אדריכלים בצפון

תכנון אדריכלי בתים פרטיים בסגנון מודרני לבית יוקרתי

אחד מהצעדים הגדולים שלנו בחיים זה בניית בית. לא לכולם יש את האפשרות לבנות בית במרכז הארץ שהמחירים באזור זה הם יקרים, רבים עוברים לצפון, בכדי להגשים חלום של בית פרטי, גינה ואיכות חיים שטובלת בירוק.. השאלה היא, האם לבחור בבנייה קלה? בבניה קונבנציונלית? או בבניה ירוקה. הכל תלוי בתקציב, בחזון ובסגנון האישי של כל אחד מכם. על מנת לבנות בית בצפון, יש לפנות למשרד אדריכלים בצפון. רמת החיים באזור הצפון, היא נמוכה מזאת שבמרכז הארץ וזו הסיבה שהתכנון של ביתכם, יכול בהחלט להתאים ליכולת. רוב משרדי אדריכלים בצפון , הוקמו בעשרים השנים האחרונות., בגלל התנופה בבניה באזור של צפון הארץ. גלים שונים של בניה באזור הצפון אשר בגלל העלייה הגדולה מרוסיה וגם בגלל השפל הכלכלי שאנשים חיפשו אזור יותר זול לגור בו, החלו לצוץ הרבה משרדים של אדריכלים בצפון. ישנו שוני בין התכנון של אנשי המקצוע במרכז הארץ, לבין אדריכלים בצפון הארץ. הקו התכנוני שונה כי התכנון הוא הרבה יותר צנוע ופחות יוקרתי מאשר של אנשים שמתכננים בתים באמצעות אנשי מקצוע במרכז הארץ. הסיבה לתכנון הצנוע, הינה היכולת הכלכלית של הלקוחות. ישנו עוד גורם לסיבה של תכנון צנוע יותר של אדריכלים בצפון והיא אי התחרות. אין תחרות בין התושבים הגרים בצפון הארץ, הם מתכנים בתים נוחים, צנועים ויפים אך לא יוקרתיים מדי.

הדמייה של בית במושב צרופה

כאשר פונים אל משרד בצפון יש לבקש ממנו את תיק העבודות שלו היצירתיות , כושר התכנון של משרדי אדריכלות בצפון אינה נופלת על אנשי המקצוע במרכז הארץ. הם מוכשרים, יש גורמים של חדשנות, טכניקה מתקדמת וכל מה שקשור לבניה של בית איכותי. לאחרונה ניתן לראות כי הבנייה הקלה החלה לצוץ יותר באזור צפון הארץ, היות וישנה בעיה של אנשי המקצוע באזור הצפון כמו אי עמידה בלוח הזמנים וחוסר מקצועיות בבנייה. אדריכלים בצפון הארץ החלו להתלונן על כך ומצאו פתרון יצירתי, הבאת בתים מוכנים או תכנון של בנייה קלה, מה שמקצר בשליש הזמן את הבנייה, דבר שיכול להיות נהדר גם ללקוח וגם עבור אדריכלות בצפון. ישנו גם יתרון כספי של תכנון וביצוע של בנייה קלה. משרדי אדריכלות בצפון כמו לדוגמא מוטי וורד מלכה, מתחשבים יותר באיכות הסביבה והם דוגלים יותר בבניה הקלה או בבניה הירוקה. הקרבה לטבע והאהבה לנוף הירוק, הם אלה שמכתיבים את התכנון והעבודה של אדריכלים בצפון.

תכנון אדריכלי בסגנון מודרני לבית יוקרתי

הפרטים עושים את הבית

יש פתגם שאומר “השלמות היא בפרטים” או שהפרטים הם אלה שעושים את הבית. האמרות הללו מוצאים את יישומם בקרב משרדים בצפון כלומר, לא די בכך שמתכננים את הבית אלא, ישנם גורמים שיכולים להוסיף עניין רב לבית, כך שיראה מעניין ויפה יותר. אם תחפשו את המושג “אדריכלות ישראלית” אין דבר כזה, היות והגנונות של הבניה בארץ הם שונים הן במקצוע זה והן בעיצוב הפנים. לא תראו הרבה שכונות של בנה ביתך שהן דומות במבנים שלהם. כדאי כי תשוטטו בצפון בין שכונות של בתים פרטיים, כך שתוכלו לקבל מושג על מבנים של אדריכלים מומחים ומקצועיים במגוון סוגי הבנייה שבנו בצפון הארץ, בררו מחירים באמצעות שיחה עם דיירים, או המלצות של לקוחות שבוצעה אצלם בנייה באמצעות מעצב מקצועי בצפון. לבטח תמצאו כי הרבה יותר משתלם לבנות באמצעות משרדי אדריכלים בצפון, תתרשמו מהאזורים השונים בצפון ואם כבר רכשתם אדמה, כדאי כי תראו את המבנים שנבנו על ידה, מה שיקנה לכם השראה ואת הרושם של צורת הבניה באזור הצפון.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899