ארכיטקט בתי יוקרה

ארכיטקטורה יוקרתית

ארכיטקט, הוא אדריכל המוכרח ליצור תכנון מראש, לחשוב באופן מעמיק ולהצליח לראות את התמונה הגדולה בכל מטרה שאליה הוא ניגש. אדריכלות בתים פרטיים יוקרתיים תהייה שונה מאוד מארכיטקטורה במבנים רגילים או דירות רגילות.

לרוב, במבנים יוקרתיים מריב המשחק בעת התכנון האדריכלי הוא רחב יותר מאחר והשטח גדול יותר. חשוב להבין שארכיטקטורה נמצאת בטווח בין האמנות לבין הבנייה, לכן, הרבה פעמים אנשים מייחסים לה פן אמנותי לכל דבר. לא בכדי ישנם בניינים רבים שנחשבים לאמנות בכל העולם, כל שכן שמדובר בארכיטקטורה יוקרתית.

אז מה זה ארכיטקטורה יוקרתית?

תפקידו של ארכיטקט בתי יוקרה אינו מסתכם בקנייה של חפצים יוקרתיים וריהוט עשיר, והבחירה  היכן למקם אותם בחלל, אדריכלות מתחילה ברעיון הבסיסי ביותר. השלד של הבנייה. באדריכלות יוקרתית, השלד הוא שונה, הבנייה לרוב היא בעלת תקרות גבוהות, יש חלל גדול ופתוח למרחבים שאותו רצוי לנצל, לכן מוכרחים לדעת מראש איך. צריך גם להחליט על הסגנון הבנייה והעיצוב ולתת להם ביטוי באופן אלגנטי בבית. האדריכל שאחראי לתכנון האדריכלי מכיל לתוכה גם את הצרכים והטעם האישי של הלקוח שלו ונותן להם ביטוי רב, הוא דואג לשלב את הכול בארכיטקטורה ולהעניק את מלוא העושר והייחודיות שתפעים כל אדם.

אומנות וחומרי גלם

בנוסף לסגנון, על הארכיטקט לוקח בחשבון בתכנון שלו את חומרי הגלם אתם הוא עושה שימוש. הם חייבים להיות מהמשובחים שיש. כל חיפוי קיר או רצפה יעשה עם החומרים הטובים ביותר – שיש או בריקים אמתיים, פסיפס ,לעמידות מרבית. עיצוב דירות יוקרה מחייב גם שימוש בפריטי עיצוב שהם מגוונים ומאוד איכותיים כמו גופי תאורה, וילונות ותריסים ייחודים, פרטי אומנות ופריטי אספנים, קריסטלים בהתאם לסגנון, מראות, ויטראז’ים, שטיחים יוקרתיים ועוד.

ארכיטקטורה היא אתגר 

החשיבה הרבה שמחייבת כל ארכיטקט, כמו איך לחלק חלל או איפה למקם חדרים, איפה יהיו המעברים בין החדרים והיכן להניח את כל התשתיות, ואיך לעצב אלמנטים עיצוביים כאלה ואחרים ולשחק עם כל כיווני האוויר. כל אלה אמורים בסופו של דבר להתחבר לכדי יצירה הרמונית  מרהיבה, חכמה ובעיקר ייחודית.

ארכיטקט מקצועי שיש לו את הניסיון והידע באדריכלות יוקרתית יוכל ליצור מבנים שהם באמת עוצרי נשימה. הוא ייקח בחשבון את כל הצרכים של הלקוחות שלו , את החלומות והעדפות שלהם ויכניס אותם לכל התכנון שלו וכך יצליח למעשה ליצור משהו שהוא ייחודי במינו! כי אחרי הכול מדובר בבית שאליו מגיעים מדי יום וכל מה שרוצים זה רק להתפנק!

למידע נוסף אודות מלכה אדריכלים- אדריכלות יוקרה לחצו כאן!