טיפים לתכנון ועיצוב הוילה

עיצוב אדריכלים במרכז בסגנון אירופאי

וילה מעוצבת היא וילה מתוכננת

לתכנן וילה זו משימה מורכבת הדורשת יצירתיות, תחכום ויכולת עיצוב גבוהה, לכן אם אתם מתכננים לבנות וילה או לשפץ את הווילה שלכם ולהפוך אותה לחדשה, אדריכלות וילות היא חובה על מנת שהבית שלכם יצא מופתי, נכון ומעוצב. מי הם המומחים בתחום של אדריכלות וילות? על כך בהמשך.

עיצוב אדריכלי בסגנון אירופאי לבית יוקרתי פרטי

אדריכלות וילות, הינה משימה שיש להיות קשוב אליה וליצור תקשורת טובה עם הלקוחות. יש ליצור פגישה מקדימה עם הלקוחות על מנת להכיר את האדריכל וכן, האדריכל מכיר את הלקוחות ומתחיל להבין מה הסגנון הרצוי להם והצרכים האישיים. האדריכל, יכין כמה סקיצות ראשוניות, כך שעד שיבין בדיוק באיזה סגנון מדובר. חשוב, כי הבית ישקף את בעליו ולכן יש להשקיע מאמץ רב בחזון ומראה הבית, הן מהבחינה החיצונית והן מהבחינה של פנים הבית. אדריכל מוכשר ובעל ניסיון רב, לא יתכנן את הווילה על פי ראות עיניו, כי אם יתייעץ כל העת עם בעלי הבית, עד שהמראה של הווילה יהיה בדיוק כפי שציפו.

אדריכלות פנים של הבית על הגולף בקיסריה

בקשו עבודות שביצע האדריכל

כאשר תראו את הווילות שביצע אדריכל, במיוחד כאשר הוא ישלח אתכם לכתובות של ווילות שתכנן בסגנון הרצוי לכם, תוכלו לקבל תמונה ברורה, במה המדובר. יש לתכנן כ חלל בווילה, גם הגינה שלא תהיה רק לנוי, כי אם שימושית ומוצלת. יש לתכנן מראש, אם ברצונכם גם בבריכת שחייה ואם השטח אכן מתאים לכך.

רכשתם קרקע או מגרש עליו אתם מתכננים לבנות את וילת החלומות שלכם? אתם גרים בוילה אך היא אינה מתוכננת נכון עבור הצרכים שלכם או שאינכם אוהבים את העיצוב שלה? בשני המקרים תזדקקו לשירות של אדריכלות על מנת ליצור תוכנית ושרטוט מדויק שישלב גם הדמיה לבית העתידי שלכם או המשופץ מחדש שלכם.

המשרד של “ורד ומוטי מלכה אדריכלים” הינו משרד אדריכלות וילות ותיק ורב ניסיון בתחום של אדריכלות בכלל וכן אדריכלות וילות בפרט, תיקי העבודות שלנו מלאים בוילות שתכננו במהלך עבודתנו ואנו מוכנים תמיד לפרויקט הבא בשקיקה ובחשק רב ליצירה ולתכנון חדש ואיכותי.

תכנון אדריכלי לבית במרכז במראה צרפתי

יחד נתכנן את הווילה המותאמת עבורכם

עם משרד אדריכלות וילות של “ורד ומוטי מלכה אדריכלים” תוכלו לדעת שאתם מתכננים את הבית בצורה הטובה ביותר על ידי הניסיון המוצלח שצברנו עם השנים, הידע הרב בתחום האדריכלות שנרכש וכן היכולת שלנו למצוא את שביל הזהב בין הצרכים שלכם לבין עקרונות הבניה המקצועיים של אדריכלים ותכנון, התקשרו עכשיו.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899