עיצוב דירות יוקרה ללא גבולות

מטבח עם אי ענקי

דירות יוקרה הם דירות בעלי השקעה מיוחדת. כדי להגיע לתוצאה כזו יש להשתמש בשרותיו של אדריכל מקצועי מן השורה הראשונה בתחום. חברת ורד ומוטי מלכה אדריכלים, המקצוענים בשוק, מדריכים את הלקוחות איך עושים עיצוב דירות יוקרה, ומה הופך אותם לכאלה.

פינת אוכל לצד מטבח יוקרתי

איפה תרצו שתהיה הדירה שלכם?

למעשה יש לבדוק קודם לכן את מיקום הדירה. יש אנשים שיעדיפו כי דירת היוקרה שלהם תהיה ממוקמת באזור יוקרתי כדי להגדיל את הרמה של הדירה עצמה. דירה שממוקמת באזור יוקרתי, היא כבר שווה יותר, וכמובן כאשר משקיעים בה את הקריטריונים של דירת יוקרה, התוצאה תהיה מושלמת. כל דירה רגילה יכולה להפוך לדירת יוקרה, בתנאי שמעצב טוב יכנס לתמונה. הוא יכול לעשות מכל פינה ארמון, בדיוק כמו שחברת מוטי וורד מלכה אדריכלים יודעים לעשות.

אי של פינת אוכל בעיצוב יוקרתי מודרני

מהו עיצוב דירות יוקרה?

  1.  דירה יוקרתית – זו דירה שיש בה חלונות רחבים בחדר המגורים, שיכניסו הרבה אור ואוירה לבית. הכלל הפשוט אומר שבית חשוך וצפוף הוא בית עלוב למדי. נוף רחב ידיים שנשקף מהחלון יוצר בהחלט מראה יוקרתי, עוד לפני שהתחלנו עם העיצוב בבית עצמו.
  2. טכנולוגיה מתקדמת – הטכנולוגיה המתקדמת עומדת לשרותינו בכל מה שקשור לדירות יוקרה. בדירה זו משלבים מכשירי חשמל, אלמנטים חדישים ואת כל העדכונים הכי מודרניים בתחום. כל מה שאופנתי, מתקבל ונעשה בו שימוש.
  3.  נוחות עם יופי – טובי המומחות משקיעים מזמנם כדי להפיק אביזרים נוחים לאנושות. השילוב המנצח מאחד יופי עם נוחות וזה מה שעושה את זה כל כך טוב. ישנם פטנטים רבים איך לחמם את הבית, איך לאוורר אותו, איך להאיר אותו בתאורה נכונה, ואיך להנות ממנו כל רגע. אם יודעים לנצל את כל אותם חידושים, מקבלים עיצוב דירות יוקרה מן השורה הראשונה.
  4. פתרונות – יש להעניק פתרון לכל צורת בתכנון דירת יוקרה. בעיות במבנה, בשלד, בעמודי הבנין או בקירות אמורים לקבל מענה אופטימלי של המעצב. פתרונות אלו צריכים להשתלב מלכתחילה ולא בדיעבד, כדי שהדירה תענה על ההגדרה של דירת יוקרה באמת.
  5. חומרי גלם איכותיים – כלל נוסף שמופיע בבסיס עיצוב דירות יוקרה הוא איכות חומרי הגלם. כאשר חומר הגלם של המטבח, הריצוף או השולחן הוא חומר באיכות גבוהה, הוא משדר מראה יוקרתי ויוצא דופן. מעבר לכך, מדובר בדרך כלל בחומרים שהינם עמידים לאורך זמן, מה שמאפשר להם לשמור על המראה הייחודי שלהם לאורך זמן.
  6. השקעה בפרטים הקטנים – עיצוב דירות יוקרה הוא עיצוב מוקפד, על כן יש לשים לב לא רק לריצוף ולריהוט, אלא גם לפריטים קטנים, כמו הבד ממנו עשויים הוילונות. ישנם סוגי וילונות, שעשויים מבדים איכותיים, בעוד שסוגים אחרים של וילונות ייראו פשוטים וזולים ויפגעו בעיצוב של הדירה כולה

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899