הדרך לממלכה הפרטית שלך

הדמיה של בית פרטי ענק וייחודי

 יש זוגות שמחפשים מעצבי פנים או אדריכלים שיבצעו עיצוב דירות יוקרה, על מנת שגם יהיה נעים יותר לחיות בה וגם, הערך של הבית יעלה באופן ניכר. יש לתת דגש מיוחד על התכנית לשינוי החללים שתתאים למאפיינים של דירת יוקרה. בהמשך, יהיו תכניות העיצוב של המטבח, חדרי הרחצה וכן, כתבי כמויות וצבעי קירות הבית, חומרים וריהוט, בכדי להביא את הבית לרמת גימור גבוהה שמאפיינת דירות מסוג זה. ישנם מאפיינים ברורים של דירות יוקרה, כמו למשל חללים גדולים במיוחד ושימוש עם חומר גלם איכותיים. מעצב הפנים או מעצבת הפנים, ילוו אתכם ברכישת הקרמיקה גופי תאורה, נגרות, ריהוט, חיפויי קיר, טקסטיל ועוד.

לצפייה בפרויקט ארכיטקטורה ועיצוב פנים למראה מלכותי לחצו על התמונה!

החזית הבית הפרטי המעוצב למראה מלכותי בתכנון אדריכלי של מלכה אדירכלים

שילוב של אלמנטים רבים ממורות שונים

זה גם חלק נכבד, של עיצוב דירות יוקרה השילוב של כל האלמנטים השונים כמו נגרות, פרזול, תאורה, קרמיקה ועוד, חייבים כי יהיה להם קו אחיד ומוביל שישלב את העיצוב הכללי של דירת היוקרה להרמוניה מושלמת בין כל הפריטים והאלמנטים השונים. יש להתכונן מראש לתקציב של השיפוץ והעיצוב, על מנת להפוך בית לדירת יוקרה. לא תמיד החישובים שלנו הם מדויקים ויש לקחת מקדם נוסף, על מנת שהתקציב יספיק לכם היות ומדובר תמיד ביותר כסף. בכדי לא להשתולל יותר מדי מהבחינה העיצובית, כי מה שקורה לרוב שזוגות ו משפחות מתלהבים ומתחילים להציף רעיונות ושכלולים שעולים הרבה יותר, אם יש לכם את המשאבים הכספיים, מה טוב, אבל אם אין לכם וכבר לקחתם הלוואה של סכום נאה שיש כמובן להחזיר, לא כדאי כי תכניסו עצמכם לעוד התחייבויות כספיות מיותרות.

לצפייה במגוון הפרויקטים של מלכה אדריכלים כנסו לכאן!

בית יוקרתי עם בריכה של משפחת חכם למראה מלכותי

אפשרויות בלתי מוגבלות של עיצוב דירות יוקרה

האפשרויות של עיצוב בתי יוקרה הן בלתי מוגבלות. ההנחה נשענת כמובן על התקציב והשמיים הם הגבול מבחינת העיצוב ושכלול של הנכס שיהיה נוח במיוחד לדייריו, כמו למשל התקנת מערכות חכמות ומתקדמות כגון: מיגון, מערכות חימום תת רצפתי, סאונד מטבחי יוקרה, אביזרים סניטריים המיובאים מחו”ל חיפוי קירות אמנותי ועוד. יש לבחון את תיק העבודות של מעצבי הפנים, לבקר בבתיהם של לקוחות שאצלם בוצעה עבודה דומה בטרם תחליטו על סגנון מיוחד שמדבר אליכם, בטרם תחליטו מי מהמעצבים יתאים לכם מכל הבחינות.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899