משרד אדריכלים במרכז

עיצוב פנים סקנדינבי

ישנם הרבה אדריכלים בשוק ובמרכז בפרט, ולעיתים קשה לבחור מתוכם. האם לפרויקט מסוים רצוי להיעזר בכל אדריכל או שיש אדריכל שמתאים לכל פרויקט ספציפי? על מנת לענות על התשובות הללו ולהצליח לבחור משרד אדריכלים במרכז. תערכו בדיקה על פי הפרמטרים של אופי המשרד, רזומה, מיקום גיאוגרפי, תיק עבודות וממליצים, שירות ומחיר כמובן.  

אדריכל -שמו הטוב הולך לפניו                                                                                 

כמו בכל מקצוע שיש, המלצות ותיק עבודות איכותי ומרשים במיוחד, הם אינדיקציה ראשונה וטובה לבחירה של משרד אדריכלים. כשנכנסים למשרד אדריכלות, גם עיצוב המשרד מעניק רושם ראשוני שעשוי להשפיע על בחירה שלכם. הסגנון והאופי שהוא מעוצב מקרין תחושה אסטטית לעין והרגשה שמדובר בחבורה של מקצוענים בעלי ניסיון עם טעם משובח ואיכותי, שכך סביר להניח מתייחסים לעבודות שלהם. גם השירות שתקבלו הוא פרמטר חשוב, שכן כל התהליך הוא מורכב, לכן תקשורת טובה ושירות אישי הם בהחלט מעלה.

משרד אדריכלים במרכז

מיקום גאוגרפי של משרד                                                                                   

מיקום משרד האדריכלים גם הוא פרמטר לבחירה, משרד אדריכלים בתל אביב הוא אזור אסטרטגי במיוחד עבור בנייה באזור המרכז. עבודת פיקוח אדריכלית, בעת ביצוע העבודות על הבנייה, דורשת מהאדריכל להגיע לאתר ולהשגיח שיש התאמה בין התוכניות שלו לביצוע בשטח, נסיעות והשגחה הם צרכנים של זמן רב בעולם האדריכלים. כמו כן, אדריכל שהמשרד שלו קרוב גאוגרפית למקום שהרשות שוכנת מול הפרויקט, יהיה צריך לבקש גם היתר בנייה לכן, זה גם יתרון יחסי.

אדריכלות ועיצוב פנים במרכז- מלכה אדריכלים

מחיר השירות ומחיר האיכות                                                                                                                        

הפער בין המחירים עשויים להיות גבוהים עד שלפעמים לא כדאי להיעזר בתכנון ארכיטקטוני. מומלץ להקשר עם אדריכל שהוא בעל ניסיון בתחום. כל התחלה של עבודה מתחילה בבדיקת היתכנות, אפשר להוציא מידע שהוא ראשוני באתר של מחלקת ההנדסה עבור זכויות הבנייה ואחוז הבנייה שמותרים ולבדוק את המשמעות של כל האינפורמציה. אחר כך יגיע  האדריכל לפרויקט כדי לראות ולהתרשם מהמגרשים על ידי שמשפיעים על האפשרויות לתכנון.

הרמת מעורבות של האדריכל וגודל השירות שהמשרד שלו מציעה זה בעיקר תלוי באדריכל עצמו,  יש הרבה משרדים שמתעסקים בנוסף בעיצוב פנים, יש משרדים שמתכננים מפרטים ממש מפרטי פרטים ומשקיעים הרבה יותר שעות בכל פרויקט שאליו הם נקשרים. ישנם משרדים שמבקרים שיוצא להם לפקח ולהגדיש זמן רב עבור זה, כדי לוודא בשטח שאכן כל העבודות מתבצעות בצורה הכי מקצועית ובדיוק לאור הדרישות של האדריכל ולפי התוכנית שגובשה, כך שלמעשה בסופו של הפרויקט והמיזם יהיה המוצר מרשים ביותר ויענה על כל צרכיהם של הלקוחות.

כניסה לבית עם גרמי מדרגות בתכנון אדריכלי של מלכה אדריכלים

עיצוב בהתאמה ללקוח והחזון האדריכלי של המשרד                                                

יש אדריכלים רבים שמשרטטים בעצמם ויש כאלה שמחזקים שרטטת לכל אדריכל. יש משרדים צעירים שמחפשים לעשות את הפתיח שלהם בשוק וגם לעצב את הבית בהתאם ללקוח, ומשרדים וותיקים שיש להם מנעד של פרויקטים ושהם בוררים בקפידה כל פרויקט חדש על עצמם.

הקושי שקיים בהשוואת מחיר בין אדריכל לאדריכל נובע מזה שאנחנו לא משווים בדבר פשוט, אלא מדובר במקצוע מורכב שחשוב לבדוק את כל יתרונותיו, את החזון האדריכלי של המשרד האם הוא משקף ותואם לשלנו, ולראות בסופו של דבר מה הכי חשוב לנו הלקוחות, והאם אותו אדריכל מספק לנו את זה וכך למעשה לבצע את הבחירה.

אתם מוזמנים להביט באתר שלנו ולהתרשם מהפרויקטים המגוונים שלנו ומהחזון הכללי של החברה, ולראות אולי בכל זאת יש התאמה.