קצת עלינו

ורד ומוטי מלכה אדריכלים

“ורד ומוטי מלכה” הינו משרד לתכנון שהוקם בשנת 2004, המשרד שהחל את דרכו כסטודיו קטן לתכנון, גדל והתפתח בהיקף העבודות ובניסיון המגוון שהצטבר. המשרד מנוהל ע”י ורד ומוטי שהם בני זוג והורים לארבעה, שהמפגש ביניהם נוצר במהלך מסלול לימודי הנדסאות אדריכלות בשנת 1998. את מסלול לימודי ה”אדריכלות ועיצוב-הפנים” סיימו בהצטיינות.

תהליך התכנון, שעדיין מתאפיין בגישה אנליטית, ניסיונית וספציפית, עוזר לאגד את מרכיבי המחקר ולשלבם יחדיו לכדי יצירה שלמה, שהיא בגדר “חליפה” הנתפרת לפי מידת הלקוח. היצירה הנה בראש ובראשונה תוצר של חשיבה הגיונית שתחילתו ברעיון. קווים אלו מנחים את ורד ומוטי תוך מתן דגש על ערכים ומרכיבים אמנותיים המופיעים במינונים משתנים הן בתהליך התכנון והן ביצירת החללים.

ורד ומוטי מלכה, כיוצרים וכמתכננים נהנים מהתהליך עצמו וזכותם זוהי גם תודתם ללקוחות שהתעניינו, חקרו, הסתקרנו ובחרו בעולם העיצוב והאדריכלות שהם יותר מראייה תכליתית גרידא. למרבה השמחה, מצאו לקוחות המשרד כי התהליך אסתטי ובה בעת אינטלקטואלי.

תודה והערכה מגיעה למשפחה ולחברים הקרובים שהתגייסו לשמש כלקוחות בתחילת הדרך. כבר הבנתם מן הסתם, שאנו מציעים לכם חווית מגורים אחרת, פונקציונלית, אך לא פחות מכך-מרתקת, מפתיעה ובעלת אמירה עיצובית מובהקת. במה אם כן מתבטאת הייחודית שלנו? ומה בתהליך התכנון הופך את המבנה שלכם ליצירה חד–פעמית?

 

אנשי מקצוע זה, לא עוסקים בתכנון “מבנים מעוצבים עוצרי נשימה” גרידא, זה ממש לא מעניין אותם, מה שכן מעניין אותם ובסדר עדיפות גבוה, הנם האישיות הייחודית שלכם, האופי, ההרגלים, הדרכים וההעדפות שלכם ולא פוסחים על החלומות שלכם. אלו הם הפרמטרים שבסופו של דבר יוצקים למבנה את סגנונו הייחודי הפנימי והחיצוני.

התוצאה תהיה אמנם “מבנים מעוצבים עוצרי נשימה” אבל בניגוד לאפקט הפנימי והחיצוני, היופי ההרמוני והשלמות של אדריכלות אינטגרלית נובעים ממקום עמוק הרבה יותר והנם תוצאה של טעמכם האישי וחקירה מן היסוד, וכשמדובר ביופי הנובע מהפנימיות שלכם, אין לכך מתחרים! – כמובן בהתאמה לתקציב הלקוח.

התכנון במשרד של “ורד ומוטי מלכה” מקיף ויוצר את “מפתח הדרכים שלכם”, הכוללת את שלושת ההיבטים:

תכנון, עיצוב פנים, ולא פחות מכך, פיתוח סביבתי .

ההיבטים הללו נבנים על פי אותה פרוגראמה, באותו סגנון ובאותה רוח עיצובית.

על זה, מנהלים דו-שיח עיצובי ומשלבים לכדי יצירה הרמונית ומושלמת, עד לירידה לפרטים הקטנים ביותר, בנתינה, ביחס אישי, ובאהבה למקצוע.

בכבוד רב,

ורד ומוטי מלכה.

