אדריכלות מגוונת בתל אביב

זווית החניה בתכנון אדריכלי

תל אביב היא ללא ספק עיר מרתקת מבחינת ארכיטקטורה ניתן לראות בה הרבה מבנים ישנים וחדשים מתקופות שונות. בגלל האופי המגוון של המבנים והעסקים השונים תל אביב היא ללא ספק עיר מרתקת מבחינת ארכיטקטורה ניתן לראות בה הרבה מבנים ישנים וחדשים מתקופות שונות. בגלל האופי המגוון של המבנים והעסקים השונים, יש הרבה אדריכלים שבונים מבנים חדשים ומודרניים או שמשמרים בצורה אמנותית את המבנים הישנים שמוסיפים חן כה רב לעיר. העיר תל אביב, הוקמה בשנת 1909 ושמה הראשון היה אחוזת בית. הבתים אז היו נמוכים, היו בהם קרומה אחת או שתיים. עיקר הבנייה אז הייתה בשכונת נווה צדק שזוכה היום להתחדשות והפכה להיות אחת השכונות המבוקשות והיקרות בהעיר, בה גרים הרבה אמנים מתחומים שונים. הרב תיירים באים לעיר, יש בה הרב בתי מלון והקרבה שלה לים והעיר העתיק יפו שהיא חלק ממנה, מושכת אליה הרבה מאוד תיירים. ישנן תכניות חדשות כל העת של בנייה מאז שנת 1920, בה הגיעו הרבה עולים חדשים, העיר תל אביב התפתחה וכן, אדריכלים בתל אביב, החלו לבנות במרץ בתים חדשים ומבנים כמו עסקים שונים שכללו , מבני משרדים, מסעדות בתי קפה ועוד. בגלל הצפיפות הרבה בעיר והבנייה האקלקטית בה ניתן לראות ערבוב של בנייה חדשה עם ישנה, ישנה תכנית של תמ”א 38, להרחבת מבנים ישנים, הוספת קומות וכן, תכניות של פינוי בינוי לבנייה של בנייני מגורים בשל חוסר המקום שיש בעיר והביקוש הרב למבני מגורים ובניינים.

אדריכלות בתי פרטי בסגנון מודרני

לקריאה אודות מלכה אדריכלים- אדריכלות בתי יוקרה כנסו!

כנסו והתרשמו מן המפרויקטים שלנו!

מרכז העסקים בתל אביב

העיר תל אביב, ידועה כלב ליבם של העסקים בארץ. השכירות והמחירים של מבנים רבים, עולים הון עתק. במשך השנים החלו להיבנות בניינים רבים באמצעות אדריכלים, גם בפריפריות כמו רמת גן ובני ברק, בגלל הצפיפות הרבה והמחירים שמרקיעים שחקים יותר ויותר. גם מוסדות גדולים נבנו בעיר תל אביב ע”י אדריכלים שהם מבין המפורסמים והידועים ביותר. התכניות החד ממדיות היום בעיר תל אביב, רק תופסות תאוצה והוטל על אדריכלים בתל אביב ליישם אותן. העיר תל אביב, החלה לצמוח לגובה, רק בשנות השלושים, ובשנות הארבעים של המאה הקודמת, הסגנון הבינלאומי החל להתפתח ואומץ ע”י הרבה אדריכלים בתל אביב. סגנון זה, הינו סגנון גרמני שתפס תאוצה אז וניתן לראות הרבה מבנים הבנויים בסגנון זה. האופי האקלקטי של סגנון הבנייה בתל אביב, הוא זה שהפך אותה לעיר כה מיוחדת ורב גונית. תל אביב, הפכה להיות אחת הערים היקרות אם לא היקרה ביותר בארץ וזו הסיבה שהרבה צעירים החלו לעזוב אותה, היו והם אינם עומדים בדמי השכירות היקרים בעיר. יש היום אנשים עשירים שיכולים לגור בעיר, הם רוכשים מבנים ישנים ומשפצים אותם באמצעות אדריכלים בתל אביב מן השורה הראשונה שיכולים לבנות ולשמר מבנים ישנים ולגרום שהם ייראו כחדשים. יש היום הרב משרדים של אדריכלים כמו משרד האדריכלים מוטי וורד מלכה בתל אביב אשר עסוקים כל העת בבנייה האינטנסיבית בתל אביב. הרבה מבנים ינים נהרסו ונבנו תחתם בנייני קומות גבוהים, על מנת לספק מקום נוסף לאנשים המוכנים לשלם הון על מנת לגור בתל אביב.

תכנון אדריכלי לבית יוקרתי בצבע אפור

בנייה שאינה בעלת אופי אחיד בתל אביב

מה שמייחד את תל אביב זה ריבוי סגנונות וסוגי הבנייה בעיר. רוב משרדי אדריכלים בתל אביב, מציע ללקוחות, מגוון רב של סגנונות בנייה וסגנונות אדריכליים לבחירת הלקוחות. אחד מהסגנונות המבוקשים יותר היום זה הסגנון של האדריכלות המודרנית. סגנון זה, הינו ממוקד, אסתטי ונקי. סגנון זה הוא אינו מצועצע, הבנייה היא בקווים ישרים בעלי גאומטריה פשוטה ומראה אחיד. הסגנון המודרני, אהוב בקרב אנשי הי טק וצעירים שאימצו את הסגנון ומצאו כי הוא פרקטי.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899