עיצוב בתי יוקרה לפי תקציב

תכנון אדריכלות יוקרתית של סלון מפואר

כל אחד חולם לגור בבית יוקרתי משל עצמו, השאלה היא רק איך משיגים את התוצאה הזו. אדריכלות בתי יוקרה הוא עסק למקצוענים, בואו לקבל חוות דעת ש1ל ורד ומוטי מלכה – מילה של מומחים.

לפרטים על שירות אדריכלות יוקרה

אדריכלות בתי יוקרה מאופיינת במרחבים וחללים גדולים. בתי היראה מלאים באור טבעי וזרימה של אוויר בין חללי הבית השונים. ישנה גישה להרה נשים להעצים את גודלו של הבית, באמצעות הצבת אלמנטים מינימליים לעיצוב בית. כמה שפחות ריהוט ופרטי נוי. ניתן למצוא דגש על שקיפות כמו השילוב בין פנים לחוץ הבית. בתחום עיצוב בתי יוקרה יש לעבוד מול אנשי מקצוע שידעו איך להביא לידי ביטוי את האופי הייחודי של הלקוח ביצירה הסופית של הבית. תכנון מרהיב של בתי יוקרה, אשר ידגישו את האופי והאמירה של בני הבית.

לא האדריכל או מעצב הפנים הוא זה שמכתיב את הסגנון של אדריכלות בתי יוקרה, כי אם בעלי הבית עצמם שיספרו איזה סגנון רצוי להם. חשוב לזכור, כי עיצוב בתי יוקרה, זה עניין של איזון ואווירה מזמינה, שיכולה להתאפשר רק באמצעות ניסיונו וכישרונו של מעצב פנים שיידע לתכנן נכון את העיצוב שיהיה יוקרתי, אך גם נוח לבני הבית.

עיצוב פנים לבתי יוקרה

כדי להגיע לתוצאה מושלמת בעת אדריכלות בתי יוקרה צריך להקפיד על מספר כללים חשובים:

1. להקשיב ללקוח – ראשית כל לתת ללקוח לדבר. הוא הקובע והוא המחליט לפני כל דבר אחר. יש להבין מהם החלומות שלו בהקשר של עיצוב בתי יוקרה, מה באמת הוא רוצה שיהיה שם, ועל מה חשוב לו לשים את הדגש. אצלנו יודעים לתקשר היטב עם הלקוח לפני תחילת העבודה ולקלוע לטעמו כדי להצליח בעבודה בהמשך.

2. מומחיות – מה שהופך את אדריכלות בתי יוקרה להיות כאלה, הם ההקפדה על כל הפרטים מרגע התכנון ועד הגימור הסופי. איש מקצוע חובבני לא יוכל להגיע לאותה תוצאה כמו אדריכל מנוסה ומקצועי כמו שחברת “ורד ומוטי מלכה” יכולים להיות. חשוב מאד לא לוותר על אנשי המקצוע הכי טובים בשוק, כי אחרת ההפסד יהיה כולו של הלקוח. הוא גם ישקיע כסף וגם יישאר עם עיצוב בתי יוקרה לקוי וטעם מר בפה.

תכנון תקציב

עיצוב בתי יוקרה כולל בתוכו סעיף מרכזי של תכנון התקציב. בתחום אדריכלות בתי יוקרה צריך להגדיר מראש את גבולות התקציב על פי צרכי הלקוח, ולהתאים את התכנית כולה בהתאם למסגרת שנקבעה מראש.

להשקיע בבית יוקרתי אינו עסק זול, אך התוצאה בסופו של דבר תשתלם לאורך זמן!

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899