המאפיינים של האדריכלות המודרנית

תכנון אדריכלי לחזית מפוארת לבית יוקרתי של משפחת רפאלוב

אדריכלות מודרנית – הטרנד החדש

ישנם הרבה סגנונו בתחום האדריכלות, אך הנפוצה בהן, היא אדריכלות מודרנית סגנון זה של אדריכלות, התפתח באירופה ובצפון ארה”ב במחצית הראשונה של המאה ה 20. עד היום המאפיינים המובהקים והבולטים של אדריכלות מודרנית מקצועית וברמה גבוהה ממשיכים להשפיע על סגנון הבנייה של הרבה אנשים. הסגנון המודרני בתחום האדריכלות, אומץ על ידי הרבה אדריכלים ידועים ששהייתה להם השפעה בינלאומית. הסיבות להתפתחות של הסגנון המודרני, היו בעקבות הטכנולוגיה של אותה התקופה, כמו למשל: פיתוח הבטון, הפלדה והזכוכית כחומרי בנייה. החופש התכנוני, לא היה קיים במאה התשע עשרה ותחילת המאה העשרים בגלל תהליך העיור שהגרם למהפכה תעשייתית לא מבוטלת, היה צורך במציאת פתרונות אדריכליים לדיור ההמוני. את הסגנון של אדריכלות מודרנית, הובילו אז שלושה אדריכלים בינלאומיים ויידועי שם כמו: האדריכל הצרפתי לה קורבוזייה, וולטר גרופיוס, אדריכל גרמני ידוע ולודוויג מיס וון דר רוהה, שהיה ממייסדי הסגנון הבינלאומי וניהל עם גרופיוס את בית ספר הבאוהאוס בגרמניה.

מאפייני אדריכלות מודרנית עם המון אור

עיצוב בתים מודרניים

עיצוב בית מודרני, הפך להיות למאוד פופולרי, הן באדריכלות של הבתים השונים והן בעיצוב הפנים. עיצוב בתים מודרניים מקצועי ואיכותי היא התאמה של עיצוב החוץ והפנים, שתהיה חוויה לבעלי הבית ולאורחים בו. ישנן חברות אדריכלות רבות, שעוסקות במיוחד בעיצוב המודרני של הבתים השונים אותם הם מתכננות. המטרה היא, שבאמצעות תכנת הדמיה ניתן להראות לבעלי הבית, כיצד ייראה ביתם, לאחר סיום הפרויקט, הן מהבחינה החיצונית והן בפנים הבית. עיצוב בתים מודרניים, שם דגש על פרקטיות, מילוי ותכלית של כל מבנה, מה ששונה מהאדריכלות הקלאסית שדוגלת בחשיבות הקישוט, ודוגלת יותר בפאר. האדריכלים המודרניים, נשארים מאמנים לאלמנטים קבועים, כך שבהרבה מקרים, ניתן להבחין בהם ולזהות את הטאץ’ של אדריכל מסוים. האדריכלות והעיצוב של מבנים מודרניים, שמה דגש על קווים סימטריים ונקיים. החללים יהיו מוארים, מרווחים ומאווררים דינמיים שקטים ותקשורתיים שיתאימו לאופי של הרבה משפחות.

לצפייה בפרויקט של תכנון אדריכלי מודרני לחצו כאן!  

זווית אחורית של הבית בשכונת הגולף בקיסריה המעוצב ומתוכן אדריכלית למראה מודרני

למצוא את האדריכלים המתמחים עם אדריכלות מודרנית

כשם שאנו בוחרים במומחים בכל תחום, כך נבחר אדריכלים המתמחים עם אדריכלות מודרנית. יש למצוא את ההמלצות החמות לגבי אדריכלים מודרניים, באמצעות חברים או בני משפחה שהבנייה של ביתם בסגנון המודרני, מצאה חם בעיניכם, שכן, אין כמו מראה עיניים זוג האדריכלים המוכר בתחום האדריכלות המודרנית הם וורד ומוטי מלכה. משרד האדריכלות של וורד ומוטי מלכה, הנמצא בקיסריה, מקף ויוצר את מפתח הדרכים של כל מי שמעוניין לבנות את בית חלומותיו, גם בסגנון המודרני. תוכלו להתרשם כבר מהמפגש הראשון עם בני הזוג מלכה שהם אדריכלים מהשורה הראשונה, להתרשם מעבודותיהם ולנהל עימם דו שיח אישי שישלב יצירה והרמוני מושלמת עד לירידה לפרטים הקטנים. וורד ומוטי מלכה, אוהבים ומומחים במקצוע האדריכלות והם ניחנים ביחס אישי, נתינה ומקצועיות וניסיון של הרבה שנים.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899