תכנון הבית רק עם מקצוענים

עיצוב חצר חיצונית עם בריכה גדולה ופטיו

אדריכלים רבים שמתמחים באדריכלות וילות מציגים מניסיונם פרויקטים מרהיבים של וילות יוקרתיות בעיצובים מרהיבים שמותירים לקוחות פעורי פה. אדריכל וילות יבצע תמיד את מלאכתו בקפידה תוך כדי התייחסות ותשומת לב לכל פרט ופרט שקיים בחלל הווילה.

עיצוב וילות הוא תחום שונה למדי מעיצוב דירות רגילות. יש בווילות אלמנטים רבים שאדריכל וילות אמור לקחת בחשבון. וילה בנויה אחרת מדירה רגילה, המרחב וכל השטח הם פרמטרים חשובים שכל אדריכל חייב לתת עליהם את הדעת. כמו כן, ההתכתבות של החוץ עם הפנים זה אלמנט חשוב, שלא קיים בדירה רגילה.

אדריכלות פנים במרכז מבית מלכה אדריכלים

תכנון ייחודי                                                                                                         

אדריכלות וילות יוקרתיות היא משימה מיוחדת בתחום האדריכלות ולכן מומלץ וכדאי תמיד ליצור קשר טוב ואישי עם הלקוחות. המפגש בין הלקוח לאדריכל מתחיל מהכרות קצרה בניהם ואחר כך פותחים באופן הכי גלוי את הסגנון המועדף והרצוי לצד כל הצרכים האישיים של כל דייר.

האדריכל מכין עבור הלקוח מספר סקיצות ראשונות, עד אשר יגיעו יחד לסקיצה המועדפת והרצויה שתספק את כולם. מאוד חשוב שהווילה תצליח לשקף את רצונותיהם וצרכיהם של כל דיירי הבית, לכן, חשוב להשקיע זמן וסבלנות במראה ובתכנון שלה. גם מבחינה חיצונית וכמובן מבחינת פנים הבית. אדריכל שהוא מוכשר ושיש לו ניסיון לא יתכנן ווילה רק על פי הטעם שלו, הוא ייקח בחשבון את כל הצרכים והעדפות של הדיירים ויתאים אותם לתנאים של הווילה וימצא את הפתרונות המשובחים בין הרצון שלהם לבין האילוצים הקיימים.

עיצוב פנים בתכנון אדריכלי לפרטים הקטנים בוילה

ההבדל בין תכנון עיצוב ווילה לדירה רגילה                                                                         

עיצוב וילות הוא שונה מעיצוב דירות. וילה בנויה על שטח שהוא מתפרס לרוחב, היא כוללת בתוכה משטחי גינה וחוץ, שאמורים להמשיך את הקו העיצובי של פנים הווילה. הווילה היא רחבה וגדולה בממדיה, לווילה חודרת כמות אור גדולה יותר מאשר כמות האור שחודרת לדירה רגילה. האור והמרחב הללו מקבלים התייחסות משמעותית ושונה לחלוטין בעיצוב. יש נטייה בעיצוב לשחק עם אלמנטים אלו ולתעל אותם לעיצוב של הווילה. כמו כן, כל חללי הווילה אמורים להיות תואמים בסגנון העיצובי שלהם. אם בחרתם סגנון כפרי חשוב שכל החללים יאמצו את הסגנון ויספקו אלמנטים כפריים, במטבח, בסלון, בחדר האמבטיה וגם בחדרים.

עבודות של האדריכל מעידים על יכולותיו המקצועיות                                                            

כדי לקבל מושג על האדריכל וילות שלכם, חשוב שתראו ותתרשמו מהווילות שביצע בפרויקטים אחרים, שם תוכלו לקבל תמונה מאוד ברורה. רצוי להתייחס לדברים אחרים חוץ מהבית, כמו גינה ולחצר שתהייה פרקטית, מלבד יפה ומטופחת שיהיו בה מקורות מוצלים, עיצוב מקורי ומעניין ועוד. אדריכלות וילות יוקרה דורשות לא רק תכנון מוקפד של בנייה, כי אם עמידה בתקציב של הלקוח. כל לקוח ישמח לדעת שהאדריכל שלו מצליח לעמוד היטב במגבלות התקציב לו ולא חורג מהם.

צילום חזיתי של וילת יוקרה בתכנונו של מוטי וורד מלכה אדריכלים

תכנון אדריכלי רק עם מקצוענים                                                                                   

בכל מקרה שבו רכשתם קרקע או שאתם מעוניינים לבנות את הווילה מהחלומות, תזדקקו לשירותיו של אדריכל כדי ליצור תוכנית מקופדת שמשורטטת באופן מדויק וברור שתשלב הדמיה לבית העתידי שלכם. משרד אדריכלות מקצועי בעל ניסיון בתכנון ווילות ידע לתכנן עבורכם את הבית בהתאם לצרכים שלכם ובהתאם לכל התנאים שיש בו.

שילוב בעלי מקצוע נכונים

שאתם בונים בית חדש, או משפצים בית קיים חשוב מאוד להתייחס לאלמנטים נוספים שעשויים להשפיע על אורח חיינו בעתיד. לדוגמה : איתור נזילות.

אם אתם משפצים בית ישן, חשוב מאוד לבדוק את צנרת הבית שלכם כדי למנוע בעתיד מצבים של בעיות רטיבות כאלה ואחרות אשר יחייבו אותנו להרים את הריצוף וכך לפגע באורח חיינו והשהייה בבית.

מומלץ לעשות זאת עם חברה מקצועית לאיתור נזילות או מאתר נזילות מומלץ.

כמובן שיש לקחת בחשבון גם את נושא הצנרת גם בתהליך בניית בית חדש שבו אנו מתכננים נכון את תשתית הבית כדי למנוע מצבים של נזילות בשנים הראשונות. לרוב, הבלאי מגיע אחרי תקופה של 15-20 שנה וזה מוגדר כבלאי טבעי.