תכנון בית יוקרתי בהתאמה לרצון הלקוח

פרויקט של אדריכלים מומחים תכנון ארכיטקטי

אדריכלים הם כמו מנהיגים, שמנווטים את הלקוחות שלהם בדרך אל היעד. כי לכל לקוח יש חלום משלו, ולפעמים הוא בעצמו לא יודע מספיק טוב מה באמת כדאי לו. האדריכל יושב עם הלקוח ויחד אתו עושה תכנון בית מקצועי.

בית יוקרתי לאחר השלמת התכנון האדריכלי

ניצול נכון של שטח הבית

תכנון בית פרטי, שונה מאשר תכנון דירת מגורים. יש להתחשב במגרש ויש להקציע בו מקום לחצר. תכנון נכון של החצר, יהיה נכון בתכנון הזרימה של הבית ותכנון של הפונקציות השונות בחלל וכן, בתכנון של היציאות והכניסות לבית עצמו. ניתן למנות כמה סוגים של בתים פרטיים, בית דו משפחתי שנבנה במגרש המחולק לשניים ולשני הבתים ישנו קיר משותף. בבתים אלה, המגרשים הם ארוכים וצרים ולכל אחד מהבתים הללו, יחסר כוון אחד של אוויר. כאשר מתכננים בית דו משפחתי, תהיה הגבלה כגון תיאום בין חזיתות הבתים. בגלל צורת המגרש הצרה והעובדה שיש מחסור בכוון אוויר אחד, יש לתכנן את דלת הכניסה בחזית צדדית של הבית, כלומר לאורך הבית, כך, החלוקה של הבית תהיה טובה יותר ונימנע ממסדרונות.

בריכה בעיצוב לא סימנטרי בוילה יוקרתית

לשמור בכל זאת על הפרטיות בבית דו משפחתי

בגלל הבנייה הרוויה בארץ, נדיר למצוא מגרש המיועד לבית בודד. בגלל הפרטיות שאנו מעוניינים לשמור עליה, יש לבצע בידוד נכון של בית דו משפחתי וכן, לתכנן גדרות שייצרו את הפרטיות הרצויה לנו. ישנו יתרון בבנייה של בית דו משפחתי והוא, היכן ימוקם הבית והיכן תהיה הגינה.

לא בונים ביום אחד בית, וגם תכנון בית לא נעשה ברגע אחד. פעמים רבות מעדיפים אדריכלים להציע יותר מאפשרות אחת, כדי לבחון את התנאים ואת הרצון המועדף. בכל סקיצה מעמידים לפני הלקוח את המעלות והחסרונות של אותו תכנון, וכמה זה יעלה בסופו של דבר.

חברת מוטי וורד מלכה הם חברת אדריכלים שמנוסים לעשות לכל אחד תכנון בית משלו. לאחר שאנחנו מבררים מה הצרכים האמיתיים של הלקוח ומה הוא באמת יאהב, בונים לו תכנית משלו, שהוא ירצה ויאהב. אנחנו מקשיבים בסבלנות לכל גחמה של הלקוח, ויודעים כמה חשוב לו שנהיה קשובים לחלומות הכי כמוסים שלו. התכנית שנבנה עבורו תהיה בסופו של דבר הבית האישי שלו, לכן חשוב לנו שהוא יהיה מרוצה ויאשר אותה ברצון רב.

יודעים לחלום

יש אנשים שלא יודעים בדיוק מה הם רוצים, אבל הם פשוט יודעים לחלום. ענין של תכנון בית הוא הרבה פעמים גם הצגת המציאות מן הדמיון. הם רוצים דברים לא מציאותיים, וחושבים להגשים את חלומותיהם מזה עשרים שנה במקום אחד קטן. מתכנן טוב מסביר מה אפשרי ומה לא, הוא מעמיד לפני הלקוח את המציאות כמות שהיא ויחד עם זאת מנסה לעשות את המקסימום כדי שזה יהיה מרוצה.

תכנון בית פירושו בשבילנו, לבוא לקראת הלקוח ולעשות בשבילו את המיטב, כי מה חשוב יותר לאדם מאשר לגור בבית שהוא יאהב?

הבית המעוצב ממתין לך מעבר לפינה. הכנס עכשיו לורד ומוטי מלכה מעצבים…

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ עם מלכה אדריכלים התקשרו 04-6263899