אדריכלות בתים פרטיים

אדריכלות בתים פרטיים מתחלקת למספר תחומים, ישנו עיצוב מבנים ציבוריים, משרדים ובתי מסחר ועוד. ההבדל ביניהם גדול מאד, וכל תחום דורש ידע בפני עצמו, כך לדוגמה עיצוב מבנה ציבורי שונה לחלוטין מבתים פרטיים המתוכנן על ידי אדריכל בתים פרטיים.

תהליך תכנון בית פרטי יוקרתי

חברת מלכה אדריכלים הנה חברה המספקת שירותי אדריכל בתים פרטיים שמתמחים בתכנון בתים פרטיים, כשאנחנו חושבים על אדריכלות בתים פרטיים אנו שמים את הדגש בפרטים הבאים:

שילוב צבעים נכון – יש לקחת בחשבון בעת תכנון אדריכלי בתים פרטיים את הצבע שישלוט בבית באופן כללי, ולהתאים אותו לכל הפריטים. הריהוט, הקירות, המטבח וחדר המגורים צריך שיהיה מותאם באופן כללי. מי שאוהב שילוב של צבעים כהים יכול להכניס אלמנטים נועזים אך לשלב אתם גם צבעים בהירים ומי שמעדיף צבע נקי וחלק יותר ישתמש בצבעי פסטל וצבעים רגועים יותר. הכי חשוב לקחת בחשבון את הכל שלא יהיה צבע שאין לו קשר בעת תכנון בית פרטי.

תכנון החלונות – מיקום החלונות ומספרם בעת אדריכלות בתים פרטיים צריך להילקח בחשבון. הדבר משתנה בהתאם לרצון האישי של הלקוח והאם הוא מעדיף שמש או צל. מי שרוצה בית מואר יותר עדיף שיתקין חלונות רבים ומי שאוהב הצללה קרירה יסתפק במספר חלונות קטן. מסגרות החלונות צריכים להתאים אף הם לעיצוב הכללי של הבית, אפשר לעשות אותם מאלומיניום או דווקא מעץ. אדריכל בתים פרטיים צריך למקם את החלונות ולהחליט על גודלן כך שיתנו את האפקט הרצוי של שילוב תאורה טבעית עם תאורה פנימית.

ריהוט – את הריהוט מתאימים על פי החלל של הבית. אם יש חלל גדול יש למלא אותו בריהוט מתאים וגדול בעת תכנון בית פרטי. בעת תכנון בתים פרטיים לא כדאי להניח רהיטים קטנים מדי המותירים הרבה מקום ריק ויוצרים תחושה של ריק. מצד שני אם החלל קטן, כדאי להכניס ריהוט שאינו צפוף מדי. הדבר יצור רושם של חוסר מקום ושל עומס יתר. לכן יש לבצע תכנון אדריכלות בתים פרטיים בהתאם לגודלם וכן לשלב בהם רהיטים בהתאמה.

תכנון בית פרטי

תכנון בתים פרטיים חייב להתאים לטעם הספציפי של הלקוח, בשונה מעיצוב בתים ציבוריים. מבנה ציבורי מתכננים בהתאם לצורך המבנה וליעוד שעליו למלא. אבל תכנון בית אמור להגשים חלומות של דייריו ולמלא את הצורך שלהם בבית משל עצמם. על האדריכל לתכנן את הבית בהקפדה תוך הצמדות לרצון הלקוח.

בואו להגשים חלומות! אדריכלות בתים פרטיים עם מלכה אדריכלים יהפוך את החלום למציאות!

למידע על אדריכלות יוקרה בשרון לחצו כאן!