עיצוב בית פרטי בהתאם לחלום הלקוח

לכל בית יש את ההוויה שלו ואת הסגנון המאופיין לו, הבית משקף את החלומות של האנשים. כאשר מחפשים לעצב את הבית, יש לפנות למעצב המתמחה עם עיצוב של בית פרטי, השם של האדריכל ומעצבי הפנים הוא חשוב להצלחה בפרויקט של עיצוב בית פרטי. על האדריכל ומעצבי הפנים להיות קשובים לרצונותיהם והגשמה של חלומות בני הבית, בכל הקשור לעיצוב ותכנון של הבית הפרטי. יש לציין, כי עיצוב של בתים פרטיים, מתחלק לכמה תחומים כמו כמה מפלסים יהיו בו, אם בעלי הבית מעוניינים בסגנון מודרני, כפרי או קלאסי, אם החלונות יהיו בו גדולים, תכנון כיווני האוויר, האם הבית הפרטי הוא עם קיר משותף או שאינו צמוד לאף בית.

בית פרטי בתכנון אדריכלי של מלכה אדריכלים

כל הגורמים הללו הם חשובים עבור עיצוב של בית פרטי. יש לקחת בחשבון את הצבע שישלוט בבית באופן הכללי ולהתאים אותו לכל הפריטים הקיימים בבית, אם הריהוט, הקירות , המטבח וחדר המגורים. מי שאוהב צבעים חזקים, יכול לשלב קיר אחד בסלון שיהיה בולט אך שאר הקירות, צריכים להיות בהירים. מי שאוהב צבע בהיר וחלק, יוכל להשתמש בצבעים בגוון פסטל, מה שיקנה רוגע ואווירה נעימה בבית.

בית פרטי לאחר תכנון אדריכלי משולם

תכנון החלונות בבית פרטי

מיקום החלונות ומספרם, חייב להילקח בחשבון. רובנו אוהבים בתים מוארים מה שמקנה לנו בית שטוף אור וכמובן חיסכון באנרגיה. יש לתכנן בקפידה עיצוב בית פרטי, על מנת שיהיה נוח ויתאים לצרכים של בני הבית. יש שאוהבים חלונות קטנים ויש כאלה שיבחרו בחלונות גדולים כמו סגנון חלונות בלגיים המשקפים את נוף הגינה מהבית. גם חלון צרפתי פינתי, יכול להיות מרהיב וניתן לשלב עליו פינת ישיבה עם כריות, מה שיקנה לבית מראה מיוחד וחמים. השאלה היא כיצד אתם מעוניינים שהבית ייראה, אם בסגנון המודרני או הכפרי. את כל הפרטים הללו מעצב שמתמחה בתחום עיצוב של בית פרטי, יוכל לשבת ולשאול אתכם את השאלות שיהיו הקו המנחה שלו בתכנון וכן בכל הקשור אל עיצוב בית.

ארכיטקטורה של בית פרטי

יש לציין כי היום הנטייה שהאדריכל יעבוד יחד עם מעצב או מעצבת פנים זה דבר חיוני, כי כך ההצלחה של עיצוב ותכנון בית מושלם ייראה כבר מההתחלה. גם אורח החיים של הבית כמו הרגלי האירוח חשובים כאשר מתכננים עיצוב בית פרטי, כמו, איזה סוג של מטבח אתם מעוניינים, אם אתם נוהגים לאכול הרבה בחוץ, או שנוהגים לבשל הרבה ולארח הרבה אורחים, מי יבשל במטבח? האם הגובה של אותו אדם יתאים לארונות המטבח, האם תהיה לו גישה נוחה וכדומה.

כנסו והתרשמו מפרויקטים שהושלמו

אדריכלות בית פרטי יוקרתי באזור השרון

בית קומה אחת? או אולי מפלסים?

זו גם שאלת השאלות אך יש חסרונות ויתרונות. אם שטח האדמה שלכם הוא גדול ויהיה מספיק מקום לגינה, תוכלו לחשוב על עיצוב בית פרטי בעל קומה אחת, אם אתם משפחה של לפחות ארבעה אנשים, ואין לכם מספיק שטח, יש לבנות שני מפלסים לפחות בכדי לחסוך מקום לגינה, המטרה של אנשים שמעוניינים בבית פרטי היא ההנאה מהגינה הפרטית שלהם. עיצוב הפנים של בית פרטי יהיה גם בהתאם לחללים. מבחינת הריהוט לא כדאי לדחוס רהיטים מיותרים לבית שיש לו חללים קטנים, את התפקיד הזה ימלאו מעצבי פנים כמו ורד ומוטי מלכה אדריכלים שידעו כיצד להתאים את העיצוב לריהוט בבית. ההרגשה של מרחב היא נקודה חשובה לכל מה שקשור לגבי עיצוב אדריכלי לבית פרטי, אם אתם סומכים בעניים עצומות על המעצב או מעצבת הפנים שלכם, תנו לו או לה את המרחב הרצוי לפעול כפי ההבנה שלו או שלה.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899