היופי באדריכלות מודרנית

גינה מעוצבת של בית יוקרתי מפואר

אם אתם בונים בית חדש, אתם בוודאי חשופים להמון הצעות לבניית ועיצוב הבית שלכם. ייתכן ואתם מגיעים עם סגנון ברור מראש, אך ייתכן גם כי אתם מגיעים עם קווים מנחים כלליים, אך לא מאוד בטוחים באשר לסגנון הרצוי לבית שלכם. ייתכן גם כי אין לכם שום מושג באשר לסגנון הרצוי לבית שלכם. אם זהו המצב, ייתכן שהאדריכלות המודרנית תוכל להלום את הבית שלכם. אדריכלות מודרנית היא סגנון נפוץ ביותר, שניתן למצוא אותו הן בבתים פרטיים והן בבנייני מסחר ומשרדים. ההצלחה של הסגנון הזה נעוצה ביכולת לשלב בין שני מאפיינים חשובים של המבנה- מצד אחד, להפוך אותו לנוח לשימוש, אך מצד שני, לא לוותר על אופיו הייחודי ועל הפן האסתטי שבו.

 זווית צילום נוספת של בית יוקרתי השילוב בריכה פרטית למראה מודרני

בריכה של בית פרטי בתכנון אדריכלי מודרני

סגנון האדריכלות המודרנית

כאשר מדובר על אדריכלות מודרנית, אין לבלבל אותה עם סגנון האדריכלות שהתפתח בעשרות השנים האחרונות (זהו הסגנון הפוסט מודרני). האדריכלות המודרנית התפתחה במחצית השנייה של המאה ה-19 והיא הייתה הסגנון השולט עד לשנות החמישים של המאה שעברה. הסגנון המודרני באדריכלות מתאפיין בכמה גורמים בולטים, המייחדים אותה משאר סגנונות האדריכלות. ראשית, מדובר בסגנון בעל גאומטריה פשוטה- דהיינו, צורתו של המבנה וחלוקת החלל בתוכו היא בעלת צורה פשוטה. מכיוון שכך, האדריכלות המודרנית מאופיינת גם בסגנון תכנון פרקטי- המבנים המודרניים הם לא המקושטים ביותר, אך הסגנון הזה הופך את המבנה לשימושי ביותר עבור מי שמתגורר בו.

תכנון אדריכלי מודרני של מלכה אדריכלים

בחירת אדריכל לבית שלכם

היופי באדריכלות מודרנית לאדריכל ישנה השפעה רבה לאיכות החיים שלכם לשנים רבות. הוא מעצב את המבנה שבו תעבירו חלק ניכר מחייכם, את המבנה שאתם תקראו לו “בית”. לכן, בחירה של אדריכל צריכה להיעשות בתשומת לב רבה. כמובן, שאם אתם רוצים לעצב את המבנה שלכם בסגנון של אדריכלות מודרנית, עליכם לשכור את שירותיו של אדריכל, שמתמחה בסגנון זה. על מנת להבין לעומק את מומחיותו בסגנון המודרני, צפו בעבודות עיצוב קודמות שהוא ביצע. אף על פי שמדובר בסגנון בעל מאפיינים ברורים, כל אדריכל מטביע את חותמו האישי במבנים המודרניים שהוא מעצב.

אדריכלות מודרנית מלכותית

התאמה אישית לבית שלכם

אומנם, חשוב מאוד להכיר את הסגנון של האדריכל שלכם, אבל בסופו של דבר, מה שהופך את הבית שלכם להצלחה אדריכלית הוא מידת ההתאמה בין הסגנון שלו לבין הרצונות שלכם. במילים אחרות, כאשר אין כימיה בין האדריכל לבין הלקוחות, האדריכל יתקשה להבין לעומק את רצונותיהם של לקוחותיו ולהביא אותם לידי ביטוי. אדריכל טוב הוא כזה שמתכנן את הבית המיועד על סמך הרגלי המגורים בבית המתוכנן, הן מבחינת חלוקת החדרים, הן מבחינת ייעודם (חדר שירותים אחד או שניים?) והן מבחינת פיזור התשתיות של החשמל והמים בבית. שימו לב, שבכל מקרה, מדובר בתהליך ארוך, שיצריך את מלוא תשומת הלב שלכם.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899