משרד אדריכלים לבתים מושלמים

תכנון וילות יוקרה בסגנון צרפתי פרוורי

כאשר רוצים לבנות מבנים מדויקים, מושלמים, מותאמים לצרכים ומעוצבים, יש לבחור בשירות של משרד אדריכלים איכותי ומקצועי. ישנם משרדים אשר לא תמיד יודעים לשלב את הפרקטיות והנוחות יחד עם העיצוב. משרד אדריכלים מן השורה הראשונה יענה על צורך זה.

החזית הבית הפרטי המעוצב

כנסו וצפו בעבודות האדריכלות בשירותי מלכה אדריכלים!

מהו משרד אדריכלים ברמה גבוהה?

משרד אשר ראוי להיקרא כך הינו משרד אשר מנוהל על ידי אנשי מקצוע ברמה גבוהה שגם נושאים עימם בראש ובראשונה תעודת אדריכלים מקצועיים, תיקי עבודות, ניסיון עשיר, ידע מקצועי רב תחומי בתוך מסגרת הבניה ועוד. משרדים אלה מספקים שירות של תכנון בניה למבנה נצרך, המבנה יכול להיות למטרות רבות, אם משרדים, אם מגורים, אם בתי מלון ועוד דוגמאות רבות נוספות.

משרד אדריכלים ברמה גבוהה חייב לתת שירות בהתאם לשמו, מקצועיות מקסימאלית אשר נובעת מלימודים מקצועיים של התחום, מניסיון מוצלח של עבודה בתחום ותכנונים מקצועיים שנעשו בעבר על ידו וכן מיכולת התאמה ללקוח הפוטנציאלי. ורד ומוטי מלכה, הינו משרד אדריכלים ותכנון איכותי של מבנים אשר מספק שירות יוקרתי ומקצועי ביותר בתחום של אדריכלות ועיצוב פנים, למשרד יש תיקי עבודות רבים מרהיבים ביופיים ובדיוק של התכנון והעיצוב שלהם. אין עוררין על כך ששירות של משרד אדריכלים כמו של ורד ומוטי מלכה הוא שירות ברמה הגבוהה ביותר.

הכניסה המפוארת לבית היוקרתי

עולם העיצוב המבנית בנוי ממגוון רחב של עיצובים שונים וסטייל משתנה, כל לקוח שלנו מתחבר לסגנון אחר ויש גם כאלו המתחברים לכמה סגנונות ואנו דואגים לשלב להם אותם יחד על ידי אלמנטים מעוצבים ותכנון נכון. שני סגנונות דומיננטיים שתוכלו לפגוש בתיקי עבודות של משרדי אדריכלים בכלל הם:

סגנון עיצוב הייטק – הסגנון המודרני החדשני אשר מכונה גם סגנון ההייטק או הסגנון הנקי, הינו סגנון מאוד עכשווי אשר מה שמנחה אותו אלו קווים ישרים, מינימום פריטים בחלל מה שגם העניק לו את השם סגנון מינימליסטי,הינו סטייל של עיצוב אשר רבים מתחברים אליו, הצבעים השולטים בו הם בעיקר לבן עם שילובים של כתמי צבע נועזים של אקססוריז.

סגנון עיצוב כפרי – הסגנון הכפרי הוא סגנון “חם” יותר. הוא למעשה ההפך המוחלט של הסגנון הקודם המודרני עליו דובר. הסטייל הכפרי מאופיין בצבעים חמים ופסטליים, שילוב של חומרים טבעיים, חלוקת חלל באופן כזה שיאפשר אינטימיות וחמימות ועוד.

סגנון עיצוב עתיק – לא מעט משתנים, נכנסים למשוואה של סגנון עיצוב עתיק. אם בחומרי הגלם, מחוץ לבית ובפנים הבית. החומר הבולט ביותר בסגנון הבתים העתיקים הוא האבן הטבעית שמככבת בחיפויים, עמודים ועוד. אריחי אבן, זה אחד מהחומרים הבולטים ביותר. ניתן למצוא קשתות מעניינות בחלונות הבתים, בסגנון דלת הכניסה. הבתים הללו, אינם בנויים דווקא בקווים ישרים, כי אם בפינות וקירות, שחלקם עגולים, כמו למשל גרם המדרגות, הפרגולה החיצונית ועוד. אנו נתקלים מיד בתחושות שונות, כאשר אנו נכנסים אל בית בסגנון עתיק. התחושה היא נוסטלגיה. העיצוב העתיק, מחזיר אותנו בזמן ומשכיח מאתנו את העובדה, שאנו חיים במדינת ישראל בשנות האלפיים.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899