איך יוצרים עיצוב פנים יוקרתי?

תכנון אדריכלי לוילה שתוכנן בקפידה

הקסם של עיצוב פנים יוקרתי, אינו ניחן במילים. העיצוב היוקרתי של פנים הבית, כבר מדבר בעד עצמו. אחד מהאלמנטים החשובים שמפרידים בין עיצוב פנים רגיל, לבין עיצוב פנים יוקרתי, הם חומרי הגלם האיכותיים וההתאמה של אלמנטים מסוימים לעיצוב יוקרתי של הבית. אם חומרי הגלם הם הריצוף, חיפוי הקיר, הריהוט, גופי התאורה וכדומה. כאשר מעצבי הפנים, משתמשים בחומרי גלם איכותיים, גם הדיירים נהנים מנוחות ומראה מרהיב של הבית והעיצוב המיוחד נשאר בזכות חומרי הגלם להרבה זמן. כאשר מדברים על עיצוב פנים בסגנון יוקרתי, יש לקחת בחשבון, כי התקציב יהיה יקר יותר, היות וכל האלמנטים, החל מדלת הכניסה, המטבח, הריצוף, סגנון החלונות ועוד, הם יוקרתיים מכל עיצוב סטנדרטי אחר.

כנסו והתרשמו מהפרויקטים של מלכה אדריכלים לעיצוב ותכנון בתי יוקרה!

עיצוב פנים של בית יוקרתי שתוכנן בקפידה

עיצוב קלאסי לחדר שינה ויטאג'

עיצוב יוקרתי ניחן בסגנונות השונים של עיצוב הבית

גם אם יש לכם בית בסגנון מודרני, ניתן לעצב אותו בסגנון יוקרתי, למרות שהעיצוב המודרני, ניחן בקווים מינימליסטיים וישרים למעשה, כל סגנון של בית, יוכל שלדר יוקרתיות והכל תלוי במעצב הפנים שהבין בדיוק את הטעם האישי שלכם צורכיכם. אנשים שואפים להגיע אל עיצוב פנים יוקרתי ומוכנים להשקיע בכך הרבה מחשבה ומאמץ. דירה לא קונים כל יום וכאשר הם חושבים על עיצוב הבית, הם רוצים להגיע לשלמות.

פינת אוכל יוקרתית בשילוב עץ וזכוכית

איך עושים זאת?

כל מי שרוצה תוצאה יוקרתית, צריך לפנות לאדריכל מנוסה בתחום. חברת ורד ומוטי מלכה אדריכלים, מקצועיים גם בתחום של עיצוב פנים יוקרתי, ויכולים לספק את הצורך לכל פונה. אצלנו יודעים לשלב את הסטייל הגבוה עם סגנון חדשני, כדי לקבל יוקרה באמת.

הרעיון הוא להתחדש כל הזמן, ולא לשקוט על השמרים. להתעדכן בכל מה שחדש בשוק, ולדעת באלו אלמנטים להשתמש. ישנם עשרות חידושים והם כל הזמן מתחלפים, אם יודעים לעשות שימוש נכון בכל מה שיש, התוצאה תהיה מושלמת.

כאשר מתמקדים בנושא של עיצוב פנים יוקרתי, חשוב מאד לתת מקום ליצירתיות. מה שהיה יפה לפני חצי שנה, לא בהכרח ילך טוב היום. צריך לפקוח את העינים ופעמים רבות לצאת מן הקופסא. לשבור מוסכמות והרגלים ישנים ולדעת להתחדש כל הזמן.

אדריכלות יוקרתית לבית פרטי

שם המשחק הוא מקוריות, ולפעמים אפילו משלבים מספר סגנונות למקום אחד. בוחרים אפקט מתחום אחד, יחד עם סגנון מתחום אחר, והתוצאה הסופית מדהימה את הלקוחות שלא מבינים מאיפה זה בא. שילוב מפתיע שלא נראה בשום אולם תצוגה או קטלוג, יהווה תשובה מוחצת למי שלא רוצה להשתעמם עם מה שהוא רגיל לראות.

חשבתם פעם על ספת עור עם כורסאות מודפסים? זו רק דוגמא לשילוב מנצח של מתכנן עיצוב פנים יוקרתי, שאף אחד לא חלם לראות.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899