 

לקוחות ממליצים

דנה וברק לינג
"לורד ומוטי, אנחנו רוצים לפרגן על העבודה המדהימה שאתם עושים. אנחנו מסתובבים בשכונת הגולף בקיסריה וראינו כמה בתים שתכננתם וצדו את עייננו התפעלנו מאוד מהסטנדרטים הגבוהים שהצבתם לשאר התושבים בשכונה ברמה האמנותית, כל אדם יכול לצפות במייצגים שלכם ולהינות מאוד. אז רק רצינו לומר תודה לאחד זה משמש בית מגורים אבל לאחר זו חוויה ויזואלית מדהימה. מאחלים לכם להמשיך להקים "מיצגי" אמנות כאלו מדהימים"
יפית וערן
"לורד ומוטי היקרים הגענו לשלב בחיים שבו ניתנה לנו האפשרות להגשים חלום ולבנות בית. נורא חששנו מהתהליך איך יהיה האם להיכנס לזה? אולי עדיף לקנות בית מוכן אבל ברגע שהגענו למשרד של ורד ומוטי העבודות שבו את ליבנו ובפה אחד נפלה החלטה שאנחנו הולכים על זה בכל הכח. בונים את בית חלומותינו כמו שאנחנו רוצים. שהבית ישרת אותנו ע"פ צרכינו. ורד ומוטי היקרים, תודה שהסרתם מאיתנו את הפחדים והחששות והפכתם את התהליך לקסום ומהיר תוך ירידה לפרטים קטנים ודקדקנות שאין שנייה לה עזרתם לנו להגשים חלום. המחמאות האין סופיות שמגיעות מאורחינו ההרגשה לחיות בתוך החלום הזה לא היה קורה בלעדיכם. ניכר שהבית שלנו תוכנן ע"י ורד ומוטי מלכה. אז תודה מכל הלב על העזרה ההבנה ההקשבה התמיכה ועל התוצאה! אוהבים ומעריכים"
משפחת אהרון
"לורד ומוטי מלכה, דבר ראשון תודה ענקית על הכל!!! לבנות בית זה תהליך ארוך שכרוך בהמון דילמות והדילמה הראשונה איפה קונים מגרש? לאחר שנים של חיפושים קנינו מגרש לבניה ומכאן השלב הבא היה לבחור את האדריכל שיעזור לנו לממש את החלום. הגענו אליכם ומהרגע הראשון הבנו שאתם הפרטנרים הנכונים עבורנו, אהבנו את הסגנון העיצובי והאישי של כל אחד מכם והחלטנו שביחד נלך על זה. תודה שלוויתם אותנו לאורך כל הדרך והייתם קשובים לרצונות שלנו . ולא פחות חשוב – תודה על שאתם ממשיכים ללוות אותנו גם שהפרויקט הסתיים ונגמר ועבר כבר לארכיון הפרויקטים שלכם, עדיין אתם זמינים לכל שאלה ובקשה וזה לא ברור מאליו. בהצלחה ותודה"
חיים ואביטל כהן
"לורד ומוטי מלכה האמנים, לפני הפן המקצועי, אנחנו רוצים לציין את ההיכרות שלנו עם הזוג המדהים – ורד ומוטי מלכה אדריכלים. ברגע שהגענו למשרד של ורד ומוטי וראינו את העבודות, ידענו שהם אלה שיתכננו לנו את הבית. הם נתנו לנו להרגיש שותפים מלאים לתכנון הבית תוך כדי ירידה לפרטים הקטנים, דקדקנות וסופר מקצועיות עד לתוצאה מושלמת. אין ספק שהגשמתם לנו את החלום ! מעריכים ומודים לכם על המקצועיות וכמובן על החברות שנוצרה."
חגית וגולן קדם
