עיצוב בתים מודרניים עם טאצ’ אישי

תכנון בית פרטי עם התאמת עיצוב המדרגות

יותר ויותר אנשים בוחרים עיצוב בתים מודרניים כאשר הם רוצים לעצב את ביתם. הסגנון העכשוי, הקו הנקי ומה שנחשב ל’צעקה האחרונה’ בתחום, הוא זה שמשכנע לקוחות לבחור בסגנון זה.

איך מתבטא העיצוב המודרני?

מי שמופקד על עיצוב בתים מודרניים הוא האדריכל. חברת מלכה אדריכלים מתמחים בתכנון בתים לסוגיהם השונים, בתוכם הם מתמקדים בבתים המודרניים. בית מודרני יכול להיות עיצוב כפרי, אירופאי, מודרני קלאסי או מודרני בסגנון מזרחי. אנחנו מתאימים לכל לקוח את הסגנון המודרני הייחודי בשבילו, על פי הטעם שלו, החלומות הייחודיים וגם כמובן התקציב והיכולת הכלכלית.

התאמת עיצוב המדרגות למראה שולחן האוכל

תכנון אדריכלי יוקרתי לאזור פינת האוכל

עיצוב מודרני, כמו כל סגנון עיצובי, הוא לא רק צירוף הרהיטים, הצבעים והכללים המנחים אותו. עיצוב מודרני הוא גם אמירה. עיצוב בתים מודרנים, כשהוא נעשה נכונה, משדר תחכום, יוקרתיות ועצמה. הוא מראה לכולם, שבעל הבית הוא כזה שיודע מה נחשב עכשיו ולאן צריך להתקדם. למרות העיצוב הנקי של הבית המודרני, אין פירוש הדבר שהוא צריך להיות חדגוני או משעמם. ההיפך הוא הנכון, איש מקצוע אשר מתמחה בתחום של עיצוב בתים פרטיים בסגנון יוקרתי, יידע להשתמש בעקרונות העיצוב במודרני כדי להדגיש את היתרונות של הבית שלכם וכדי ליצור יתרונות חדשים. ישנם אנשי מקצוע רבים שעוסקים היום בעיצוב מודרני, מתוכם יש לבחור את האחד שיתאים לבית שלכם.

הרבה לקוחות מבקשים עיצוב בתים מודרנים, אבל לא כולם יודעים מה עומד מאחורי ההגדרה הזו. בית מודרני פירושו בית שמצטיין בעיצוב עכשוי וקו נקי, לא תמצאו בו את הסגנון של פעם ואת הריהוט שראיתם לפני עשרים שנה. בית כזה מצטיין במיעוט חיטובים וכלים מיותרים, הוא מצטיין בפריטים מינימליים, בלי אביזרים מיותרים, שבאים להעמיס על העין. התכנון מצטיין בגימור חלק ללא תוספת מיותרת, ומכאן ייחודיותו.

אמצעים טכנולוגיים בני זמננו

עיצוב בתים מודרניים עושה שימוש באמצעים טכנולוגיים רבים בני זמנינו. המכשור, הריהוט, הריצוף והפרזול נעזרים בידע העצום שהתקדם עם השנים וזה מה שמצליח להביא לתוצאה מושלמת כל כך. בית מודרני הוא בית ששולט בו בדרך כלל צבע בהיר, בית נוח ומלא נוכחות. גם התאורה מתחשבת בכך שמדובר כאן על עיצוב בתים מודרנים והוא נותן את ההרגשה של המלכותיות שמשלימה את התמונה, כל זה לוקח המעצב בחשבון והוא מתכנן את התוצאה הסופית לפרטי פרטיו.

צרו קשר עכשיו עם ורד ומוטי מלכה, וקבלו מושג בבית מודרני של ממש!

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899