שדרוג העיצוב פנים של בתים בצפון

מטבח עם אי ענקי

אם יש לכם החלטה לבנות בצפון, אם בבניה ירוקה או בנייה רגילה, כדאי כי תחפשו מעצבי פנים בצפון, מעצבי הפנים יוכלו לממש לכם חלומות, כמו למשל כאשר הם יעבדו יחד עם הארכיטקט. הימצאותם של מעצבי פנים היא חשובה, היות ואם אתם משנים מבנה קיים או בונים מבנה חדש, חשוב כי העיצוב יהיה מתאים לכם ולמבנה. יש להתאים ציפיות ולחשב את ההוצאות והתקציב של עיצוב הפנים. אם לא תחרגו מהתקציב, יהיה לכם את כל מה שתכננתם ולא תהיינה לכם הפתעות. כל מעצב פנים, יוכל לנצל את החללים השונים ולכן, יש לתכנן יחד עם מעצבי פנים את הסגנון כמו מיקום של רהיטים, הוספה או הורדה של קירות, שינוי חדרי האמבט, עיצוב חדרי השינה והסלון, החלפת ריצוף, צבעים בקירות ואפילו תאורה שתהיה מתאימה לחללים השונים בבית. בגלל המצב הכלכלי של היום, האדריכלים מבינים את הקשים שישנם ומשתדלים כמה שיותר לחסוך ללקוחותיהם בעלויות.

סלון לבית פרטי יוקרתי עם חלון ענקיים

 חשוב כי הסביבה בבית תהיה רגועה ונעימה, צבעים פסטליים יוסיפו רוגע לחלל הבית. ניתן להדגיש קיר אחד בסלון בצבע שונה, מה שיהווה ניגוד מעניין. יש לדאוג כי אוטר טבעי מבחוץ, ישטוף את הבית, חלונות גדולים למשל, יוצרים אפקט מרשים ומקשרים בין הגינה לבית. תלוי מה הסגנון של הבית שלכם, אם הוא בסגנון כפרי, חלונות בלגיים בשילוב עם פרקט מעץ או דמוי עץ, יהוו הרמוניה מושלמת.

מטבח עם אי ענקי

תפקיד של מעצבי פנים – ליצור הרמוניה וסגנון מיוחד לבית

חשוב כי תהיה סביבה הרמונית שהכל יהיה תואם האחד לשני, הסגנון, הריהוט הפרזול ואפילו התאורה שהיא גורם חשוב לבית. על כל הפרטים הללו, חושבים מעצבי פנים בצפון. תוכלו גם אתם להעלות רעיונות מיוחדים אם יש לכם למשל ריהוט מסוים או רעיון מקורי בחללים השונים, מעצבי פנים מובילים בעלי ניסיון רב יוכלו לומר לכם אם ניתן לעצב את החלל שביקשתם בסגנון זה, או שאולי הרעיון שלכם מתאים לחלל אחר בבית. אם יש לכם המלצות על מעצב פנים כדאי כי תבדקו אותה. חשוב כי תהיינה לכם שתיים שלוש הצעות, אם כל שלושת ההצעות של מעצבי הפנים הם פחות או יותר באותו המחיר, אז תוכלו לבחור את אחד המעצבים שכבר הייתה לכם כימיה אתו מההתחלה. בצפון הארץ ישנם הרבה משרדים, יש חברות גדולות שעוברות למשרדים גדולים יותר, על מנת שהמשרד ייראה יוקרתי ומעוצב, ניתן לפנות אל מעצבי פנים בצפון שמתמחים בעיצוב משרדים כמו לדוגמא מוטי וורד מלכה אדריכלים. כל מעצב פנים מומחה בתחומים מיוחדים ולכן, לכל תחום יש למצוא את מעצבי הפנים המתמחים בעיצוב כמו עיצוב משרדים, עיצוב בתים, עיצוב מסעדות וכדומה. תמיד כדאי לבקש הדמית מחשב מהמעצבים, כך שיהיה לכם מושג פחות או יותר, במה המדובר וכיצד ייראה המשרד שלכם לאחר העיצוב.

התאמת עיצוב המדרגות למראה שולחן האוכל

למידע מקצועי באדריכלות ועיצוב פנים יוקרתי כנסו!

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899