"בונים יקרים, אם אתם קוראים את ההמלצה הזו, סימן שאתם בתחילת הדרך ומעניין אתכם לשמוע חוות דעת, אז ככה… הוא גאון אדריכלי (בגובה העניים), היא אלגנטית עם טאצ' ייחודי וביחד הם הגשימו לנו את החלום שאליו אנו קמים כל בוקר מחדש כבר יותר מחמש שנים. כמו כולם גם אותנו הזהירו מתהליך הבנייה המייגע והקשיים שהוא טומן בחובו… אבל האיש הזה, עתיר הניסיון העניק לנו חווית בנייה מדהימה, שנה וחצי שבה כל יום, כל משהו חדש שניבנה הדהים אותנו מחדש וזאת למרות שהכרנו את התוכניות על בוריין והתוצאה הסופית, בית מדהים ביופיו שלא מתפשר ואפילו לא בפסיק על פרקטיות בכל מטר ומטר שבו. אז מה שיש לנו להגיד לכם זה… שאם כבר הגעתם אליו, או אפילו יוצא לכם לקרוא את המלצה הזו שלנו, אתם כבר ברי מזל.. כי נפל בחלקכם להכיר אדריכל מוכשר על חלל! ואיש שאני מבטיח לכם שישאר איתכם בלב הרבה אחרי שתגשימו את החלום."
יפעת וברק ניר
"לורד ומוטי היקרים! ״בתים יפים מרחיבים דעתו של אדם״. האדריכלים ורד ומוטי מלכה הם בעלי יוזמה ודמיון, בעלי רעיון ותרבות, בעלי מחשבה מקורית סבלנות תשומת לב וחריצות. את בתינו עיצבו בתשומת לב מרובה, בשום שכל ובהבנה עמוקה של רצונותינו ומאוויינו. כמו כן, הם ירדו לכל פרט ופרט מילאו כל בקשה שלנו והפכו למציאות כל חלום שלנו. כל פינה עמוד וחלל בביתנו נוצרו באהבה רבה על ידי ורד ומוטי. יתרה מכך, כל פרט היה פרי היצירתיות הקפדנות והטעם המשובח של שניהם. מוטי וורד עיצבו לנו את בית חלומותינו. מעבר למפגש עם אדריכלים מעולים, פגשנו אנשים ישרי דרך, אמינים יצירתיים ומאד יעילים."
קובי וגלילה אמסלם
"האדריכלות שונה מהסטנדרט הידוע, התכנון לקח בחשבון את שילוב הנוף והביא את ביתי למראה שונה, בממד מהגבוהים הקיימים תודה ובהצלחה בהמשך הדרך!"
ענבל ויניב יהב
ורד ומוטי היקרים! לפני שנה נכנסנו למשרדכם לאחר המלצות רבות על המקצועיות שלכם כאדריכלים ומעצבים ולשמחתנו לא התאכזבנו.. צמד של המקצוענים ביותר עם שירות טוב ויחס חם. אנו רוצים להודות לכם בראש ובראשונה שתכננתם לנו בית מעבר למה שהעזנו לחלום תודה על הליווי הצמוד ותודה שסיפקתם לנו תשובות לכל השאלות (ולא היו מעט) בעיקר תודה על האנושיות ועל ההרגשה שאנחנו במקום טוב עם יחס חם בגובה העיניים תודה שעניתם לטלפונים גם בשעות לא שגרתיות. אנו בהחלט ממליצים לכל מי שרוצה לבנות את בית חלומותיו להגיע אליכם!!! "מאחלים לכם מכל ליבנו המשך עשייה מרובה ושתמשיכו להגשים חלומות לעוד הרבה אנשים אתם צוות מנצח של אלופים."
רבקה ושבתאי יעקובי
