עקרונות מנחים בשירותי עיצוב פנים לוילות

עיצוב וילות יוקרה

עיצוב וילות דורש ידע רחב יותר מסתם עיצוב דירות. מדובר בשטח גדול יותר, עם חדרים רבים ולפעמים גם מספר כניסות וגינה. לקוח הרוכש לעצמו וילה, משקיע בו הרבה מחשבה והחלומות על ‘הבית הפרטי’ בדרך כלל גדולות יותר מדירה רגילה.

בחירה של אנשי מקצוע מיומנים של אדריכלות וילות, הינה מכרעת. בשונה מדירות הנמצאות בבנייני מגורים, מדובר על חללים גדולים שיש לעצב בטוב טעם ובמחשבה רבה, שכן, חללים גדולים יותר, דורשים מיומנות רבה וניסיון של שנים. כאשר מעצבים ווילה, יש לתת את הדעת, גם בתכנון גגות שיהיו עמידים בפני גשמים, להקפיד על איטום איכותי ויעיל, לדאוג כי חוטי החשמל לא יצאו מהקירות ושלמור על מערכות תקינות בבית. הבנה מעמיקה בחללים השונים בווילות, יכולה לתת את המענה הנכון בעיצוב שיהיה פרקטי ומרהיב. אין מתפשרים על פתרונות פשוטים, כאשר מעצבים ווילה, מה שבדרך כלל עושים בעלי מקצוע ולא אדריכלים או מעצבים.

 תכנון אדריכלי לווילה יוקרתית בסגנון ייחודי

התרשמו מהפרויקטים של מלכה אדריכלים!

התרשמו מהפרויקטים בבנייה של מלכה אדריכלים! 

תרגום החלומות למציאות

כאשר מעצבים ווילה, מתרגמים את החלומות לכדי מציאות ללקוחות השונים שעשו כברת דרך ארוכה להגיע לנכס כמו ווילת החלומות שלהם. יש להיות מעצבים כישרוניים, יצירתיים ובעלי השראה, על מנת שחלומות אלה אכן יתגשמו. אדריכלים מקצועיים וכישרוניים, שמים תשומת לב רבה, גם לפרטים הקטנים וגם לגדולים.

אדריכלות ועיצוב פנים של מלכה אדירכלים לוילה למראה ייחודי

מעצב טוב שולט בתחום הווילות, על הצד הטוב ביותר. חברת ורד ומוטי מלכה אדריכלים, היודעים לקלוע לטעם האישי של כל לקוח, מתמחים ויודעים עיצוב וילות, כאשר הסוד הוא בהתאמה הספציפית. חשוב לשבת עם כל לקוח, ולשמוע ממנו את דרישותיו וחלומותיו. מה הוא חושב לגבי הבית הפרטי שלו? איך הוא רצה לראות אותו בשלב הסופי? מה מעניין אותו ביותר? היכן חשוב לו להשקיע? מה צריך להיות גדול? ואלו חדרים קטנים יותר? מה מספר חדרי השינה הדרושים, והאם להקצות מקום גדול לגינה הצמודה?

ארכיטקטורה ייחודית לוילה עם חלונות גדולים והמון תאורה

רשימה ארוכה

הרשימה ארוכה, והבירור עדיין לא הסתיים – מה מספר הרכבים של הדיירים? האם יש צורך בחנייה כפולה? מה מיקום הווילה עצמה? אם היא נמצאת במושב או כפר, או שמא בתוך עיר סואנת וגדולה. גם את הנתון הזה חשוב לוודא, לפני שמתחילים לתכנן עיצוב וילות לפרטיו. רק כאשר נוצר דו שיח פורה וחיובי בין הלקוח לבין המעצב אפשר לצאת לדרך. בעזרת שיתוף פעולה מלא יצא הלקוח כאשר הוא מרוצה ושמח.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899