אדריכלים ומעצבי פנים מקצועיים

צילום חיצוני של בית יוקרתי שתוכנן על ידי משרד אדריכלים בשרון- מלכה

כאשר מדברים על אדריכלות פנים, הכוונה היא בהכלאה בין שני מושגים אדריכלות ועיצוב פנים. אי אפשר להגדיר במדויק, היכן מסתיים תפקידו של האדריכל ומתחיל תפקידו של מעצב הפנים, היות  וכאשר האדריכל נותן את דעתו לגבי עיצוב המבנה ומקבל את ההחלטות הנכונות, עליו לתת את הדעה גם לגבי החללים הפנימיים של המבנה.. זו הסיבה כי בחירה נכונה של אדריכלים ומעצבי פנים הנה מכרעת שכן, אין אנו בונים ומעצבים בד בבד גם את ביתנו, המשרד ומבנים שונים אחרים. לרוב מדובר ורצוי כי יהיו שני בעלי מקצוע, אשר כל אחד מומחה בתחומו על מנת לקבל תוצאות טובות, הן באדריכלות המבנה והן בעיצוב הפנים של החללים.

 סלון לבית פרטי יוקרתי עם חלון ענקיים לאחר תכנון אדריכלי של מלכה אדירכלים

התאמת עיצוב המדרגות למראה שולחן האוכל בעיצוב פנים מקצועי

ההתפתחויות בתחום הבנייה והצורך הגובר באדריכלים ומעצבי פנים

ההתפתחות הרבה בתחום הבניה והטכנולוגיה, הביא עמו את השילוב של ההיבט העיצובי עם ההיבט המבני. פעם, עד לפני כמה שנים, העבודה של אדריכל, הסתיימה ואז פינה את מקומו למעצב הפנים אשר ימשיך בעיצוב החלל הפנימי של המבנה. היום ישנו מושג הנקרא כבר אדריכלות פנים, מה שמשלב את המקצוע של אדריכלים ומעצבי פנים. תחום זה שהפך להיות חדש יחסית, מתמקד במתן פתרונות לתכנון ושינוי של חללים פנימיים בבניינים שונים. הרבה ארגונים ומוסדות עסקיים, פונים לשירותם של אדריכלים ומעצבי פנים מקצועיים על מנת להגיע לתוצאה מקסימלית. ניתן למצוא בתי עסק כגון מסעדות מפוארות ובתי קפה ייחודיים שעוצבו באמצעות אדריכל ומעצב פנים מוכשרים וכן, בתי מלון בעיצובים מרהיבים שתוכננו בקפידה לשהייה נעימה ואיכותית של אורחי המלון.

ארכיטקטורה מקצועית ועיצוב פנים לבתים פרטיים

חשיבות סביבת העבודה והקשר שלה לעיצוב פנים ואדריכלות

אדריכלים ומעצבי פנים מקצועיים -ההגברה של המודעות היום לחשיבות סביבת העבודה והשפעותיה על ניהול עסק ועובדים, הפכה לכך שבעלי עסקים רבים מתייעצים ושוכרים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה כגון אדריכלים ומעצבי פנים. שימושים נוספים של אדריכלות פנים הם עיצוב חללים למטרות שונות כגון: שמירה על פרטיות, ביטחון ובטיחות, בידוד הטמעת טכנולוגיות במבנה המיועד ועוד. חשוב כי האדריכל וכן, מעצב הפנים, יבינו היטב את המטרה שלכם בתכנון המבנה והחללים הפנימיים, פגישה ראשונה עם אדריכל ומעצב פנים, תקנה לכם את ההחלטה לגבי בחירה נכונה שכן, חשוב כי יהיה קליק ראשוני בין בעל המבנה או הבית לבין אנשי מקצוע חשובים אלה שיתכננו ויעצבו את החללים השונים שברצונכם לעצב. ככל שיהיה לכם יותר מידע והמלצות לגבי אנשי המקצוע החשובים הללו, כך תגיעו לתוצאות הרצויות ואפילו מעבר לכך.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899