכלות הירוקה, היא פחות מורכבת מבנייה רגילה, היות ומדובר על בנייה ועיצוב מהיר יותר שכן יתרונה של האדריכלות הירוקה שאין צורך בהרבה אבק ופסולת. האדריכלים חושבים על הכל, כמו על איכות חומרי הבנייה הירוקה שיהיו איכותיים ולא יהיה צורך להחליף מתקנים מסוימים.

תכנון אדריכלי ירוק בסגנון מודרני לבית יוקרתי

חומרים בעלי תו תקן ירוק

כל אדריכל, המתמחה עם האדריכלות הירוקה, יודע, כי יש לדאוג לכך, כי חומרי הבניה, יהיו בעלי תו תקן ירוק, מה שישקף ויאפיין את הבנייה הירוקה. יש לציין, כי תו תקן ירוק, מעיד על תנאים שמתחשבים באיכות הסביבה. ישנם חומרי גלם ממוחזרים שמשתמשים בהם בבנייה הירוקה וזה אחד מהרעיונות הכלליים של שימוש בחומרים לבנייה הירוקה. הרבה אנשים תכננו את הבנייה שלהם תוך התחשבות באיכות הסביבה, כך שיהיה יעיל לבריאותם ובריאות בני המשפחה ולסביבה כולה.

אדריכלות ירוקה לבית פרטים יוקרתי מושקע ומפואר

אדריכלות זו היא תכנון מוקדם של מבנים, במטרה לחסוך בחומרי גלם ואנרגיה כמו מים, חשמל ועוד. החיסכון הזה תלוי באופן משמעותי בתכנון נכון של המבנה, אשר משפיע בצורה ברורה על התפקוד של המבנה באופן כללי, ובפרט בתחום של החיסכון באנרגיה. כך, למשל, בידוד תרמי נכון של המבנה יגרום לחיסכון משמעותי בצורך במיזוג אוויר, חימום וקירור של הבית. תכנון נכון של כיווני החלונות והתאורה החיצונית יחסוך הרבה מן הצורך בתאורה חשמלית. אדריכלות זו יכולה גם לכלול תכנון נכון לשימוש בחומרים מתכלים כמו עץ וכדומה, שניתנים למחזור או לחילופין לפירוק אורגני, ובכך הופכים את המבנה כולו לירוק יותר, וידידותי יותר לסביבה.

 עיצוב פנים בתכנון אדריכלי לפרטים הקטנים בוילה

על מנת לתכנן מבנה בצורה ירוקה, יש צורך בידע ובהבנה מקצועית של תחום זה ותחומים שונים של ניצול אנרגיה, על מנת לשלב את כל הידע הזה וליצור מבנה ירוק התורם לאיכות הסביבה. אם אתם בונים מבנה חדש, ומחפשים תכנון פרקטי ונכון, וגם אדריכלות ירוקה אמיתית, הגעתם למקום הנכון. תוך שימוש בעקרונות של אדריכלות מסוג זה על מנת להפוך את המבנה להרבה יותר ממבנה יפה ומעוצב, מוטי וורד מלכה הם אדריכלים שיתכננו ויעצבו עבורכם מבנה בצורה מקצועית ואיכותית ביותר ואף הרבה יותר ממבנה פרקטי ונוח – למבנה ירוק, ידידותי לסביבה, אשר משמר את האנרגיה בצורה הטובה ביותר.

תכנון אדריכלי ירוק לבית פרטי מפואר

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899