אדריכלים מנוסים במרכז

תכנון אדריכלי המשלב גינה יוקרתית עם בריכה מפואר

המרחק בין המחשבה על בית החלומות שלכם לבין מגורים בו הוא גדול מאוד. בדרך, צריך לרכוש את המגרש, לבנות את הבית המיועד ולדאוג לעיצובו הפנימי. במידה רבה, מי שאחראי על הפיכת הרעיון למציאות יומיומית, שתשמש אתכם לאורך שנים, הוא האדריכל. אין לבלבל אותו עם מעצב הפנים- בעוד שהמעצב אחראי על הבית מבחינה אתסטית, האדריכל הוא זה שמתכנן את מבנה הבית עצמו- מבחינת סגנונו החיצוני ומבחינת מבנה וחלוקת החדרים בתוכו. מאחר ומדובר בשירות כה בסיסי, הרי שישנם הרבה אדריכלים במרכז, כמו גם בשאר חלקי הארץ, אשר מציעים לכם את שירותיהם.

תכנון אדריכלי לבית במרכז במראה צרפתי

לתת אופי לבית שלכם

הבית איננו רק מבנה למגורים. הוא מבטא את מי שאנחנו, כלפי כל מי שמתבונן בו. מתוך כך, התפתחו סגנונות אדריכלות שונים, אשר חלקם מצויים בשימושם של אדריכלים במרכז. אתם יכולים, למשל, לבחור לעצב את הבית שלכם בסגנון המודרני- סגנון המאופיין בשימוש בקווים ישרים, בעיצוב פונקציונלי מאוד ובעירוב של חומרים מסוגים שונים ושל צבעים. אם אתם מחפשים בית שימשוך תשומת לב רבה, אתם יכולים להיעזר בסגנון הפוסט מודרני- סגנון אשר עושה שימוש בקווי מתאר יוצאי דופן. כמובן, שאין חובה להיצמד לסגנון מסוים, אלא אפשר פשוט לעצב את ביתכם לפי מה שמוצא חן בעיניכם. האדריכל אחראי על קליטת הרצונות שלכם והפיכתם לברי מימוש, הן מבחינה פונקציונלית והן מבחינה סגנונית.

צילום מבחוץ של ארכיטקטורה יוקרתית לבית במרכז של מלכה אדריכלים

איך לבחור אדריכל?

ישנם מספר קווים מנחים בבחירת אדריכל מתוך מאגר של אדריכלים במרכז אשר עומדים לרשותכם. ראשית, יש לשים לב להכשרה של האדריכל. ההכשרה הזו נוגעת לא רק לסגנון לפיו הוא מעצב את הבתים, אלא בכלל לעצם יכולתו לעסוק בתחום. האדריכלות, מטבעה, היא בעלת היבטים הנדסיים ובטיחותיים רבים. רק אדריכל אשר למד את המקצוע וקיבל רישיון, יכול לתכנן מבנים, אשר יעמדו בהצלחה גם בקריטריונים אלו. בד בבד, בדקו את הרזומה שלו- צפו בבתים קודמים שהוא עיצב ואם תוכלו, שוחחו עם לקוחות קודמים שלו. כך תוכלו להתרשם הן מסגנון העבודה שלו והן מיחסיו עם הלקוחות.

 תוצאה מושלמת של תכנון אדריכלי לבית יוקרה במרכז

תהליך העבודה עם האדריכל

לאחר שבחרתם לכם את האדריכל שיעצב לכם את הבית, צפו לתקופה ארוכה, אשר תהיו בה בקשר הדוק זה עם זה. מתוך כך, חשוב להכיר את תהליך העבודה עם האדריכל שלכם. על מנת שהאדריכל יוכל לתכנן את ביתכם, הוא צריך לדעת לא רק את העדפותיכם האישיות, אלא גם לקבל מידע חשוב לגבי הבנייה עצמה, כמו אחוזי הבנייה ומפת מדידה של שטח הבנייה. לאחר שהוא קיבל את המידע הנחוץ, הוא ייצור סקיצה של תוכנית הבנייה, שתעבור עוד שינויים לא מעטים בהמשך הדרך. לבסוף, חשוב שתהיו מודעים למחיר המקובל לתשלום בעד שירותי האדריכלות. תמחור זה עומד על אחוזים בודדים מעלות הבנייה כולה.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899