אדריכלות מודרנית יוקרתית

אזור הבריכה בהדמייה אדריכלית

אדריכלות מודרנית היא מושג מוכר, אך לא רבים מכירים את משמעותה. התפתחות זאת קרתה בעיקר במחצית הראשונה של המאה העשרים, והיא משמשת אותנו רבות עד היום. ורד ומוטי מלכה הם אדריכלים שמציעים לכם תכנון מקצועי בסגנון מודרני, תוך התאמה מדויקת לצרכים האישיים של כל לקוח.

הדמייה של בית במושב צרופה בעיצוב מודרני

מקורותיה של האדריכלות המודרנית

אדריכלות מודרנית היא שם כללי לגישות שונות שהתפתחו במאה ה-20. לפני התפתחותן של הגישות המודרניות, מרבית הבנייה נעשתה באמצעות עבודה קלאסית, אשר דגלה באיזון בין חומרים וצורות, מה שיצר בנייה אחידה מאד וסימטרית מאד. אדריכלות מודרנית מעמידה במרכז החשיבות את הפרקטיקה של המבנה, את הפונקציונאליות שלו ואת האסטטיקה שלו. שוב אין חשיבות משמעותית לסימטריה ולבנייה כבדה. החשיבות היא בעיקר על האופן שבו המבנה משרת את מטרותיו, ומאפשר לאנשים שישהו בו, להשתמש בו בנוחות מרבית, תוך שמירה על מראה נקי ואסטטי של המבנה. כיום, בנייה ותכנון נעשים במגוון של גישות ושיטות על פי הצורך, אולם ההשפעה של המודרניזציה ניכרת מאד במבנים רבים, במיוחד בבניינים מרובי קומות, במרכזים לוגיסטיים וכדומה, שבהם החשיבות הגדולה ביותר היא ליצור מבנה פונקציונאלי ונוח, במינימום משאבים.

תכנון אדריכלי מודרני המשלב גינה יוקרתית עם בריכה מפואר

רבים הם האנשים שמעצבים את בתיהם, על טהרת המודרניות שניחנת מצד אחד בקווים נקיים הניחנת גם מחוץ ובתוך המבנה, אך ישנה איזה שהיא אמירה של פרקטיות לפני עיצוב. אנשי מקצוע מודרניים, נשארים נאמנים לאלמנטים מסוימים וקבועים. אדריכלות נכונה ומקצועית, ניחנת בסביבה נעימה, נוחה ואסתטית שבתוכה קיימים חללים מאווררים, מוארים דינמיים ומרווחים. ניתן להבחין בסגנון אקלקטי שמייחד את האדריכלות המודרנית, כך שהבתים המעוצבים בסגנון זה, הם ייחודיים ומרהיבים ביופיים. הרב זוגות צעירים מתכננים את ביתם בסגנון זה. גם בעיצוב הפנים של הבית, ניתן לזהות את העיצוב המודרני שמשקף קווים סימטריים ונקיים אם במטבח, בצבים של הבית, בחלונות , דלתות, סלון וכל חלל שנראה נקי מעניין, מרווח ונוח.

ארכיטקטורה מודרנית לבית במרכז

סגנון חדש הקיים כבר שנים

בישראל, ניתן לראות הרבה בתים בעיצוב מודרני. אנשי המקצוע המודרניים בתחום זה, מבוקשים מאוד בארץ, היות וזה הטרנד המוביל היום הן בבנייה והן בעיצוב הפנים. אם חשבתם שאדריכלות מודרנית היא משעממת, אז טעות גדולה בידכם, שכן העיצוב אמנם נשאר נקי, אך הוא מעניין, אינו משעמם ולא שגרתי.

המודרניזציה בתחום מעולם לא הייתה ברורה ומקצועית יותר, כפי שהיא קיימת אצל ורד ומוטי מלכה. הגישה המינימליסטית ובעיקר הגישה הפונקציונאלית בולטות מאד אצל ורד ומוטי מלכה, אשר דואגים לאפיין את הצרכים של כל לקוח לפני התכנון האדריכלי, על מנת ליצור מבנה שיהיה מושלם עבורם מבחינה פרקטית. אדריכלות מודרנית היא הקו המנחה בעבודתם של אנשי המקצוע, כדי לתת מענה מושלם ללקוחות.

רוצים לבנות בסגנון מודרני? ורד ומוטי מלכה מציעים לכם אדריכלות מקצועית ומודרנית ברמה גבוהה במיוחד!

עיצוב פנים בתל אביב של מלכה אדריכלים

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899