בחירת אדריכל מקצועי לעיצוב הבית

הדמייה של בית במושב צרופה

בשביל תכנון בית נכון יש צורך בתכנית מאושרת של בתים

כל אחד יודע שעל מנת לבנות בית לא מספיק שהקבלן יגיע ויתכנן היכן מתחשק לו לבנות כל חדר וכיצד הוא מחלק את החלל, אלא, חובה שתהיה תוכנית מקצועית, מובנית ומדוקדקת הבנויה באופן איכותי על ידי משרד אדריכל המומחה בתכנון תוכניות בתים לבניה.

תכנון בית עד לפרטים הקטנים על ידי האדריכלים המקצועיים של מלכה אדריכלים

אדריכלות בתים, בעצם, נוגעת לתכנון הבית שעומד לקום, על כל חלקיו, התכנון כולל את חלוקת החדרים הפנימית, את מיקומם של החדרים ברחבי הבית, את מיקומן של תשתיות החשמל והאינסטלציה בבית ואת מיקומם של גרמי המדרגות, במידה וישנם בבית. החלוקה הזו בעצם מגדירה את אופן החיים בבית, על כן חשוב שהמלאכה תתבצע באופן מדויק לצרכים ולרצונות של הלקוח. לאחר שהבית הושלם מבחינה זו, ניגשים בעצם אל עיצוב הפנים כאן מדובר בתהליך שמטרתו היא להעניק לבית את המראה המיוחד, שאותו רוצים בעלי הבית. באופן אידיאלי, עיצוב פנים והתכנון האדריכלי אמורים להשתלב יחדיו בצורה הולמת, כדי להעניק לדיירים חוויית מגורים אידיאלית.

לצפייה במגוון הפרויקטים של מלכה אדריכלים כנסו לפה! 

לצפייה במגוון הפרויקטים בבנייה  של מכלה אדריכלים כנסו לפה! 

זווית אחורית של הבית בשכונת הגולף בקיסריה

רכשתם מגרש לבניה? תתחדשו ובואו לתכנן את הבית המושלם עבורכם!

השלב הראשון כמובן לפני שמתחילים לבנות בית הוא רכישת המגרש הרצוי, לאחר שהפרוצדורה הזו הסתיימה, אתם יכולים לגשת למלאכה האמתית והעיקרית שהיא תכנון הבית החדש שלכם. על מנת לתכנן את הבית באופן נכון, מתוחכם ושימצה את המגרש ואת האזור שבו קניתם בצורה הטובה ביותר, תצטרכו שירות של משרד מקצועי. ורד ומוטי מלכה, הנם אדריכלים ותיקים ובעלי ניסיון עם הצלחה מרובה של לקוחות מרוצים רבים בתחום של אדריכלות בתים.

אם אתם מעוניינים בתכנית מקצועית ויוצאת מן הכלל אשר תחשוב על כל הפרטים של הבניה, תכנית מקצועית ואיכותית ברמה הכי גבוהה שיש-אנו נוכל לספק לכם אותה. הידע שצברנו וכן הניסיון שרכשנו במהלך השנים של עבודתנו בתחום של אדריכלות בתים, משרת אותנו כעת נאמנה ומוציא מאיתנו יצירתיות ותחכום רב אשר משתלבים יחד עם המקצועיות שלנו, קבעו עמנו פגישה ויחד נתכנן את ביתכם. אדריכלות בתים גם בשיפוץ וגם לדירות אתם גרים בדירה ישנה ולא עדכנית אשר מחולקת בצורה גרועה? משרד אדריכלות בתים של ורד ומוטי מלכה ידאגו להוציא את מלו הפוטנציאל של הדירה שלכם עם תכנון מושלם שיתאים בדיוק עבורכם, אין סיבה שתתפשרו, השירות שלנו כולל תכנון מדוקדק המשלב את הנחות והעיצוב יחד בלי לפגום זה בחברו של זה.

אם החלטתם לשפץ את ביתכם הפרטי או את הדירה שלכם, פנו אלינו ויחד נבנה תכנית מקצועית המבוססת על ידע וניסיון רב של משרדנו בכל הקשור לשיפוץ בתים, אשר רק יקנו לכם עוד יתרון לבית הספציפי שלכם. עם הצרכים שלכם והניסיון המקצועי שלנו נתכנן לכם בית לתפארת.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899