ההבדל בין אדריכלות לעיצוב פנים

בית יוקרתי בעיצוב ייחודי שתוכנן בשרון על ידיי מלכה אדריכלים

רבים מתבלבלים בין המקצועות כמו אדריכל, מהנדס אזרחי ומעצב פנים באדריכל, הינו אמן הבניה, על פיו יקום המבנה, כיצד הוא יהיה כמה חדרים וחלוקת חלל שתהיה נוחה למי שהזמין ממנו את העבודה. אדריכל הוא גם בעצם ארכיטקט. האדריכל, מתמקד במיקום המבנה, ענייני בטיחות, התחשבות ושליאה בכל התקנות המנהליות והוא נאלץ להתמודד עם הרבה מטלות. ישנם אדריכלים ומעצבי פנים היושבים במשרד אחד ומתכנים את המבנה ואת העיצוב של הבית, מה שמקל על בעל הנכס במידה ויהיה מעוניין גם בעיצוב פנים. ישנו הנדסאי אדריכלות שהוא זה שמתמחה בהיבט הטכני של הדברים. אדריכל מסוג זה, יעסוק בעיקר במפרטים, תקנות ושרטוטים, תפקידו לא יתמקד בממדים הסביבתיים או היצירתיים, זהו כבר תפקידם של אדריכלים ו של מעצבי פנים. הנדסאי אדריכלות, תפקידו יהיה לתכנן מבנים שאינם עולים על ארבע קומות. ישנם עוד אנשי מקצוע שהם חשובים מאוד לפנים הבית, מי שמשקיע סכום כה גבוה על תכנון הבית, ישלם גם על אדריכלים וגם על מעצבי פנים. יש לזכור כי את מעצבי הפנים, לא לוקחים בסוף הבנייה, כי אם מכניסים אותם לעבודה, כבר בשלב הראשון יחד עם האדריכל. זו הסיבה כי אדריכלים ומעצבי פנים עובדים בד בבד, על מנת שהבית יהיה מושלם, ממש כפי שהלקוח רצה ובתכנון משותף של שלושתם – הלקוח, האדריכל ומעצב הפנים.

בית יוקרתי בעיצוב ייחודי שתוכנן על ידיי אדריכל

שינויים משמעותיים במבנה קיים של בית

רבים אינם מעוניינים למכור את ביתם, אלא לבצע בו שינויים מהותיים, הכתובת הנכונה לכך היא אדריכלים ומעצבי פנים שיירתמו למשימה כפי שנדרש. ישנם אישורי בנייה שיש להוציא, לאחר שהאדריכל בדק אם ניתן לבצע שינויים במבנה הקיים של הבית. הרבה אדריכלים והרבה מעצבי פנים, רואים את העבודה הזו כאתגר. לפעמים הבית עובר שינוי כה משמעותי, עד שהוא נראה חדש לחלוטין, גם איכות החיים עולה לדיירים וגם ערך הנכס יהיה גדול יותר. ישנם מיסים שיש לשלם כמו מס על השבחת הנכס ואת כל הפרטים הללו ייתן לכם האדריכל. אם אתם מעוניינים רק בעיצוב קוסמטי של הבית, במקרה זה, יש לקחת מעצב פנים שיוכל לייעץ לכם כיצד לעצב את הבית וכמובן שבמקרים אלה, לא מדובר על שינוי מבנה או שבירת קירות.

אדריכלות יוקרתית מובילה

בית שנבנה לפי התכנון האדריכלי של מלכה אדריכלים

שווה להשקיע בבית חלומותיכם

רבים חוסכים הון של כסף בכדי להגשים חלום של בית החלומות. כדאי מאוד להשקיע על אדריכלים ומעצבי פנים שיגשימו לכם חלום ישן של בית החלומות ממש כפי שדמיינתם אותו. יש לתכנן הכל מראש להיפגש עם אדריכלים ועם מעצבי פנים לשמוע כמה הצעות, לראות עבודות שהם ביצעו ולקבל חוות דעת מאנשים שכבר בוצעה אצלם עבודה הדומה לזו כמו שלכם, אם בנייה מהתחלה, או שינוי מבנה קיים. גם מעצב פנים, יהיה אחראי על שינוי פנימי של הבית, בית מעוצב שכל החללים בו הם מרווחים אך מנוצלים היטב, זהו התפקיד של מעצב הפנים. לפעמים אשים אינם מזהים את ביתם, כאשר ישנו שינוי כה מהותי, הם מרוצים מהחידוש שעלה להם זול יותר מאשר שינוי מבנה. יש לציין כי כאשר אתם שוכרים את שירותיהם של משרד אדריכלים ומעצבי פנים כמו לדוגמא משרד האדריכלים ורד ומוטי מלכה ישנו חיסכון גדול במחיר, היות ואנשי מקצוע אלה, יודעים למצוא את מי שישפץ או יבנה לכם את הבית, מדובר באנשי מקצוע מן השורה הראשונה שעובדים קבוע עם אדריכלים ועם מעצבי פנים וכן, מחירי חומרי הגלם יהיו זולים יותר, הודות לקשרים של אדריכלים ומעצבי פנים שיכולים להשיג מחירים זולים באופן משמעותי. את כל אלה, כדאי לקחת בחשבון, מה שיכול להוזיל לכם עלויות.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899