אדריכל מנוסה שווה לקוח מרוצה

תכנון אדריכלי לבית יוקרתי בעל נוכחות גדולה

אדריכלות היא אמנות עיצוב צורתו החיצונית של המבנה. האדריכל עושה שימוש בחומרים השונים ובסגנונות בנייה שונים, על מנת להדגיש אלמנטים מסוימים במבנה המדובר. רבים מתבלבלים בין אדריכל ומעצב פנים וסבורים כי הם ממלאים את אותו התפקיד. אם השינוי שאתם מתכננים לעבור הוא בתוך חלל הבית, הרי שאתם זקוקים למעצב פנים ולא לאדריכל (שכאמור, עוסק במעטפת החיצונית של הבית). אדריכלים מובילים ברמה מקצועית גבוהה הם אלו, אשר מצליחים לשלב בין אסתטיקה, שימושיות ועמידות של החומרים לאורך זמן. האדריכל מטפל בכל עניין הקשור לחזותו החיצונית של הבניין- הגדלת שטח הבית, עיצוב הקירות החיצוניים ועוד.

תכנון אדריכלי לבית המרחף על נפארק

לבחור את האדריכל המתאים

ישנם בשוק הרבה בעלי מקצוע, שמציגים את עצמם בתור אדריכלים מקצועיים. עם זאת, רק חלק קטן מהם הם למעשה אדריכלים מובילים. על מנת לדעת האם האדריכל מתאים לכם, חשוב להתרשם מסגנון העבודה שלו: התרשמות זו מושגת הן על ידי מבט על עבודות קודמות של האדריכל והן על ידי התרשמות מאישיותו. עניין ההרגשה האישית הוא עניין חשוב, הן מאחר ואתם עומדים לשתף אותו בתכניות הקשורות למרחב הפרטי שלכם והן מאחר והוא הולך ללוות אתכם במשך זמן רב, במידה וייבחר לעבודה אתכם. חשוב שהאדריכל המיועד יהיה בעל פתיחות על מנת לקבל את הרעיונות שלכם, אבל שגם יידע לומר לכם, מתי הרעיון שלכם לא מעשי או לא כל כך מוצלח. מאחר והאדריכל הוא זה שמממש את תכנית העיצוב שלכם הלכה למעשה, הרי שהוא החוליה המקשרת בניכם לבין קבלנים וספקי חומרים שונים, בדומה למעצב פנים. ככל שהאדריכל מקושר ליותר ספקים, כך הוא יוכל להציע לכם מגוון רחב יותר של חומרים לעיצוב פני הבית ולספק תוצאה ברמה גבוהה יותר.

הדמייה אדריכלית של החצר האחורית בבית יוקרתי

תהליך העבודה עם האדריכל

לאחר שבחרתם אדריכל המתאים לכם, מבין מספר אדריכלים מומלצים ומקצועיים ברמה גבוהה, מתחיל למעשה התהליך הארוך של הפיכת הרצונות שלכם למציאות. זהו תהליך שאתם והאדריכל עובדים באופן צמוד ופתוח. על סמך מאפייני הבית והרצונות שלכם, האדריכל מכין סקיצה ראשונית לבית, שכוללת את כלל האלמנטים בבית. במידת הצורך, אתם יכולים להעלות הצעות, שאלות או ביקורת והאדריכל יוכל להחליט האם לשנות בהתאם את התכנית. מעבר לכך, מקובל כי הסכום לתשלום לאדריכל מתחלק לתשלומים קטנים, שמשולמים לאדריכל בהתאם להתקדמות העבודה. האדריכל אמור לראות את התמונה הכוללת והסופית, כך שהוא אמור להשגיח על ביצוע העבודה ולשנות את תכנית העבודה, בהתאם לצרכים וקשיים פתאומיים שיעלו.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899