טיפים חשובים בעיצוב יוקרתי של חלל פנים הבית

תכנון אדריכלי לוילת יוקרה

יש שיגידו שלעצב בית יוקרה זה פרויקט יחסית שהוא קל ופשוט כי ניתן לקנות הכל, התקציב לא מגביל, אפשר לקנות נברשת או סלון שהוא יוקרתי ומרהיב עניים ובזה כבר הפכנו את וילה שלנו ליוקרתית ואיכותית, אז לא כך הדבר. אדריכלות וילות יוקרה הוא מקצוע בפני עצמו ונישה מסוימת בתחום האדריכלות והעיצוב. ישנם הרבה אלמנטים וניסיון רב שצריך לרכוש על מנת להתמחות בתכנון וילות יוקרה.  

פעמים רבות, במצב שהתקציב מוגבל, זה מאלץ אותנו לא לחרוג ממסגרת מסוימת, ואין לנו מנעד של אפשרויות. אך בבית יוקרה ובווילה עם חלל רחב במיוחד, האפשרויות הן ללא סוף והכי חשוב הוא לא ליצור שעטנז וכן לשמור על קו עיצובי ומנחה לכל חללי הווילה.

עיצוב פנים בתכנון אדריכלי לפרטים הקטנים בוילה

עיצוב יוקרתי ואיכותי                                                                                        

יצירה אדריכלית של וילות יוקרה או כל בית יוקרה אחר, חייב להראות מרשים ועדיין ללא תחושה של ניסיון ומאמץ להוציא אותו כך. שיש לו רמת גימור מושלמת ושכל פינה בחלל תקבל משמעות ויחס. כמו כן, חשוב שהעיצוב יראה מספיק קפדני, אך לא באופן מוגזם. שתהיה אסתטיות לאורך כל החללים ותחושה של המשכיות עיצובית. שהחומרים מהם מיוצרים הריהוט וכל אלמנט אחר יהיו איכותיים במיוחד.  מדובר במשימה לא פשוטה כלל משום שהגבול הוא מאוד דק בין עיצוב מופרז לעיצוב פשוט אך עדיין מרשים ויוקרתי. חובה למצוא את האיזון בכל חללי הווילה, למצוא את המוטיב שמייחד את הווילה, הסגנון והאופי של הדיירים.

אדריכלות ועיצוב פנים במרכז- מלכה אדריכלים

לא סגנון אנשי ההון, של פעם                                                                                                     

בעבר היה סגנונם של אנשי ההון נקרא – נובוריש, שהמשמעות שלו היא הלצה ולגלוג כלפי אנשי ההון של העבר שנהגו לעשות שימוש בריהוט מאור מוגזם, ילדותי ומצועצע, ועשו הכל על מנת להפגין את העושר שלהם באופן ראוותני, מול השכנים ושאר אנשי העם הפשוטים כדי שיחושו קנאה. כל הגישה שלהם הייתה מתאמצת ופתטית, מה שיצר להם רושם מגוחך.

בית פרטי בעיצוב ותכנון אדריכלי של מלכה אדריכלים

סגנון עיצוב יוקרתי                                                                                                             

כשמעצבים בית בסגנון יוקרתי, ניתן למצוא מספר שילובים שיכולים להצליח תמיד לשדרג את המראה שרוצים לקבל וכל זה ללא תחושה של מאמץ וניסיון להרשים, כמו : ספות עור בהירות וארוכות שעונות על קיר מעליהם תלויה מראה במסגרת שמעוטרת בצבע כסף. עוד מומלץ לעשות שילוב של גווני כסף וכחול מטאל לצד ריהוט מעץ איכותי ונברשת מרשימה מעל. נברשת תלויה באמצע החלל יכולה להשפיע על כל העיצוב ולהעניק סגנון מאוד ייחודי שאתו צריכים להמשיך לזרום. לא ניתן לשים תחת הנברשת מערכות ישיבה או ריהוט שהוא יחסית פשוט, היא מגדירה סגנון ישיר אליה, סגנון יוקרתי ומרשים.

אדריכלות ועיצוב פנים של מלכה אדירכלים לוילה למראה ייחודי

אפשרויות משחק של צבע ואור                                                                       

מפאת גודל החלל והמרחב שקיים בוילה ניתן לנצל טוב את האור הטבעי שחודר אליה מבעד לחלונות ולמרפסות. אפשר לשחק ולנצל את כמות האור שחודרת מכל הפתחים, להסתיר אותו או לחשוף אותו לשלב צללים ועוד. גם את הגוונים של הדלתות בבית ניתן לצבוע בצבעים קלסיים ולהעניק להם מראה דרמטי ויוקרתי. ברוב הווילות יש תקרות גבוהות שהן מעניקות את תחושת המרחב, מה שמאוד אפיין את בתי המלוכה והאחוזות של פעם. כדי ליצור אשליה של תקרה גבוהה ניתן לתלות וילונות מסוף הקיר וזה ישר מקנה תחושה של גובה ומראה יוקרתי ומיוחד.

אדריכל של וילות יוקרה הוא האדם המהימן למשימה של אדריכלות יוקרה, יש לו את כל הידע והרזומה שנדרש לשם כך, הוא ידע לתכנן את הווילה שלכם על הצד הטוב ביותר כשהוא לא שוכח להתחשב בכל הצרכים והרצונות של הלקוח.