לחולל שינוי בבית עם מעצב הפנים

תכנון אדריכלי לוילות

אם אנו מעוניינים לחולל שינוי בביתנו ויש לנו את התקציב הדרוש, יש להזמין מעצב פנים על מנת שיבחן את הבית, ישאל את השאלות הנחוצות ויתחיל לתכנן תכנית טובה שתתאים לנו ולבני הבית. ישנה התרגשות גדולה סביב עיצוב הפנים ואנו כל פעם מסתקרנים מחדש, כיצד ייראה הבית שלנו אחר כל שלב שעיצב מעצב פנים. היום, עיצוב הפנים הפך להיות טרנד. כולנו מעורים בעיצובים החדשים והתכניות בטלוויזיה על שינוי בתים ודירות באמצעות מעצב פנים מקנה לנו את החשק לעצב מחדש את הנכס שלנו, לאחר שאנו רואים אילו שינויים מרהיבים נוצרו בנכסים השונים, כיצד הם נראו לפני וכיצד הם נראים לאחר השינוי הגדול. כל מעצב פנים יש את הספקים איתם הוא עובד ולכן, ניתן לקבל הנחה משמעותית בכל הקשור לריהוט, פרקט, כלים סניטריים, קרמיקות מטבחים ועוד. גם בתחום בעלי המקצוע שיבצעו את השינוי, מעצב פנים עובד עם צוות של מקצוענים ומפקח עליהם בכל השלבים של עיצוב הפנים.

פרויקט אדריכלות מושלם בבית בהוד השרון

חדר שינה בעיצוב ייחודי בשילוב שזלונג ענקי לעיצוב פנים של מלכה אדריכלים

יש לנו בית בסטייל

זה בדיוק, מקור הגאווה של הרבה אנשים שמחליטים כי הרבה יותר משתלם להם לשכור מעצב פנים מאשר לרכוש בית אחר. השינוי המהותי יגרום לאיכות חיים גבוהה יותר שתהיה נוחה לכם ולשאר בני הבית. הרבה יותר נעים להחליף אווירה כמו בביצוע עיצוב פנים שונה. אנו בני האדם, אוהבים גירויים, אותו העיצוב לא רק שיכול לשעמם אותנו ואנו אף נתחיל לא לשים לב לבית, אלא יכול לגרום לנו לאפתיות מסוימת. צבעים ושינויים כל מה שיש לו קשר עם חידוש, יגרום לנו למצב רוח מרומם יותר. כאשר אתם שוכרים את שירותיו של מעצב פנים אתם יודעים כי אתם נמצאים בידיים טובות, במיוחד שהוא וותיק בתחום ויש עליו הרבה המלצות. יש לבדוק את המשרדים והעבודות של כמה מעצבי פנים וגם אדריכלים עם קו מחשבה מקורי כמו ורד ומוטי מלכה, בכדי שיהיה לכם את הרושם וכך גם תבחרו, איזה מעצב פנים יהיה הכי מתאים לצרכים ולדרישות שלכם.

פינת אוכל לצד מטבח יוקרתי

פשוט להלביש את הבית – עיצוב פנים

הלבשת הבית זה לא רק הום סטיילינג הקשור למוצרי הטקסטיל, כי אם צבעים חדשים, סגנון אחר, גופי תאורה, תקרות גבס מעוצבות, עיצוב והרחבת חללים קיימים, שינוי מטבח, אמבטיה ועוד מעצב פנים .ידע לגרום לשינוי שהוא כה נחוץ לכם. בכל כמה שנים, אנו עדים לתופעה שהרבה אנשים מעוניינים לבצע שינוי בנכס שלהם. תוכלו למשל להיכנס לאתר אינטרנט של מעצב פנים מסוים, על מנת להציץ בתמונות של פרויקטים שונים שהוא ביצע. כל מי שהוא מעצב פנים, ישאל אתכם שאלות שונות כמו מי מבשל בבית, מתי אתם עובדים, מה אתם אוהבים לעשות בבית לאחר העבודה ועוד כהנה וכהנה. שאלות אלה מנחות את מעצב פנים לגבי העיצוב על פי אורח החיים של דיירי הבית.

עיצוב אדריכלי לחדר שינה מושקע

ניתן לעצב גם חדרים מסוימים בבית

אם אתם מעוניינים לעצב מחדש סלון ומטבח יחד עם פינת האוכל, או לעצב מחדש את חדר השינה שלכם או של הילדים, תוכלו לבצע גם את החללים הספציפיים האלה, באמצעות מעצב פנים. רצוי כי בני הזוג ובני הבית בכלל, יהיו שותפים לעיצוב הפנים ויוכלו להביע דעות בנוגע לעיצוב חדר השינה שלהם למשל. תנו להם להיות שותפים בחדרים בהם הם מתגוררים והרשו להם גם להביע דעות משלהם. כולם גרים בבית וזו הסיבה שמעצב הפנים חייב לראות ולדבר עם כולם, כך שהעיצוב פנים שלו יהיה מדויק ומותאם לכולם. בקשו לדעת מה הצפי של סיום העיצוב לפני שתחליטו מתי אתם מתחילים בפרויקט.

לבלוג ולמידע מקצועי אודות אדריכלות יוקרה ועיצוב פנים של מלכה אדריכלים לחצו כאן!

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899