עיצוב בית מודרני : הטרנד המוביל

אזור הבריכה בהדמייה אדריכלית

בית מודרני הפך להיות העיצוב הטרנדי של הרבה אנשים וזוגות צעירים. עיצוב בית מודרני, מאופיין בקווים ישרים וסימטריים. לרוב מדובר יוצר על ריהוט פונקציונלי מאשר עיצובי. סגנון זה, אהוב במיוחד על אנשי ההי טק. עיצוב בית בסטייל מודרני, מושפע ללא ספק מטרנדים אופנתיים שונים בשדרוג הבית. פעם, היה השדרוג הנפוץ בסגנון הכפרי, אך היום, במיוחד הצעירים שבחבורה, בוחרים בסגנון של עיצוב בית מודרני. תחושה של מרחב ואור, הם אלה הגורמים והאופייניים הבולטים ביתר כאשר אנו בוחרים בסגנון עיצוב בית מודרני. היון הסגנון המודרני הינו המילה האחרונה בתחום העצוב, אנו רואים יותר מטבחים בסגנון מודרני עם קווים מינימליסטיים פשוטים, גם בריהוט של הסלון חדרי השינה ואפילו עיצוב חדרי האמבט ניתן להקנות לו מראה מודרני באמצעות הארונות, הכיור, המשטח ואפילו הברזים. תוכלו להיות מאוד גאים בבית המודרני שלכם שישדר מרחב והרבה אור. לאלה שגם המראה החיצוני שלהם התבצע בקווים המודרניים והישרים, מתאים כי גם פנים הבית, יהיה בסגנון של עיצוב בית בצורה מודרנית. אפילו דלת הכניסה ודלתות הפנים של החדרים יהיו בסגנון זה של צבעים בהירים או מטליים בסגנון המודרני המובהק.

אזור הבריכה בהדמייה אדריכלית אדריכלות מודרנית לבית פרטי יוקרתי גדול במיוחד הדמייה של בית במושב צרופה

לצפייה בפרויקט לעיצוב מודרני לחצו כאן!

בית פרטי בסגנון המודרני

כל האלמנטים של עיצוב בית בסגנון מודרני ניחנים בכל פרטי הבית, אפילו המעקות הפנימיים והחיצוניים יהיו בסגנון זה. מדרגות פנימיות למשל תהיינה עשויות מזכוכית מחוסמת או בשילוב של זכוכית עם עץ או ברזל. זה לא אומר שסגנון כמו עיצוב בית מודרני הוא אינו יוקרתי, כל דבר נראה איכותי, אם הדלתות, המטבח, הקרמיקה ואף חיפוי הקירות. מראה נקי ונוצץ, יתאים מאוד להגדרה של עיצוב בית בסגנון מודרני. הנוחות היא מילת המפתח של עיצוב בית בסגנון זה, למרות שמדובר בסגנון שלאחרים הוא ייראה קר, בית או דירה שמעוצבים בסגנון המודרני יהיו נוחים מאוד בשהייה והשימוש היום יומי. כל פריט גם בעיצוב הפנים, יהיה בסגנון המודרני, אפילו הווילונות, פרטי הנוי, הריהוט בחדרי השינה ועוד. גם התאורה חייבת להיות תואמת, התאורה תהיה תאורת לדים שהיא חסכונית אך מאירה במיוחד, צבעים לבנים של נורות ולא צהובים וחמים המאפיינים דווקא את הסגנון הכפרי, לא יהיו בגופי התאורה של אותו עיצוב בית מודרני. הבית המודרני, אמור לשקף את אורח החיים, הקריירה של דיריו וכן את טעמם האישי.

 אי של פינת אוכל בעיצוב יוקרתי מודרני

הצבעים בבית המודרני

הצבעים של עיצוב בית בסגנון מודרני לא יהיו צבעי פסטל, כי אם, צבעים בהירים כמו לבן א אפור בהיר שיתאימו לשאר פרטי הריהוט המודרני. אם מדובר בבית פרטי, אפילו הגינה שהיא ההמשך הטבעי של הסלון, תהיה בסגנון מודרני, אם בפרגולה, בריהוט ובפרטי הגינה השונים שיכללו כמובן גם את התאורה. טכנולוגיה מודרנית, ניתן לראות במכשירי החשמל הנמצאים במטבח המודרני. גם פינת האוכל שהיא יחידה אחת עם הסלון והמטבח, תהיה בסגנון המודרני. פלדה וזכוכית יאפיינו שולחנות בסגנון מודרני, פרגולות בחצר, גדרות ושער לבית וכן הלאה. על מנת לעצב בית מודרני, יש לפנות למעצבי הפנים המתמחים בסגנון המובהק של עיצוב בית מודרני לדוגמא מוטי וורד מלכה שהם אדריכלים שמתמחים בסגנון מודרני. תוכלו לבקש לראות סגנונות של עבודות מעצבי הפנים שכבר עיצבו בתים בסגנון מודרני ומשרדים. הרבה ילדים ונערים מתבגרים אוהבים את הסגנון של העיצוב המודרני גם בחדריהם. בגלל תכניות הטלוויזיה הרבות בתחום העיצוב, ניתן להבחין כי רבים מעורים בתכניות הטלוויזיה בתחום העיצוב ולכן, כולם מודעים בסגנונות השונים של עיצוב הבית תוכלו להציץ במגזינים ולראות את הקווים האופייניים והסגנונות של הבית המודרני. ייתכן שתבקרו עוד בבתים בסגנון המודרני ואם ראיתם סגנן מיוחד שדיבר אליכם, פשוט שאלו מי היה מעצב הפנים שלהם.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899