"ורד ומוטי מלכה היקרים, עזרתם לנו להגשים חלום ולהפוך את הדמיון למציאות בתכנון אדריכלי מופלא של ביתנו. הצלחתם לעצב עבורנו בית בתכנון יוצא דופן, מרשים ומעורר השראה, המשלב קלאסי ומודרני יחדיו, בדיוק כמו שחלמנו. תודה על הליווי הצמוד לכל אורך הדרך, על העצות המועילות, על ההגינות והכנות. זה לא מובן מאליו, אנחנו מלאה הערכה אליכם, הן בפן המקצועי והן בפן האישי והאנושי שיש לכם בשפע משניהם. לא בכדי יצרתם לא מעט בתים מקסימים בקיסריה והחותם המיוחד שלכם עם דקויות העיצוב שלכם אכן ניכרות בבתים אלו. חשוב לנו להזכיר, שעוד לפני שרכשנו את הקרקע ידענו שאתם תהיו האדריכלים…. הבתים שפזורים בקיסריה בעיצובכם כבשו את ליבנו…. פשוט התאהבנו 💗 אוהבים המון ומעריכים את העשייה המקצועית שלכם."
ברוך ומירב וקנין.
"ורד ומוטי מלכה, ורד ומוטי אתם אנשים מקסימים, אין על הבתים שלכם, הכל מתוכנן כמו שצריך והכל במקום הנכון. אנחנו בנינו אתכם בית לתפארת ועכשיו אנחנו חוזרים אליכם שוב פעם, לבנות בית נוסף בשביל הילדים שלנו. אתם משפחה יפה ואנשים טובים וזה מה שהכי חשוב. ואין על הפקידה שלכם ! תמיד נעים לעשות אתכם עסקים !"
שולי ועדי חסיד
לורד ומוטי מלכה היקרים בסיומה של תקופה מהנה, שבה ליוויתם אותנו במקצועיות שאין שנייה לה ובסבלנות אין קץ, אנו רואים לעצמנו זכות וחובה נעימה לומר לכם תודה מעומק הלב. הבית המקסים שעיצבתם לנו הוא הגשמת חלום עבורנו. בית יפהפה, מתוכנן ומעוצב בטוב טעם, פונקציונאלי ועונה על כל דרישותינו וצרכינו. הבית זוכה למחמאות אדירות מכל אורחינו, שכן ליוויתם אותנו באופן צמוד בבחירת אנשי מקצוע, החומרים, בתכנון ובעיצוב פנים האיכותי והיפה ביותר, וידעתם ליצור הרמוניה מושלמת בין כל הפריטים. בזכות הראייה הכוללת שלכם מחד והירידה לפרטים מאידך. הליווי שלכם היה מקצועי ומסור, העצות שלכם היו הכרחיות, הכוונת הקבלן ואנשי הביצוע הייתה מדוקדקת להפליא. אנו מעריכים מאוד את הגעתכם לשטח ואת השינויים שערכתם בתכניות המפורטות בהתאם לצרכים שעלו מהשטח. מעל לכל , תודה על אורך הרוח והיחס החם והלבב. אין ספק שאנחנו לקוחות "לא קלים" … תודה על כך שהתעקשתם על פרטים מסוימים שהבנו לעיתים רק בדיעבד, תודה על ההבנה שגיליתם תודה על החיוך ש"לבשתם" בכל פגישה , תודה על כך שהפכתם את הדרך להגשמת החלום לדרך מהנה במיוחד, ועל כך שנתתם לנו תמיד את התחושה ש"יש על מי לסמוך". במבט לאחור אכן הבנו עד כמה היינו ברי מזל כשזכינו לתכנון כזה, ועד כמה היינו בידיים טובות. בסיומה של תקופה בלתי נשכחת אנו מברכים על המוגמר, מודים לכם מקרב לב על החותם הייחודי שלכם שטבוע בחן בכל פינה בבית, וזוקפים לזכותכם את התוצאה המושלמת. הבית שתכננתם ועיצבתם לנו הוא כרטיס הביקור המוצלח ביותר, וכמובן שכלקוחותיכם המרוצים נמליץ עליכם בכל פה לכל מכרינו
שקופית קודמת
שקופית הבאה

