חשיבות העיצוב פנים לבית

הדמיית תקריב של בית יוקרת בסגנון הבית הלבן

מראה הבית הוא נושא חשוב לכולנו. אטם מדובר על בית בן שישה חדרים, או בית בעל שני חדרים, כולנו מעוניינים כי יהיה לנו נוח וכן עיצוב פנים לבית יתאים לסגנון ולאווירה שאנו מעוניינים להשרות בו. המרחב האינטימי שלנו הוא חשוב. כולנו מסתובבים במרכזים השונים לעיצוב הבית על מנת לקחת השראות שיכולים לעזור לנו בעיצוב הבית. אם יש לכם חוש טבעי לעיצוב פנים ואף התחלתם להתעניין באמצעות סרטונים ברשת המלמדים על עיצוב פנים היות ואין לכם תקציב למעצבת פנים, תוכלו לשנות את הבית באמצעות אלמנטים שונים כמו טקסטיל, אם ווילונות, החלפת ריפוד או כריות לסלון, הוספת פינת ישיבה מבמבוק לחצר, החלפת הדלתות של ארונות המטבח ולהקנות להם את המראה הרצוי לכם כמו, סגנון כפרי, מודרני או קלאסי.

עיצוב אדריכלי של חדר מדרגות מפואר

מי שאוהב עיצוב פנים בסגנון האקלקטי, יוכל לשלב כמה אלמנטים שונים, אך פה יש לנהוג במשנה זהירות, כי מדובר באלמנטים שונים שיש להתאים אותם האחד לשני, משימה שיכולה להיות קשה למי שאינו בקיא בסגנון זה. השאלה היא באיזה סוג של עיצוב פנים אתם מעוניינים, עיצוב יסודי? כמו שיפוצים מסיביים יותר, החלפת חדר האמבט, המטבח, הרצפות, או אולי שינוי קל שיעשה הרבה?

פינת אוכל מהודרת כפרית בצבע לבן לבית מעוצב של מלכה אדירכלים

תכנון נכון של החללים ועיצובם

מעצבי הפנים בקיאים בכל הקשור לתחום עיצוב הפנים לבית, בגלל שאנו מעוניינים לשנות את העיצוב של הבית שלנו בכל כמה שנים, אולי כדאי כי נקרא למעצב פנים ונשמע מה יש לו לומר על הבית שלנו. עיצוב החללים וניצול מרבי שלהם, זה הנושא החשוב ביותר של עיצוב פנים לבית. אם אתם מעוניינים בעיצוב מודרני ואין לכם את התקציב הדרוש, תוכלו לבקש לייעל את ההצעה ולבקש גם מראש כי מעצבת הפנים תמצא פתרונות יצירתיים לעיצוב זול. למשל, אין צורך לרכוש סלון יקר, כאשר ניתן לשלוח את בסלון הקיים לרפד מקצועי, לבחור בתי ריפוד מהממים ולחדש אותו, החלפת ארונות חיצוניים, צביעת הבית בסגנון מיוחד, החלפה של פרקט למינציה במקום עץ טבעי, כל אלה יגרמו לכם לחיסכון ניכר ומשמעותי בהוצאות של עיצוב פנים לבית.

אדריכלות ועיצוב פנים לבית פרטי

כאשר מדובר על חלל של בתים קטנים מעצבי פנים כמו מוטי וורד מלכה אדריכלים מוצאים אתגר גדול יותר לעיצוב פנים בסגנון של בתים קטנים. יש לאלתר ולמצוא כל מיני טכנולוגיות ליצור מראה של חלל גדול יותר. ההצעה הראשונה של מעצבי הפנים תהיה, לצבוע את קירות הבית בצבעים בהירים, להוסיף מראות דקורטיביות ולא להעמיס מדי את הבית ברהיטים מיותרים, אלא רק את מה שצריך וישרת את הבית.

סלון מעוצב בסגנון מיושן

עיצוב נקי ומינימליסטי או אולי רטרו?

לכל אחד מאתנו, יש את הסגנון שלו כאשר מדובר על עיצוב פנים לבית ישנם מקומות חשובים כמו המטבח והסלון וכן, פינת האוכל שהם יחידה אחת. המראה של כל העיצוב בבית מתחיל מהאזורים הללו. אם בחרתם למשל בסגנון מודרני או כל סגנון אחר, כל פרט וכל פריט בבית, אמורים לשקף את המראה הרצוי לכם על פי הסגנון. גם סגנן הרטרו הפך להיות מבוקש למי שאוהבים נוסטלגיה ומראה חמים ורומנטי, אך מיוחד. לאחר שחשבתם על הסגנון, זה הזמן לפנות לאיש מקצוע בתחום עיצוב פנים לבית לתכנן תכנית, תקציב ואז להתחיל בחיפוש אחר הריהוט. לפני הכל, מדובר בהוצאה לא קטנה ויש לבצע סקר שוק נרחב בכל תחום השייך לעיצוב פנים. חשוב כי אם יש לכם בית קטן, למצוא פתרונות אחסון הולמים, מה שיקנה לכם חלל ומקום רב יותר בדירה או בבית.

כנסו לעמוד הפרויקטים של מלכה אדריכלים והתרשמו מאדריכלות יוקרתית ועיצוב פנים בטעם ייחודי!

כנסו לעמוד הפרויקטים בבניה של מלכה אדריכלים והתרשמו מאדריכלות יוקרתית ועיצוב פנים בטעם ייחודי!

עיצוב פנים לבית

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899