אדריכלים לבתי יוקרה

ארכיטקטורה של בית פרטי

יוקרה היא לא עניין של דעה, יוקרה היא עניין של אופי וסגנון. כאשר העיצוב הוא יוקרתי, זה יהיה ניכר לעין ישר, וברגע שהעיצוב של הבית הוא אינו כזה, יהיה אפשר להבחין בזה בשנייה הראשונה. אדריכלים שמתמחים במבנים של בתי יוקרה יש להם את הכישרון הניסיון ואת כל החזון להפוך כל חלל ריק או מוזנח או לא מעוצב ישר לחלל מפואר, איכותי ויוקרתי.

לא קל למצוא משרדים ושירותים של עיצוב ואדריכלות לבתי יוקרה, וגם אם מוצאים לא תמיד המשרד יתמקד בעיצוב פנים לבתי יוקרה. חשוב לבחור כזה אחד ששמו הולך לפניו בניסיון שלו כמשרד אדריכלים לבתי יוקרה. להלן כמה מאפיינים של בתי יוקרה שמבדילים את עצמם מאדריכלות ועיצוב פנים במבנים רגילים.

תכנון אדריכלי של מלכה אדריכלים במרכז

ליווי של התהליך                                                                                                                 

לא משנה באיזה מבנה מדובר, יוקרה או רגיל, תמיד יהיה חשוב כבר מההתחלה שייווצר קשר טוב ונעים בין הלקוח לאדריכל ולמעצב הפנים, שיהיה שיתוף פעולה מעולה ביניהם, מתוך אמונה שהלקוח הוא חלק אינטגרלי מהצלחת הפרויקט ומעורבותו חשובה ותורמת לכל התהליך. זה חשוב גם על מנת למנוע אי התאמה או קונפליקטים בין דרישותיו וצרכיו של הלקוח לבין התנאים הקיימים או הביצוע הסופי.

עיצוב בית בסגנון מודרני בקווים נקיים

הבדלים בין אדריכלות יוקרה לאדריכלות רגילה                                                                         

יש הבדל שהוא מאוד ניכר בין הסגנונות. אדריכלות יוקרה ברמה גבוהה מערבת בתוכה מנעד רחב יותר של פרמטרים לתוך התהליך. הבנייה והעיצוב של הפרויקט מוכרח ליצור רושם גדול יותר מהרגיל ולדאוג שלא יראה נבורישי ומצועצע. העיצוב והבנייה מוכרחים להיות מעוצבים בטוב טעם וכמעט שלא ניתן להגיע לפשרה בשום אזור. יש התייחסות פדנטית לכל גורם וגורם. היוקרתיות חייבת לבוא לידי ביטוי באופן קלסי שתואם את החיים המודרניים.

עיצוב פנים יוקרתי במרכז ובתל אביב

טכנולוגיה מתקדמת                                                                                         

השימוש בטכנולוגיה בבתי יוקרה היא הכרחית. טכנולוגיה מתקדמת הופכת את חייהם של הדיירים להרבה יותר נעימים. הטכנולוגיה באה לידי ביטוי במערכת חכמה ששולטת בהצללות או בתאורה של הבית. שליטה על מיזוג הבית, מערכות המחשוב והסאונד או הדלתות ועוד.

אלמנט עיצובי עם עיטורים בחזית בית בעת תכנון אדריכלי

אור וכמה שיותר!                                                                                               

אלמנט שמאוד מאפיין את בתי היוקרה הוא האור שחודר פנימה וכמה שיותר אור טבעי מבחוץ. בתי יוקרה בנויים לרוב באופן כזה שרוב היום ישטוף את הבית האור מבחוץ ויחדור לכל פינה, עם ניואנסים של הצללות שלהם אחראי מעצב פנים או האדריכל. בית יוקרה מצויד בשל כך בחלונות גדולים שמהם, מלבד האור, חודר גם נוף יפיפה מהגינה, מהחצר או מהברכה.

כניסה מרהיבה לבית עם עמודים ופסלי אריות לאדריכלות יוקרתית

נוחות ועוד נוחות                                                                                              

נוחות היא שם המשחק בבתי יוקרה. הנוחות היא לא רק באה לידי ביטוי בעיצוב הפנימי של הבית אלא בזרימה שיש בין החללים בתחושה האוורירית שקיימת בין חלל לחלל. באבזור הנכון והמדויק בכל חלל. בבתי יוקרה יהיה ניתן למצוא לרוב ג’קוזי או בריכה לנוחיותם של הדיירים. כמו כן, גופי חימום או קירור שטמונים ברצפה או בתקרה ואינם נגלים לעין ועוד.