המאפיינים של עיצוב פנים כפרי

תכנון אדריכלי מושלם לאופן ספייס בבית יוקרתי

עיצוב פנים כפרי הוא המקום שכל אחד מאתנו אמור להרגיש בו הכי נוח שאפשר. גם הסגנון של הבית בו אנו גרים חשוב לנו. יש שאוהבים דווקא את המראה החם והטבעי כמו עיצוב פנים כפרי, עיצוב זה, ניחן בחומרים טבעיים ומן הסתם הוא מחובר בכלל לטבע. טיפוסים רומנטיים, נוסטלגיים ומשפחתיים, אוהבים במיוחד עיצוב פנים בסגנון כפרי. יש כאלה שחלמו עוד משחר ילדותם שיהיה להם בית כפרי בסגנון בית סבתא. בשנים האחרונות, ישנה מגמה של חזרה לשורשים ואהבה גדולה של עיצוב פנים בסטייל כפרי, כבר בכניסה לבית, רואים כי מדובר בסגנון של עיצוב פנים בקטע כפרי, דלת הכניסה, חיפוי האבן על הקירות החיצוניים, תריסים העשויים מעץ, אלמנטים של ריהוט גינה כמו ריהוט גן כפרי ואפילו הפרגולה שעשויה מעץ, מקנה לבית ולחצר, את המראה של עיצוב פנים כפרי. לא רק המבוגרים אוהבים את הסגנון הכפרי, כ אם גם צעירים שמתחברים לסגנון החמים, המשפחתי והרומנטי. התחושה של רוגע וביטחון, זו התחושה של בית כפרי. ניתן לראות את הקירות צבועים בגווני פסטל רכים, או צבע שמנת רך שמקנה הרגשה של חלל גדול אך גם צבע מרגיע ממש כמו של הבתים בכפרים.

ארון אמבטיה יוקרתי בשילוב מראה תואמת כפרית

אינטימיות ורומנטיקה בחדר השינה

חדרי השינה הכפריים הם החדרים היפים ביותר, הם מעניקים תחושה של רוגע, רומנטיות ואינטימיות. בכל פינה, ניתן לראות את הסגנון הכפרי אם בריהוט, בצבעי הקיר הרגועים כמו למשל וורוד עתיק או ירוק פיסטוק. כל האלמנטים המיוחדים של ריהוט כפרי או עתיק בעל פיתוחים אמנותיים, מנורות השידה בסגנון של פעם עם גדילים וצבעים רכים המקנים גם תאורה רכה, זה אחד האלמנטים של עיצוב פנים בסגנון כפרי. יש להיעזר תמיד בשירותים של אדריכלים ומעצבי פנים כמו מוטי וורד מלכה אדריכלים הבקיאים בסגנונות של עיצוב פנים כפרי. את הרצפה העשויה קרמיקה, יש להחליף לרצפת פרקט שמרנה אוויר חמה. אם אתם בכל זאת עדיין מעוניינים בקרמיקה, ניתן לרכוש רצפת קרמיקה שנראית ממש כמו פרקט, כך שלא תהיה לכם בעיה בניקיון ובתחזוקה של הרצפה. החלק של הסלון , המטבח ופינת האוכל, הינו החלק הבולט ביותר בבית ויש לעצב אותו בסגנון הכפרי, ניתן לעצב מטבח בסגנון כפרי או פרובנס שהוא מראה יותר אירופאי כפרי, אגב מטבחים אלה, הן בין המטבחים היפים ביותר. את הסלון נעצב מבדי ריפוד רכים עם הרבה כריות, יש כאלה שיאהבו ספות שיש בהן שילוב של פיתוחי עץ עם בדים רכים.

חדר שינה יוקרה עם מיטה מעץ מפוארת לעיצוב כפרי

אם קצתם באורבניות, העיר כבר נמאסה, תוכלו תמיד לברוח לדירה שלכם שעוצבה בסגנון כפרי. ניתן להקנות לכל דירה אורבנית מראה של עיצוב פנים כפרי שיקנה לנו פינת חמד טבעית המלאה בפרחים וצמחים, חומרי גלם כמו עץ טבעי מלא, במבוק ועוד. מה שמשותף לכל עיצוב פנים בסטייל כפרי, היא האווירה הרומנטית והמיוחדת. ישנה סקלת צבעים כמו בקירות במוצרי הטקסטיל כמו ווילונות, כריות ואפילו מפיות ומפות הנמצאים בכל מיני אזורים כמו בסלון ופינת האוכל. כאשר מדברים על סגנון של עיצוב פנים בסטייל כפרי בישראל, מדובר על סגנון שהוא יכול להיות מעורב יחד עם סגנון ים תיכוני שהוא כה אופייני לארץ. רהיטים שיהיו בהם אלמנטים של שילוב ברזל עם עץ, פרזול מיוחד בידיות המטבח הכפרי, אפילו המיטה בחדר השינה תהיה בעלת אלמנטים דומים. גם את המרפסת של הדירה ניתן להקנות לה המשך בסטייל עיצוב פנים כפרי כמו רהיטי במבוק עם כריות רכות בצבעים רגועים, הרב כדי חרס מלאים בפרחים ואפילו גזיבו בסגנון כפרי עם וילונות רכים.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899