היתרון הרב של אדריכלים במרכז

פרויקט אדריכלות של בית יוקרה

היום, ניתן למצוא יותר משרדים של אדריכלים במרכז מאשר בשאר אזורי הארץ. השאלה היא, האם עדיף לחפש אדריכלים מאזור המרכז? או שאולי בפריפריה הקרובה למגרש בו אתם עתידים לבנות את בית החלומות שלכם? אם יש לכם מגרש שזה עתה רכשתם, ראשית מגיע לכם מזל טוב ואתם לבטח עומדים עליו ברגעים אלה ומדמיינים את סגנון הבית האהוב עליכם. מי שרוכש מגרש לבנייה עצמית, בוודאי יודע, מה מחכה לו מבחינת התכנון, הבנייה , בחירת בעלי מקצוע וכמובן שלא נשכח את העלויות… אם הגעתם אל משרד אדריכלים והחלטתם במסע החיפוש אחר אדריכלים שסגנונם ידבר אליכם, בקשו לראות תיק עבודות ובתים שהוא בנה ואם אפשר, מה שיהיה הכי נכון לעשות הוא לדבר עם לקוחות שכבר נבנו להם בתים באמצעות אדריכלים אלה.

אדריכלות במרכז

לצפייה במבחר הפרויקטים של מלכה אדריכלים לחצו כאן!

לצפייה בפרויקטים לבנייה של מלכה אדריכלים לחצו כאן! 

חפשו אדריכל עם “ראש פתוח”

חפשו אדריכלים שיש להם ראש פתוח אבל שיהיה דומה לזה שלכם, לא רק המקצועיות קובעת, כי אם החיבור שיש לכם עם האדריכל. חשוב לציין, כי האדריכל, ילווה אתכם לאורך זמן רב, מה שיהיה בהתחלה קשר תכוף עד לסופה של הבנייה בשלב המפתח. חשוב לבחון, כיצד האדריכל, ינצל היטב את החללים השונים במבנה אותו הוא מתכנן עבורכם. שאלו שאלות במידה ואתם אינכם מבינים למשל, מדוע החלון של חדר זה, ממוקם בכוון זה ולא אחר?, אל תתקמצנו בשאלות שכן בית הוא מפעל חיים ועבדתם ועדיין תעבדו מספיק קשה בשבילו, בכדי שיהיה לא פחות ממושלם והחשוב הוא התכנון הנכון, אנשי המקצוע, חומרי הבנייה האישורים הדרושים ועוד. יש הרבה החלטות לקבל, כמו הצעות מחיר של בעלי מקצוע, לבחון שיטות בניה שונות ועוד.

אדריכלות ועיצוב פנים במרכז של מלכה אדריכלים

בדקו לפחות 5 אדריכלים מאזור המרכז יש לבדוק, לפחות 5 אדריכלים במרכז עד הרגע בו תחליטו, מי מהם יתאים לכם. גם המראה של המשרד חשוב, אם תראו משרד מבולגן, מלא בניירת, יש להסיק מסקנות מכך שכן, אדריכל חייב להיות ממוקד ומשרד, יכול בהחלט להראות על אופי של אדריכל. לפעמים, אולי כדאי לתת הזדמנות נוספת ואז לראות יותר לעומק בתים שאותו אדריכל תכנן הן מבחוץ והן מבפנים, כך שתוכלו להחליט יותר טוב ולא תקנן בכם הרגשה של פספוס. בהרבה מקרים, כדאי כי תמצאו דווקא משרד אדריכלים, שיש בו גם אדריכל פנים, מה שיקנה לכם עיצוב מקצועי של פנים הבית או במילים אחרות, עיצוב פנים.

בתי גדול בעל חלונות גדולים בתכנון אדריכלי במרכז

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899