אדריכלים במרכז לעיצוב הבית שלכם

הדמיה של בית פרטי ענק וייחודי

אזור המרכז הוא האזור האורבני ביותר בישראל. ככזה, הוא מתאפיין בסגנונות בנייה רבים ומגוונים העיר הלבנה, בית השגרירות הרוסית ומגדלי עזריאלי הם רק מדגם קטן של השפע האדריכלי הקיים באזור הזה. רבים רבים באזור זה, הן למגורים והן לצורכי מסחר ותעסוקה, מעוצבים על ידי אדריכלים במרכז. האדריכלות הישראלית מתאפיינת בשילוב בין המקומי לגלובלי : מצד אחד, היא סופגת השפעות מזרמים המקובלים באדריכלות המערבית. מצד שני, זוהי אדריכלות שמודעת למקום בו היא יוצרת והיא מתאימה את עצמה לתנאי האקלים באזור, כמו גם לעובדת הימצאותה של ישראל במרחב המזרח תיכוני.

למידע על שירות אדריכלות במרכז

אדריכלות ועיצוב פנים במרכז- מלכה אדריכלים

עבודת האדריכל

אדריכלים במרכז, כמו כל אדריכל מקצועי, עוברים מסלול ארוך, שמטרתו להבטיח את מקצועיותם- חמש שנות לימודים מגוונים והתנסות במסגרת התמחות ועבודה במשרדי אדריכלות (או כעצמאיים). מטרתו של המסלול הארוך הזה היא להבטיח, שכל אדריכל יהיה מודע היטב להיבטי הבסיס שבעבודה האדריכלית- ניצול נכון של השטח הנתון, היכרות עם סוגים שונים של חומרי בנייה וכן היבטים הנדסיים שבסגנונות העיצוב השונים. מתוך כך, כל אדריכל יכול לפתח את סגנונו האישי, בהתאם לאופנה ולנטיית ליבו. ישנם, למשל, אדריכלים שמתמחים בבנייה על בסיס עקרונות האדריכלות הירוקה וישנם כאלו, שההתמחות שלהם היא בסגנון המודרני. השפע הוא גדול והבחירה נתונה בידיכם.

תכנון אדריכלי של מלכה אדריכלים לבית במרכז

בחירה נבונה של אדריכל

אם אתם גרים באזור המרכז, או עתידים לעבור לשם, הרי שאתם זקוקים לאדריכל מתאים מתוך המבחר הגדול של אדריכלים במרכז. בחירה מוצלחת של אדריכל היא תהליך שעלול להיות לעתים מעט ארוך, אך שווה לעשות את המאמץ, מאחר והוא מופקד על הדבר החשוב והיקר ביותר- הבית שלכם. בחירה נכונה היא שילוב מאוזן בין נתונים אובייקטיביים לבין תחושות בטן ורגשות. מצד אחד, אתם צריכים למצוא בעל מקצוע בעל רישיון עסק, שמציע לכם שירותי אדריכלות במחירים נוחים. מצד שני, אתם צריכים להתחבר לסגנון העיצוב שלו ולדרך העבודה שלו. אפשר למצוא אדריכל מתאים על סמך שיטוט במרחבי האינטרנט או על סמך המלצות מחברים. למען הסר ספק- אין מושג כזה “אדריכל פנים”. האדריכל עוסק בתכנון המבנה עצמו, בעוד שמעצב הפנים הוא שיוצר את עיצובו הפנימי.

ארכיטקטורה לוילה במרכז

העבודה על האדריכל

תכנון הבית הוא תהליך ארוך, מאחר וישנם היבטים רבים שהאדריכל צריך לשים לב אליהם- חלוקת חלל הבית, תכנונם של גרמי מדרגות (אם ישנם), פיזור נקודות החשמל והמים בצורה נכונה, בטיחות המבנה ועוד משתנים רבים. כדי שהאדריכל יצליח להוציא לפועל תכנית מיטבית, הביורוקרטיה היא שלב הכרחי בדרך לבניית הבית. הביורוקרטיה נחוצה כאן הן על מנת לספק מידע על היקף הבנייה המותר (אחוזי בנייה) והן על מנת לספק אישור לעצם הבנייה. תכניתו של האדריכל מוצאת לפועל בעיקר על ידי קבלן הבנייה, שהוא זה שבונה את יסודות הבית ואת השלד שלו.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899