עיצוב פנים מודרני

הרבה פונים היום אל העיצוב המודרני, אנשים שאוהבים עיצוב מינימליסטי בעל צבעים בהירים, ללא פיתוחים ופרזולים מיוחדים, יחפשו עיצוב פנים מודרני. בדרך כלל, הרבה זוגות צעירים ואנשי הי טק, אוהבים את עיצוב פנים בסגנון מודרני. ההשראה של העצוב המודרני, מגיעה מהאדריכלות המודרנית, אם למשל ישנו בית שחיצונית הוא בסגנון המודרני, גם הפנים של הבית יהיה מעוצב בסטייל מודרני. אין קישוטים ואלמנטים רומנטיים בסגנון המודרני, ישנם קווים ישרים וסימטריים של הבית אם ברהיט ואם בעיצוב הכללי.

העיצוב המודרני ניכר בפרקטיות ונוחות. השילוב של חומרי הגלם בכל הנוגע אל עיצוב פנים בסגנון שהוא מודרני הוא בטון, עץ, זכוכית, מתכת על כל סוגיה וצבעים חלקים החיבור בין החומרים הללו, חייב להיות מושכל. מדובר על מעט רהיטים אך לבטח יהיו בקווים ישרים, אין אלמנטים של פיתוחים שונים כי אם צבעים חלקים כמו לבן, אפור בהיר או צבעים מטליים. ישנה איזו שהיא תעוזה בצבעים של עיצוב פנים בסטייל שהוא מודרני לאלה שאוהבים עיצוב מודרני בצבעים נועזים יותר כמו למשל מטבח בגוונים אדומים ,חדר אמבט בצבעים נועזים ומבריקים שניחנים אף בעיצוב מודרני בעל קווים סימטריים.

המאפיינים של עיצוב בית מודרני

ריבוי של חומרים מתכתיים וצבעים מבריקים במיוחד בריהוט המטבח והסלון או פינת האוכל, גוונים שהם מנוגדים כגון לבן ושחור, אלמנטים נסתרים כמו כיור נשלף, הרבה שיש, צנרת גלויה וגופי תאורה שקועים הם אלה שמאפיינים במיוחד את הסגנון של עיצוב פנים מודרני. לא כולם אוהבים את המראה הקר והמנוכר שכה מאפיין את עיצוב הפנים מודרני. המציאות לגבי הניכור אינה נכונה, כי ניתן ליצור עיצוב פנים בקטע מודרני עם תחושה של חמימות ביתית. ניתן ליצור מראה חם יותר, גם בעיצוב המודרני עם שילוב של חומרים טבעיים כמו עץ ולשלב בהם גוונים חלקים וחמים עם נגיעות של טקסטיל, מה שיחמם את האווירה. עיצוב פנים מודרני, מתאים למרחבים הפתוחים שמשלבים כמה פונקציות כמו בחללים מרכזיים של המטבח, הסלון ופינת האוכל.

מדרגות מרחפות, הם גם אלמנט של עיצוב פנים וניתן לראות כאלה בהרבה בתים שהסגנון בהם הוא מודרני מובהק. שימוש בפלטת צבעים רחבה הוא גם מה שגורם לנו למראה של עיצוב מודרני, אך מה שחשוב הוא לשמור על האחידות בעיצוב. תוכלו לשחק עם גווני מוקה, שמנת ונגיעות של שחור. האפשרות השנייה היא, לשלב בין לבן, אפור, מתכת, זכוכית והוספה של צבע דומיננטי כמו צהוב, אדום או אפילו כתום. מי שאוהב את הסגנון של המראה התעשייתי המודרני ישלב בטון ואלמנטים תעשייתים ליצרה של מראה מתקדם יותר.

המראה של המטבח המודרני

המטבח כפי שידוע לכולנו הוא לב הבית, שם כולנו נפגשים, אוכלים יחד או שותים את הקפה של הבוקר לפני שכולם מתפזרים לעבודה ולבתי הספר. חשוב לוותר על אלמנטים אמנותיים ולמצוא מטבח בסגנון של עיצוב פנים מודרני הניחן אף הוא בצבעים מטליים, עזים או בהירים, אך מה שחשוב שהוא יהיה נקי וחלק. ארונות כמו כלאפות ואחסון מתקדם כי המטבח המודרני חייב להיות גם נקי מחפצים.

על מנת למנוע מראה קר ונוקשה, יש לשלב אלמנטים יותר עגולים כמו למשל גוף תאורה שיהיה מצופה בעץ, מה שיקנה למטבח נגיעה חמה יותר. על מנת ליצור מראה המודרני, יש לפנות למעצבים שמתמחים בעיצוב מודרני כמו מוטי וורד מלכה שהם אדריכלים עם הרבה ידע ונסיון, תוכלו לשבת יחד על תכנית מגובשת, תקציב, עלויות עבודה וכן לוח זמנים מדויק כך שתדעו מתי אתם אמורים לראות את המראה המושלם של עיצוב פנים מודרני.

לצפייה בפרויקטים מרהיבים נוספים של מלכה אדריכלים כנסו!