אדריכלים במרכז

גרים במרכז ורוצים לתכן את הבית שלכם? הגעתם למקום הנכון!

מלכה אדריכלים הם משרד אדריכלים במרכז אשר מנוהל על ידם מזה שנים. המשרד הנו בעל ניסיון מגוון ורב בתחום של תכנון, אדריכלות ועיצוב פנים וניתן להתרשם בעבודות הנפלאות שנעשו על ידנו!

מלכה אדריכלים הנו משרד אדריכלים מוביל בתחומו. אנו מתמחים באדריכלות ועיצוב פנים לבתים פרטיים ווילות בדגש על אדריכלות יוקרתית ועיצוב פנים בטוב טעם. הדבר החשוב ביותר עבורנו הוא להבין את הסגנון הייחודי של כל לקוח ולהביא אותו לביטוי בהרמוניה מושלמת לידי תכנון אדריכלי מוקפד ומושקע עד לפרטי פרטים.

צפו והתרשמו ממגוון הפרויקטים שלנו!

התקשרו עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם: 04-6263899

אזור המרכז הפך זה מכבר לאזור המגורים המבוקש ביותר בארץ, מאחר וניתן למצוא בו הכל- חיי חברה תוססים, מערכות חינוך ובריאות משופרות והיצע תעסוקתי רחב ביותר. בהתאם למגמה הזו, ניתן למצוא היום הרבה מאוד אדריכלים. אנשי מקצוע אלו מועסקים הן בבתים חדשים שקמים לאורכו ולרוחבו של אזור זה והן בחלוקה מחדש של דירות ובתים קיימים. ההיצע הגדול של אדריכלים במרכז, מאפשר לצרכנים לבחור בתבונה את איש המקצוע המתאים להם, על סמך הקריטריונים המתאימים. בעת ההזמנה של איש מקצוע, שימו לב לפן העיצובי של הבית תוכלו להזמין לביתכם אדריכל שמתמחה גם בעיצוב פנים (ונחשב למעשה כאדריכל פנים) ובשילובו עם התכנון האדריכלי של אדריכל במרכז.

בין אם רכשתם קרקע באזור המרכז עליה אתם מעוניינים לבנות את בית המגורים שלכם ובין אם יש לכם דירה באחת מן הערים המרכזיות אותה אתם מעוניינים לשפץ ולעשות לה ריסטארט, תצטרכו אדריכל או משרד אדריכלים אשר יתכנן לכם את הבית, ורד ומוטי מלכה, הם אופציה מצוינת בשבילכם!

תושבי המרכז אתם מוזמנים לתכנן את ביתכם אצלנו

המשימה של למצוא אדריכל או אדריכלית במרכז עלולה להיראות פשוטה במיוחד בשל הזמינות, אמנם, אין הדברים כך ובעיקר לא בתחום של אדריכלות.

תחום זה למעשה מתמקד על תכנון של מבנה לפרטי פרטים, תוכנית חשמל, תוכנית אינסטלציה, חלוקת החלל בצורה נכונה ואידיאלית, עיצוב ועוד, עבודת התכנון דורשת דיוק מקסימאלי וכן חשיבה יצירתית עד אומנותית מאחר והיא משלבת חשיבה אנליטית שמשולבת בתחום העיצוב. לא כל אדריכל יודע לעשות את השילוב הנכון בין התכנון לעיצוב באופן שיצו הרמוניה מושלמת. לכן, כאשר אתם מחפשים אדריכל במרכז בדקו את תיקי העבודות שלהם וכן את הניסיון והשם שצברו מה שיקנה לכם אינפורמציה רלוונטית לגבי איכות עבודתם.

שירותי אדריכל במרכז

ורד ומוטי מלכה, הם משרד אדריכלים במרכז אשר מנוהל על ידם מזה שנים. המשרד הינו בעל ניסיון מגוון ורב בתחום של תכנון, אדריכלות ועיצוב פנים וניתן להתרשם בעבודות הנפלאות שנעשו על ידם. אם אתם מחפשים אדריכל או אדריכלית במרכז, צרו עמנו קשר וקבעו פגישת ייעוץ בה תוכלו לקבל התמצאות ראשונה בדרך אל הבית שלכם, אין לנו ספק שלא תתאכזבו. השילוב המנצח אשר הופך אדריכל מאיש מקצוע פשוטים לאדריכל איכותי, יצירתיים ומצוינים זה היכולת לדעת לאזן בין הידע האקדמי המקצועי לבין מחשבה יצירתית ומתוחכמת, התאמה מוחלטת לצורכי הלקוח ושירות נאמן וסובלני- השילוב של כל אלו יחד הם השילוב המנצח בשביל להיות אדריכל מוביל במרכז.

ורד ומוטי מלכה בעלי משרד אדריכלים במרכז,  צברו את הניסיון והידע הרב הנדרש בתחום ומגישים לכם את השילוב המנצח על מגש של זהב, לכם נותר רק להתקשר ולהתחיל לתכנן את בית חלומותיכם!

למידע נוסף וצפייה בפרויקטים של אדריכלות יוקרה לווילות לחצו כאן!