עיצוב פנים לבתי יוקרה

תכנון בית עם חלון גדול המשקיף לנוף

עיצוב פנים בתי יוקרה ואדריכלות לבתי יוקרה כבר מזמן לא תלויים במיקומו הגיאוגרפי של הנכס על המפה. השקעה בעיצוב הפנים ובפרטים הקטנים, מצליחה לשדרג פלאים את איכות החיים כמו גם את שוויו של הנכס, וכך ליצור סביבת מגורים נעימה, אסתטית ויוקרתית. כיצד ניתן לשדרג את עיצוב יוקרתי לבית? מהם הטרנדים החמים שיעזרו בכך?

אלוהים נמצא בעיקר בפרטים הקטנים- כך גורס הפתגם המפורסם לגבי היבטים שונים ומגוונים בהם נכללת גם סביבת מגורים יפה ויוקרתית. ואיפה ימצא לאותם פרטים קטנים וחשובים מקום, אם לא בעיצוב הפנים של הבית, בו גם השינוי הקטן ביותר יכול ליצור הבדל של ממש. יוקרה אמורה לשדר חדות, קלאסיות, רוגע ומרחב. להלן האלמנטים שרצוי לשלב בעיצוב בתים יוקרתיים ורצוי להכירם.

אדריכלות פנים במרכז מבית מלכה אדריכלים

משחקי צבע ומרקם   

אם בעבר אדריכלים לבתי יוקרה היו נוהגים לעשות שימוש בהתאמת צבעים, מה שנחשב לטרנד מוביל ביותר בעיצוב פנים יוקרתי, היום ניתן לראות תופעה עיצובית חדשה הקוראת עליו תיגר, והיא הופעתם של משחקי צבע ומרקם. המשחקים האמיצים הללו, יוצרים חלל שהוא מעוצב עם טון אחר וייחודי ואמירה אישית, בניגוד לטרנדיות המשמימה או לתפלות של צבע אחד ששולט בכל. כך למשל, אפשר להיפרד מסטים של ארונות תואמים זה לזה ודווקא לבחור דלתות שונות ולאו דווקא תואמות. שילוב של צבעים מנוגדים, שיכולים להופיע החל מרמת הצביעה ועד לרמת האבזור, ולו הזניחה ביותר, יתנו גם הם את האפקט המיוחל. משחק מרקמים מעניין יכול להופיע גם בזכות בחירת חומרי גלם שונים, לריצוף, לחדר האמבטיה, למטבח ולכל חלל אחר בבית. מתכת לצד עץ לצד שיש,  מהפחד להגזים אפשר להיפרד לשלום הודות לטרנד העיצובי החם הזה. עם האומץ והפחד לשבור מוסכמות התוצאה תהיה מרהיבה ביופייה ובעלת גוון עשיר.

כניסה לבית עם גרמי מדרגות בתכנון אדריכלי של מלכה אדריכלים

וילונות  

למעט היותם אמצעי נהדר לוויסות אורה של השמש הקופחת, וילונות נודעים כבר שנים כפריט מאבזר המוסיף נופך של פאר ורוך. אותו קו ממשיך גם השנה, ואף יכול להשתלב עם משחקי הצבע והמרקם שהוזכר לעיל. וילון מרשים יכול להאיר את כל החלל בצורה שונה לחלוטין משיראה בלעדיו. וילונות עם קפל עדין, וילונות רומאיים ווילונות גלילה, אלו הם רק חלק מזערי וקטן מכל סוגי הווילונות השונים אשר להם חב החלל מראה אלגנטי ואצילי. נכס יוקרתי חייב לעשות שימוש בווילונות איכותיים, ממגוון סוגי בדים ושלא נופלים באיכות שלהם. ממד נוסף של הוד והדר מגיע בדמותם של וילונות חשמליים, אשר בנוסף להצללה ולזריקת הצבע העיצובית הם גם נוחים לתפעול ומשדרגים מאוד את העיצוב.

עיצוב פנים לבית למראה יוקרתי

קמינים    

קמין יפהפה בו בוערת אש חמימה הוא מראה מלבב ונעים. הופעתם של הקמינים המובנים בחלל, נרשמה כאחד הטרנדים המובילים בעיצוב פנים יוקרתי. הטרנד הייחודי בסימן רטרו, עם קריצה לעבר, כולל קמין המשולב כחלק אינטגרלי בחלל, בעל קיר זכוכית, אשר מבעד אליו ניתן לצפות באש היוקדת ולחוש את חומה הנעים. הקמין יכול להיות ליבו של החלל, עם נוכחות מרשימה והתאמה עיצובית אליו, שתעשה בעת תכנונו.