קצת עלינו

ורד ומוטי מלכה אדריכלים

“ורד ומוטי מלכה” הינו משרד לתכנון שהוקם בשנת 2004, המשרד שהחל את דרכו כסטודיו קטן לתכנון, גדל והתפתח בהיקף העבודות ובניסיון המגוון שהצטבר. המשרד מנוהל ע”י ורד ומוטי שהם בני זוג והורים לארבעה, שהמפגש ביניהם נוצר במהלך מסלול לימודי הנדסאות אדריכלות בשנת 1998. את מסלול לימודי ה”אדריכלות ועיצוב-הפנים” סיימו בהצטיינות.

תהליך התכנון, שעדיין מתאפיין בגישה אנליטית, ניסיונית וספציפית, עוזר לאגד את מרכיבי המחקר ולשלבם יחדיו לכדי יצירה שלמה, שהיא בגדר “חליפה” הנתפרת לפי מידת הלקוח. היצירה הנה בראש ובראשונה תוצר של חשיבה הגיונית שתחילתו ברעיון. קווים אלו מנחים את ורד ומוטי תוך מתן דגש על ערכים ומרכיבים אמנותיים המופיעים במינונים משתנים הן בתהליך התכנון והן ביצירת החללים.

ורד ומוטי מלכה, כיוצרים וכמתכננים נהנים מהתהליך עצמו וזכותם זוהי גם תודתם ללקוחות שהתעניינו, חקרו, הסתקרנו ובחרו בעולם העיצוב והאדריכלות שהם יותר מראייה תכליתית גרידא. למרבה השמחה, מצאו לקוחות המשרד כי התהליך אסתטי ובה בעת אינטלקטואלי.

תודה והערכה מגיעה למשפחה ולחברים הקרובים שהתגייסו לשמש כלקוחות בתחילת הדרך. כבר הבנתם מן הסתם, שאנו מציעים לכם חווית מגורים אחרת, פונקציונלית, אך לא פחות מכך-מרתקת, מפתיעה ובעלת אמירה עיצובית מובהקת. במה אם כן מתבטאת הייחודית שלנו? ומה בתהליך התכנון הופך את המבנה שלכם ליצירה חד–פעמית?

 

אנשי מקצוע זה, לא עוסקים בתכנון “מבנים מעוצבים עוצרי נשימה” גרידא, זה ממש לא מעניין אותם, מה שכן מעניין אותם ובסדר עדיפות גבוה, הנם האישיות הייחודית שלכם, האופי, ההרגלים, הדרכים וההעדפות שלכם ולא פוסחים על החלומות שלכם. אלו הם הפרמטרים שבסופו של דבר יוצקים למבנה את סגנונו הייחודי הפנימי והחיצוני.

התוצאה תהיה אמנם “מבנים מעוצבים עוצרי נשימה” אבל בניגוד לאפקט הפנימי והחיצוני, היופי ההרמוני והשלמות של אדריכלות אינטגרלית נובעים ממקום עמוק הרבה יותר והנם תוצאה של טעמכם האישי וחקירה מן היסוד, וכשמדובר ביופי הנובע מהפנימיות שלכם, אין לכך מתחרים! – כמובן בהתאמה לתקציב הלקוח.

התכנון במשרד של “ורד ומוטי מלכה” מקיף ויוצר את “מפתח הדרכים שלכם”, הכוללת את שלושת ההיבטים:

תכנון, עיצוב פנים, ולא פחות מכך, פיתוח סביבתי .

ההיבטים הללו נבנים על פי אותה פרוגראמה, באותו סגנון ובאותה רוח עיצובית.

על זה, מנהלים דו-שיח עיצובי ומשלבים לכדי יצירה הרמונית ומושלמת, עד לירידה לפרטים הקטנים ביותר, בנתינה, ביחס אישי, ובאהבה למקצוע.

בכבוד רב,

ורד ומוטי מלכה.