עיצוב בית כפרי לבית אותנטי

תכנון אדריכלי מושלם לאופן ספייס בבית יוקרתי

המקור של עיצוב בית כפרי, מגיע מהבתים הישנים של אירופה. סגנון חם וביתי זה, אהוב מאוד בארץ, במיוחד כאשר העיצוב החיצוני של הבית גם הוא כפרי. השימוש בחומרי גלם טבעיים כמו עץ מלא, ניכר במטבח, בפרקט, החלונות של בתים כפריים, יהיו בסגנון של חלונות בלגיים עם פרזול וחלוקה מיוחדת. גם תריסים מעץ, יוסיפו למראה המושלם של עיצוב כפרי. בסלון הבית, יש להציב סלון נוח שיתפוס את העין. גוון הקירות יהיה שמנת רכה שהוא צבע מרגיע. להגיע לסגנון של עיצוב בית כפרי יש לחפות קיר מרכזי בסלון באבני בריקים בגוון חום אדמדם, או שמנת. בדרך כלל, עיצוב כפרי מתאים לחללים גדולים ולכן, בתים פרטיים רבים יהיו בעלי סגנון זה. סגנון של עיצוב בית כפרי, לא מתאים לאנשי היי טק למשל שאוהבים את הסגנון המודרני וההיי טקיסטי, כי אם לאנשים רומנטיים שאוהבים את החיבור לטבע והשימוש בחומרים הטבעיים. העיצוב הכפרי, מזכיר את בית סבתא, מה שנראה הרבה לאחרונה בעיצוב הרהיטים, מטבחים כפריים ובסגנון פרובנס, ריהוט עתיק בשילוב של עץ עם פיתוחים ובד נעים.

בית לאחר תכנון אדריכלי כפרי

לצפייה בפרויקט אדריכלות יוקרה עם נגיעות כפריות לחצו כאן! 

כבר בכניסה מבחינים בעיצוב כפרי

דלת הכניסה של בית כפרי תהיה כבדה , עשויה מעץ ובעלת פיתוחים אמנותיים. פרגולות מעץ יהיו אופייניות לגינה של עיצוב בית כפרי. גם חיפוי הקירות החיצוניים עם בריקים או אבן טבעית תגרום למראה להיות טבעי, כפרי ומזמין. מעצבי הפנים שמתכננים ומעצבים בתים כפריים, ישמו לב לכל הפריטים אפילו הקטנים ביותר כמו למשל פרזול, על מגרות של המטבח וידיות הארונות, יהיו ידיות שמראן הוא כפרי כמו נחושת, פיתוחים וחומרים כמו ברונזה, וכן שילוב של חרס. גם הוספה של ריהוט עתיק כמו ספה עתיקה בסלון או כורסה עתיקה בפינה מסוימת בבית, יגרמו לבית להיות במראה הכפרי. ניתן להציב קונסולה עתיקה מעץ מלא ומראה בעלת פיתוחים בגוון הברונזה או הזהב, מה שיראה יוקרתי אך גם בסגנון טבעי וכפרי.

חלונות קשתיים ודלתות בהתאמה בסגנון מרוקאי

טקסטיל חם והרבה כריות

הריהוט של עיצוב בית כפרי, יהיה מאופיין בבדי ריפוד פרחוניים או חלקים והרבה כריות מיוחדות ומעוצבות. חשוב כי יהיה ניגוד בין צבע הכריות לצבע הריפוד בסלון, אם למשל יש לכם סלון בגוון קרם בהיר, כריות עם פרנזים בצבע בורדו או חום מעניין, יוסיפו למראה החמים הכפרי. גם טיח דקורטיבי מחוספס, יוסיף לחללים השונים של עיצוב כפרי, יש לראות מגזינים של עיצוב, על מנת להבין מהו הסגנון הכפרי הקלאסי. במטבחים כפריים, ניתן לראות סירים מברונזה ונחושת תלויים על גבי מתלים בקיר. גם הווילונות יהיו עשויים מתחרה ומעוטרים בסרטים עדינים, מה שיוסיף סגנון רומנטי ורך, האופייני כל כך לעיצוב כפרי. גם בחדרי השינה, ניתן ליהנות מהמראה הכפרי, הסגנון של מיטות עתיקות, ווילונות רומנטיים, מנורות העשויות ממשי עם גדילים ליד המיטה, טואלט מעץ מלא עם פיתוחים שיתאים לגוון הרהיטים של חדר השינה, הם אלמנטים ידועים. בחירת מוצרי החשמל למטבח הכפרי גם מוצרי החשמל חייבים להיראות בסגנון הכפרי. ניתן למצוא היום תנור, כיריים המותאמים לסגנון הכפרי כמו למשל כיריים ותנור שיש בהם שילוב של מתכת וצבע. רוב המכשירים המשוכללים יותר, יהיו מוסתרים באמצעות הארונות בסגנון הכפרי שיש במטבח. ניתן להוסיף סלסילות מקש על המשטח של המטבח שבדרך כלל עשוי מעץ מלא, ולהוסיף פירות העונה למראה הכפרי המושלם. גם התאורה חייבת להיות בסגנון הכפרי ולכן, כל פרט חשוב כאשר מעצבים בית כפרי, על מנת שייראה מושלם כמו בכפרים של פרובנס הרחוקה בצרפת, הזמינו עוד היום פגישת ייעוץ עם אדריכלים מקצועיים ומקוריים מוטי וורד מלכה כדי שתוכלו לבנות ולעצב את בית החלומות שלכם!

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899