משרד אדריכלות ועיצוב פנים

גרם מדרגות מעוצב

משרד אדריכלות ועיצוב פנים מתמחה בתחום מורכב ומאתגר במיוחד שדורש מקצועיות ללא פשרות. בסיכומו של כל פרויקט בנייה, מי שיקבע את האיכות של כל מבנה והבית בו תתגוררו הוא האדריכל ששכרתם את שירותיו עבור זה, גם מבחינת יסודות ותכנון של הפרויקט וגם מבחינת עיצוב הפנים שקיים בכל החללים השונים בבית.

חשוב שתיקחו בחשבון שתהליך חיפוש אחר אנשי מקצוע אלו, יכול לקחת לא מעט זמן, אך מדובר בבעלי מקצוע שאין להתפשר עליהם, כמו שלא ניתן להתפשר על איכות של העבודה והמקצועיות שלהם, ואין זה משנה כלל אם אתם גרים בדירה רגילה או בווילה או מבנה יוקרתי אחר.

כניסה עם גרמי מדרגות לבית פרטי בתכנון אדריכלי בהדמייה

אדריכלות ועיצוב פנים – יחס אישי לכל לקוח                                                            

הצורך ביחס אישי וקשרים נעימים ופתוחים בין הלקוח למעצב ולאדריכל, מוביל להבנה עמוקה של כל הצרכים של הלקוח שלהם של כל העדפות והבקשות שלהם מהבית שבו הלקוח עומד להתגורר, ככל שהיחסים יהיו עמוקים ופתוחים בין כל הגורמים, האדריכל והמעצב פנים יוכלו להעניק ללקוח את כל התנאים לאיכות חיים טובים ומהנים. אדריכלים ומעצבי פנים תמיד מתאימים את עבודתם לפי העדפות האישיות וצרכיהם של הלקוחות שלהם ביומיום.

אדריכלות וגם העיצוב פנים הוא תחום שמבקש ליצור מבנה מוגן ובטיחותי וסביבת מחייה נעימה ויעילה שמתאימה לכל סגנון של לקוח. מה שזה אומר, שזה מתחיל כבר מהפרטים הקטנים ועד הגדולים. האדריכל יאפיין את הצורך שלכם והבקשות שלכם וגם הסגנון המועדף עליכם. לדוגמא, אם אתם אוהבי ספרות, גם הכיסאות, פינות הישיבה וגם התאורה שבבית יותאמו לקריאה שהיא קריאה בריאה ולא מאומצת. כל תחומי העניין והתחביבים שלכם יקבלו יחס, זאת על מנת שתוכלו להרגיש בבית וגם בחופש.

אדריכלות פנים במרכז מבית מלכה אדריכלים

ליווי לאורך כל התהליך                                                                                              

משרד אדריכלות ומעצבי פנים ילוו אתכם לאורך כל התהליך של העיצוב ובניית המבנה. הם ישתפו אתכם לאורך כל הדרך בתהליך ויתנו לכם להרגיש חלק אינטגרלי מהעיצוב של הבית שלכם. זאת על מנת להעניק לכם תחושה שהבית בנוי כולו מהאופי והצרכים שלכם ולכן הוא גם ייחודי לכם וכבר תרגישו קרובים אליו ותתאהבו בו עוד בזמן התהליך.

עיצוב פנים ואדריכלות מאת מלכה אדריכלים

עמידה במסגרת תקציב                                                                                            

חשוב שכבר בהתחלה לאחר שנוצרה הכימיה לברר מה התקציב שעומד ברשותכם וליידע את המשרד. חלק מדרישותיו של משרד אדריכלות ועיצוב פנים הוא לדעת  לעמוד במסגרת התקציב הראשונה שנקבעה ולא לחרוג ממנה.

אדריכלות ועיצוב ברמה גבוהה                                                                                   

לאחר שיצרתם אווירה נעימה ויחס אישי עם המשרד ניתן לשוחח באופן גלוי על הפרויקט. תחום האדריכלות והעיצוב הוא תחום שדורש אמינות ויושר מכל גורם ושמציע את עבודתו בשקיפות מלאה. המשרד עובד לפי כל התכנונים שנקבעו מראש, במסגרת התקציב שאושרה על ידי הלקוח, ומקבל אישורים לחריגות מהתוכנית, אך ורק מכם. לכן אפשר להיות רגועים ושקטים כשיש משרד אמין של אדריכלים ומעצבי פנים שיבנו לכם את בית החלומות שעליו חלמת עוד מימי ילדותכם.