כל מה שרציתם לדעת על אדריכלים מומלצים

אדריכלות וילות יוקרה

ללא ספק, אחת המשימות הקשות ביותר היא למצוא אדריכלים מומלצים ואיכותיים ברמה גבוהה, היות ומשימה של בניית בית, היא משימה מורכבת מאין כמוה. יש לבחור אדריכל, שיתאים את הבית שאנו בונים על פי הצרכים האישיים שלנו ועל פי שטח הנמצא ברשותנו, תוך ניצול מקסימלי של המבנה. מי שהוא אינו אדריכל מנוסה, או אחד הנמצא בראשית דרכו, עלול לגרום לנו לטעויות תכנוניות שיגרמו ללקוח שלו, נזק כלכלי רב לאחר הביצוע של הפרויקט. תפקידו של אדריכל מקצועי ומנוסה, הינו להוביל אתכם בדרך טובה ביותר, בכל שלבי הבניה, בהתאם למגבלת המגרש, הסביבה והמשאבים, אדריכל מקצועי, יביא את התכנית האדריכלית לביצוע, תוך פרק זמן סביר ואף יעמוד בזמנים.

כניסה קדמית מפוארת עם עמודים בסגנון יוון העתיקה על ידי האדריכלים המומלצים מוטי וורד מלכה

התכונות של אדריכל מקצועי ומומלץ

אדריכלים מומלצים, חייבים להיות בעלי כישורים וידע מקצועי רחב, היות ובין תפקידם של האדריכלים הוא לפקח על עבודות כל בעלי המקצוע השייכים לבניית הבית. אדריכל ידוע ומקצועי, יצור מרחב מחיה נוח ונעים, תוך שימת דגש על פרטיות, סביבה ירוקה וטכנולוגיה חדישה, אך תוך שימת דגש מיוחד על בטיחות ויציבות הבית. חשוב להשקיע מאמצים על מציאת אדריכלים מובילים שיתאימו לצרכים שלכם, לבקש את התעודות וההיתרים שלו ומה שחשוב לא פחות, לקבל עליו המלצות מלקוחות שכבר ביצע אצלם עבודת אדריכלות והם שבעי רצון . ניתן גם להיעזר במידע מהאינטרנט, לגבי אדריכלים ידועים שכבר קיבלתם המלצות עליהם, להתרשם מסגנון וסוג הבניה שלהם, באמצעות האתר שלהם. יש אתרים בהם תמצאו שמות של לקוחות מרוצים ומכתבי תודה.

אזור הבריכה בהדמייה אדריכלית

איך מוצאים אדריכלים מובילים?

על מנת שגם תמצאו אדריכלים מובילים וגם יהיה לכם יחס אישי וליווי צמוד, יש לפנות למשרדם של אדריכלים שמובילים בתחומם, אך רצוי כי תיפנו למשרד קטן של אדריכלים, כך תזכו יותר ליחס אישי וליווי צמוד בכל שלבי הפרויקט תרגום תכנית הבניה של בית חלומותיכם, תלויה במעוף, ביצירתיות ובמקצועיות של אדריכל מוביל. יש להגיע לפגישה עם אדריכל מוביל ומקצועי, לאחר שסיירתם וראיתם כמה מבנים שהוא תכנן ופיקח על בנייתם, שהסגנון הולם לסגנון בו אתם מעוניינים.

לצפייה והתרשמות מן הפרויקטים של מלכה אדריכלים כנסו לכאן! 

הדמייה של בית במושב צרופה

חוות דעת ומציאת משרדי אדריכלים מומלצים

בגלל שקיימים בשוק הרבה אדריכלים, ניתן למצוא משרד אדריכלים מנוסה ומקצועי, קטן שמלווה אתכם באופן אישי ויסודי. אחד ממשרדי האדריכלים המומלצים, הינו משרדם של וורד ומוטי מלכה. המרד הוקם בשנת 2004 והחל את דרכו כסטודיו קטן לתכנון והתפתח בצעדי ענק במשך השנים. וורד ומוט מלכה, הם בני זוג שהחלו את לימודיהם באדריכלות והנדסאות בשנת 1998. הם סיימו יחד את מסלול האדריכלות ועיצוב הפנים בהצטיינות. בני הזוג מלכה, מתאימים את תכנון בניית הבית ממש כמו שתופרים חליפה על פי מידה מדויקת. בני הזוג מוטי וורד מלכה, שמים דגש על ערכים, תכנון ויצירת החללים תוך ניצול מקסימלי ויעיל.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899