אדריכל : מותרות או השקעה נבונה

תכנון וילות יוקרה בשילוב עץ וזכוכית

האם העסקת שירותי אדריכל נחשבת למותרות או שבאמת יש תועלת משמעותית בשירותו? כולנו מבינים מעט או הרבה בעיצוב ולכל אחד יש סגנון עיצובי ייחודי משלו, אך לא כולנו יודעים כיצד להביא את העיצוב לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר. כיצד להוציא את העיצוב לפועל- כמו כל דבר, זה עניין שמצריך איש מקצוע. מקצוע עיצוב פנים ותכנון אדריכלי אינם מסתכלים רק על התמונה במקרו אלא יש גם שימת לב לפרטים הקטנים ביותר וראייה לטווח ארוך הרואה את התוצאה הסופית.

עיצוב פנים ואדריכלות מאת מלכה אדריכלים

צריך לעשות אבחנה בין עיצוב פנים לתכנון אדריכלי. בתחום של עיצוב פנים, אנשים רבים בוחרים לעצב את ביתם לבד. לחלק זה מצליח יותר וחלק פחות. החוכמה האמיתית היא להצליח לעצב את הבית בצורה בה לא נקבל תוצאה של הכלאה בים סגנונות לא קשורים, או תוצאה מצועצעת מידי. עם זאת, יש אנשים שכן מצליחים להביא לידי ביטוי את העיצוב הייחודי שלהם ולעשות זאת בטוב טעם. לכן, זו בחירה אינדווידואלית של כל אדם – עם זאת, חשוב לציין כי מעצב פנים מקצועי עם שנים של ניסיון קרוב לוודאי ייצור תוצאה מקצועית יותר בגלל הידע הרב שהוא צבר- האיכות תהיה טובה יותר, הגימורים, החיבורים בין האלמנטים העיצוביים ועוד.

עיצוב פנים בתכנון אדריכלי לפרטים הקטנים בוילה

מבחינת תכנון אדריכלי – זה כבר עניין שמחייב בעל מקצוע, כמובן ככל שיש לו יותר ניסיון וממליצים – יותר טוב. תכנון אדריכלי מצריך ידע בהנדסה אזרחית והבנה מעמיקה של תכנון מבנים לפי המטרה ואיך הוא יביא לתוצאה של נוחות מירבית בשילוב עם העיצוב. תכנון מבני ציבור מטבע הדברים שונה מתכנון בתים פרטיים או וילות. הידע בתכנון אדריכלי היא לדעת איך לחלק את החללים, באיזה גודל לתכנן אותם, מיקום התשתיות בבית ועוד. שילוב תכנון אדריכלי של ארכיטקט עם עיצוב פנים יכול להביא לתוצאה משודרגת אלפי מונים. בנוסף לפן העיצובי , כל חדר ממלא פונקציה.

אדריכלות ועיצוב פנים לבית פרטי

אם מדובר בבית פרטי או וילה שרוצים לשפץ מהיסוד- תכנון אדריכלי הוא היסודות של כל התהליך. רק לאחר תכנון מחושב שלוקח בחשבון את צורכי הלקוח יחד עם פרקטיקה ונוחות מרבית, יהיה אפשר לשלב אותו עם עיצוב הפנים. התוצאה תהיה איכותית יותר וחיי היומיום בסביבה הפרטית שלכם תשודרג כמה רמות מעל. חשוב לבחור באדריכל ומעצב פנים מנוסה עם תיק עבודות של פרויקטים שהוא ביצע בכדי שתוכלו להתרשם. כמובן- לקוחות ממליצים הם האינדיקציה הכי טובה.

לצפייה והתרשמות בפרויקטים של מלכה אדריכלים לחצו כאן!

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899